Рада «жахів» ООН прирівняла жертв до катів

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Рада Безпеки ООН 24 лютого одностайно прийняла резолюцію (номер 2401) про встановлення 30-денного режиму припинення вогню на території Сирії.

Як повідомив надавший проект резолюції постпред Кувейту при ООН Мансур аль-Отейбі, припускається, що встановлення режиму припинення вогню дозволить міжнародним організаціям надати гуманітарну допомогу населенню та евакуювати постраждалих, а також є кроком для досягнення політичного рішення сирійського конфлікту. Згідно резолюції, перемир’я не поширюється на угрупування «Аль-Каїда» та «Джабхат ан-Нусра».

Коментар: По спливанню багатьох днів повітряного та наземного бомбардування Східної Гути з боку Росії та тирана Башара, після вбивств та поранення сотень мирних жителів, дітей, жінок, старих та чоловіків за те, що вони не послухались вимог тирана покинути свої домівки та вдатися для втечі, і після того, як Рада «жахів » при ООН неодноразово відкладала розгляд вищеназваної резолюції, щоб надати Росії та Башару більше часу для вбивств — після усього цього Рада, нарешті, ухвалила проект перемир’я між російською авіацією у повітрі та дітлахами у сховиськах!

Уммі не треба доводити, що міжнародна позиція під керівництвом Америки стоїть на боці сил зла; міжнародна спільнота і є зло. Уммі треба усвідомити, що вона сама одна єдина несе відповідальність за зцілення своїх ран, навіть якщо це їй дорого обійдеться, і вона повинна скинути агентів міжнародної спільноти, у тому числі — посланця Кувейта, який говорить так. Нібито не має ніякого відношення до Умми, а вбиті не є братами по вірі і по інколи виспівуваному ними «арабізму» (шовінізму).

Таким же чином, Умма повинна зберігати у пам’яті усі злочини, у яких змовились міжнародна спільнота з катами, доти, доки не стягне із них сповна за кров дітей та жінок, коли армії мусульман доберуться до стін усіх учасників змови. А це трапиться лише після скинення правителів-агентів та встановлення халіфа, який як Мутасім поведе свої війська на помсту за кожну дитину і кожну жінку, вбити Росією та силами коаліції...під мовчазне схвалення усього світу.

Ми розуміємо, що дана резолюція ООН — усього лише пил у вічі, відволікання мас-медіа та омана громадської думки. Вона скерована на легалізацію вбивства мусульман, що підтвердив представник тирану Башара у Раді «жахів» аль-Джафарі, які, глузуючи, сказав: «Так застосуйте іще і 29 ваших попередніх резолюцій по Сирії».


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Біляль аль-Мухаджир
10 Джумада аль-ахіра 1439 р.х.
26.02.2018 г.

Головне меню