ПНА заарештувала делегацію Хізб ут-Тахрір у Палестині у ході кампанії по застереженню людей про наслідки Закону про соціальне забезпечення

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сили Палестинської адміністрації затримали делегацію Хізб ут-Тахрір, у тому числі члена інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині Ібрахіма аль-Тамімі.

Це трапилось у той час, коли делегація проводила кампанію по відвідуванню володарів заводів та компанії в аль-Халілі з метою проінформувати їх про наслідки прийняття Закону про соціальне забезпечення, який ПНА прагне нав’язати людям.

Така фараонівська поведінка підтверджує побоювання влади, що люди почують голос носіїв заклику у Палестині, які піклуються про проблеми народу, даючи йому поради і скеровуючи його. Якщо б влада дійсно переслідувала у цьому законі інтерес людей, то привела б свої аргументи. Але істина, яка не може бути стерта, полягає у тому, що влада прагне прийняти цей закон, щоб вкрасти народні гроші і довести до бідності країну.

Хізб ут-Тахрір залишиться вірним хранителем Ісламу, відкрито заявляючи правду і не боячись докорів на цьому шляху. Арешти носіїв заклику, які засуджують вас за ваші злочини проти Палестини та її народу, лише збільшать їх настирливість та стійкість. Народ Палестини вже пізнав на своєму досвіді вас і вашу корупцію. Припиніть свої злочини перш, ніж прийде день, який неможливо буде відвернути!


Огляд новин «Ар-Рая»
07.11.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая