Хізб ут-Тахрір Палестина: 98-ма річниця руйнування Халіфату

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У місяці Раджаб ми зустрічаємо річницю руйнування Халіфату

— болючу дату, але таку, як становить благу звістку для Умми, якій не уперше доводиться підніматись після падіння і яка володіє формулою успіху — божественною ідеологією , культурним проектом і героями, які готові іти по шляху Аллаха і нести послання по усьому світу.

Хізб ут-Тахрір у Палестині зустріне цю дату у поточному році різноманітними заходами під гаслом «Халіфат — допомога від Аллаха і близька перемога», щоб зміцнити в Уммі декілька ідей, найбільш важливі із яких:

• Халіфат — це порятунок Умми, шаріатський обов’язок і єдиний практичний шлях звільнення від гегемонії колоніалізму.

• Умма здатна здійснити зміни, незважаючи на те, що її спіткало і на що вона наражається, беручи урок із історії і сьогодення.

• Халіфат — це обіцянка Аллаха і блага звістка Його Посланця ﷺ, яка скоро буде здійснена.

• Підсилення міжнародної колоніальної атаки на Умму є ознакою того, що колонізатор усвідомлює загрозу, яка нависла над його інтересами і впливом на наших землях.

• Халіфат оберігав Палестину від ворогів , і він може звільнити її знов після того, як режими у мусульманських країнах змовились і зрадили її.

• Халіфат застосує Іслам, який врятує людство від страждань капіталізму і його політичних і економічних криз. Іслам охопить усі місця, над якими сходило сонце. Це — те, що обіцяно Аллахом і Його Посланцем ﷺ.


Огляд новин «Ар-Рая»
03.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню