Що штовхає на злочини поліцію західного суспільства?

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: 4 березня сотні жінок вийшли на вулиці в центрі Лондона у знак протесту проти насильства у відношенні жінок і дівчаток. Вони також виразили протест у зв’язку з відсутністю реальних дій по боротьби з чоловічим насильством.

Протести активізувались на тлі зростаючих викриттів і звинувачень у сексуальних домаганнях і домашньому насильстві сотнями діючих і колишніх поліцейських, в основному і столичної поліції Лондону. У минулому місяці співробітник лондонської поліції Девід Керрік зізнався у 49 злочинах сексуального характеру, включаючи 24 звинувачення в зґвалтуванні, які він коїв на протязі двох десятиріч, користуючись службовим положенням. Примітно, що Керрік був членом еліти озброєного парламентського і дипломатичного захисту Скотленд-Ярду. Два роки назад офіцер столичної поліції Уейн Казінс був визнаний винним у викраденні, зґвалтуванні і вбивстві Сари Еверард. Він також зізнався у низці інших злочинів. Розслідування виявило, що поліцейські використовували свої повноваження, зупиняли і обшукували людей, щоб заманити привабливих жінок. Також були виявлені групові чати в «WhatsApp», де офіцери ділились нападами на своїх жертв. Комісар столичної поліції Марк Роулі визнав, що в лавах поліції існує дискримінація по статевій ознаці і що в даний час у відношенні більше 1000 співробітників поліції проводяться розслідування по звинуваченням в сексуальному і побутовому насильстві.

Коментар: Ця проблема стосується не тільки столичної поліції Лондону. В останній час в ЗМІ з’явилась інформація про те, що десятки британських поліцейських були притягнуті до відповідальності за сексуальні контакти з жертвами і свідками злочинів. Повідомляється, що з 2018 року біля 80 офіцерів 22 силових структур Англії і Уельса були притягнуті до відповідальності за сексуальні стосунки з жертвами, свідками і підозрюваними. Вважається, що ці цифри — лише верхівка айсберга, оскільки вони представляють лише половину поліцейських сил Англії і Уельса. Ці люди повинні захищати людей і запобігти злочинам, а не скоювати їх!

Незважаючи на те, що масштаби даної проблеми зачіпають поліцію Великобританії, в дійсності насильство проти жінки поширено в капіталістичному суспільстві у цілому. Дані міністерства внутрішніх справ показали, що за 2022 рік силами безпеки по усій Англії і Уельсу було зареєстровано 199021 сексуальний злочин, а також 70633 зґвалтування, що на 20% більше порівняно з 2020 роком. Американська Національна мережа зґвалтувань, жорстокого обходження і інцесту (RAINN) — найбільша в Америці організація по боротьбі з сексуальним насильством — повідомляє, що кожні 68 секунд американець піддається сексуальному насильству і щорічно в країні нараховується більше 460000 жертв зґвалтування і сексуального домагання, де більшість жертв — це жінки. Це проблема, яка явно вийшла з-під контролю у багатьох капіталістичних країнах світу!

Деякі вважають, що боротьба з сексизмом і сексуальним насильством — це більш ретельний контроль при наймі персоналу і більш ефективне покарання винних. Проте це не вирішує суті проблеми, яка сформувала у багатьох чоловіків менталітет, який підштовхує їх до насильства і домагання. Діло дійшло до того,що глузування на цю тему стало нормою — навіть в середовищі тих, хто закликаний захищати жінок! Усі пікети, демонстрації, кампанії і конференції, скеровані на захист жінок, не усвідомлюють, що головна причина цих злочинів полягає в лібералізмі.

Захід створив середовище, де жінка розглядається як об’єкт сексуального вдоволення, що призвело її до приниженому статусу в суспільстві. Паралельно з цим західна свобода надала можливість безладно вдовольняти інстинкти, тим самим створивши небезпечне середовище для жінки. До того ж, зростаюче відчуження від релігії в капіталістичному суспільстві формує людину так, що вона не відчуває відповідальності ані перед ким, окрім самої себе; таким чином, вона коїть злочин, якщо відчуває, що це зійде їй з рук. Лібералізм створив суспільство, де гонитва за плотською насолодою є головною метою і турботою людини.

А це означає, що ліберальні цінності повинні бути на лаві підсудних разом зі злочинцями,які скоїли ці злочини!

Що стосується Ісламу, то він несе в собі таке поняття, як богобоязливість, яке формує у людини зв’язок з Всевишнім Аллахом і розуміння, що за кожну дію вона отримає нагороду або покарання в Наступному житті. Це передня лінія захисту від будь-яких форм насильства і домагання по відношенню до жінки. Окрім того, Іслам ставить захист честі на рівень захисту самого життя. Забороняється перетворювати жінку у сексуальний об’єкт або коїти дії, які принижують її статус, честь і гідність,завдають їй шкоди або підбурюють до злочину проти неї — усі ці дії тягнуть за собою суворе покарання. Іслам встановив ясну соціальну систему, яка регулює відносини між чоловіком і жінкою, і відкинув західну концепцію свобод, яка стирає які-небудь кордони у відносинах між чоловіком і жінкою. Більше того, Іслам не тільки забороняє посягати на честь жінки, він забороняє чоловіку з хіттю, з пристрастю дивитись на жінку, якщо тільки вона не є його дружиною. А також забороняє дивитись на будь-яку частину тіла жінки, окрім обличчя і кистей рук, якщо вона не є для нього махрамом. Всевишній Аллах сказав:

قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ

«Скажи віруючим чоловікам, щоб вони опускали свої погляди і оберігали свої статеві органи. Так буде чистіше для них. Воістину, Аллаху відомо про те, що вони коять» (24:30).

На жаль, злочини проти жінок мають місце і мусульманських країнах з причини поширення ліберальних думок. Тільки лише зі встановленням Праведного Халіфату буде забезпечено правильне і повне запровадження усіх законів Ісламу, і тільки тоді буде захищена честь жінки, і вона займе високе положення у суспільстві.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Назрін Наваз
Голова жіночого відділу Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
22 Шабана 1444 р.х.
14 березня 2023 р.

 

Головне меню