Командуючий британським штабом оборони підтверджує: Мета війни в Афганістані – запобігти появі держави Халіфат

Центральний інформаційний офіс
Друкарня

Британська газета “Sunday Telegraf” від 14/11/2010 оприлюднила інтерв’ю з командуючим британським штабом генералом Девідом Річардзом, в якому він підтверджує, що справжня мета війни в Афганістані – це боротьба проти Ісламу. Також він заявив, що західні війська пробудуть в Афганістані ще «30 років».

Свою заяву він підкріпив жалюгідними виправданнями на кшталт: «Національній безпеці Об’єднаного Королівства та його союзникам, за моєю оцінкою, загрожує небезпека. Тому ми ведемо міжнародну боротьбу з огидним видом ідеології, яка прийняла форму ісламського екстремізму. Наші війська в Афганістані мають завданням запобігти його розповсюдженню».

Коментуючи дану заяву, ми кажемо наступне: Генерал Девід Річардз ще минулого року робив подібні заяви у спробах виправдати звірячу, зазнавшу поразки, західну окупацію в Афганістані. Заяви генерала про те, що окупація - це необхідний елемент для забезпечення безпеки в самій Британії давно вже не користуються популярністю серед самих же британців.

Справжня мета продовження окупації західними силами Афганістану в тому, що даний регіон має для них стратегічно важливе значення і при цьому багатий на природні рештки  корисних копалин, а також те, що жителі даного регіону прагнуть жити під ісламським правлінням.

Афганістан, Пакистан, Середня Азія та Іран – це найбільш значущий регіон євразійського континенту. Тому і не дивно, що попередні американські адміністрації докладали великих зусиль по розповсюдженню та підсиленню свого впливу в регіоні, використовуючи пакистано- афганський плацдарм. Враховуючи капіталістичну суть Америки, від неї не відстає і Британія, в надії, що їй щось перепаде.

Америка у своєму нападі на Афганістан у 2001 році переслідувала наступні завдання:

1. Запобігання появі російського та китайського впливу в регіоні.
2. Запобігання появі держави Ісламський Халіфат
3. Контроль над джерелами енергії каспійського басейну та Близького Сходу.
4. Контроль над транспортною інфраструктурою регіону для забезпечення безпечного транспортування вуглеводородів з Каспію та Близького Сходу.

Заяви генерала Річардза, зроблені ним напередодні саміту НАТО в Ліссабоні, нібито залунали голосами таких проповідників війни як Тоні Блер, Джордж Буш, Девід Камерон, Дональд Рамсфельд. Усі вони ратували за війну проти тероризму,викрививши ти самим прагнення мусульман у становленні Ісламського Халіфату, прагнення, яке підтримує увесь ісламський світ.

Слова генерала про продовження окупації іще протягом наступних 30-ти років ясно кажуть про бажання британського уряду підготувати громадську думку до прийняття тієї війни,якій,явно, немає кінця, у боротьбі з політичними прагненнями ісламської Умми, на меті яких надати Ісламу владу шляхом встановлення Халіфату, і раз і назавжди покінчити з впливом західного колоніалізму на ісламських землях. Признання генералу про стійкість афганського опору – це лише чергове провокаційне виправдання «довготривалої війни», яку розпочала американська адміністрація. Ні для кого не секрет, що після зникнення Радянського Союзу з міжнародної арени військово-промислові альянси на Заході дійшли до усвідомлення того, що необхідно знайти нового ворога для продовження роботи військової машини, так життєво важливої для них. Заяви генерала Річардза – це чудова кампанія, яка закликана збільшити страх західної громадськості перед Ісламом.

Усман Баххаш
Голова центрального
інформаційного офісу ХТ    
№ H/20
П'ятниця, 1913 Зуль хіджа 1431г.х.
19/11/2010