Захід веде війну у Ємені, а народ Ємену – її паливо

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Після тривалих пологів на світ з'явилися переговори між сторонами кризи в Ємені: хоусітами разом з поваленим президентом Алі Салехом - з одного боку, і урядом Абда Раббо Хаді - з іншого боку. Жителі Ємену мали надії на ці переговори про припинення марної війни, якої вони не розуміють... Однак ці надії йдуть шляхом того, щоб стати великою зрадою, і війна не перестає вирувати між сторонами, а їх позиції не зрушились ані на йоту. У той же час посланник ООН Ульд Шейх анонсував, що переговори були конструктивними! І було оголошено про формування нового комітету, слідом за попередніми, для зближення поглядів конфліктуючих сторін.

Делегація аль-Хоусі ясно дала зрозуміти через свого прес-секретаря Мухаммада Абдель-Салама, що вони не прийшли здавати зброю, як і не збираються виводити своїх людей з міст до політичної угоди про партнерство у владі. Ось так, з усією відвертістю! У свою чергу, учасник переговорів від урядової делегації заявив, що не може бути політичного рішення, крім як після виходу хоусітів з міст і здачі ними зброї. У той же час Ульд Шейх, який веде ці переговори, заявляє, що переговори в Кувейті ведуться навколо декількох пунктів: здачі зброї, виведення озброєних людей з міст і політичного рішення. Однак він, повторюючись, каже, що порядок цих пунктів не є обов'язковим. Таким чином, переговори йдуть, і незрозуміло, де вони зупиняться, або, навіть, скільки буде зупинок!

Найбільш важливим для Організації Об'єднаних Націй є продовження переговорів, в той час як великі країни в цій організації продовжують передавати все більше зброї сторонам конфлікту. І так триватиме подальше руйнування країни, яка ніколи не була забудованою, і буде більше пролитої крові народу, жоден з правителів якого ніколи на протязі всієї його історії не оберігав кров і гідність свого народу.

Багато британських газет критикували уряд Кемерона за участь Великобританії в єменській війні шляхом поставок озброєння, літаків і підготовки пілотів. Справа навіть дійшла до британського парламенту, де багато хто з депутатів заслуховували доповіді уряду Кемерона для вимоги звітності за прийняття участі у війні в Ємені.
З іншого боку, американська організація з прав людини представила свідоцтво про військові злочини, що здійснюються Саудівською Аравією за допомогою Сполучених Штатів і їх озброєння.

Однак війна триває... І паливом для неї є народ Ємену. А запалюють її керівники обох сторін за допомогою західного озброєння і західної же політичної підтримки, а потім міжнародні організації опускають завісу і приховують від народу каліцтва війни, руйнування і смерті, щоб люди стежили за сторонами конфлікту, як ті засідають в екіпажі переговорів, що рухається по останках єменського народу.

О народ Ємену! Немає більшої зради, ніж те, що роблять керівництва обох сторін війни. Вони борються вашими синами заради поділу влади, багатства і впливу. Вони вбивають і приносять вас в жертву на підтвердження своєї дружності невірному Заходу: Великобританії, яка не розглядає питання відмови від своїх найбільш важливих східних колоній - Адена, і Америці, яка не бажає мати суперника в світових багатствах і в домінуванні над світом.

О люди віри і мудрості!

Ваша віра в Аллаха вимагає від вас віри в Його обіцянку, як то кажуть в Священному писанні:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الأرْضِ

«Аллах обіцяв тим з вас, які увірували і робили праведні діяння, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі» (24:55)

Таким чином, Всевишній обіцяв своїм рабам, що він надасть їм допомогу і зміцнить їх на землі за умови, що вони допоможуть Аллаху Єдиному, стануть втілювати Його Шаріат і не стануть звертатися за законами до кого-небудь іншому.

А ваша мудрість вимагає від вас згуртуватися для встановлення Халіфату за методом пророцтва навколо щирих ваших синів і братів, які закликають вас до здійснення благої вісті вашого Пророка ﷺ про повернення Халіфату за методом пророцтва, тому що Посланник Аллаха ﷺ сказав: «... потім буде за методом пророцтва», - передав Ахмад.

Так допоможіть же поверненню Халіфату тим, хто докладає зусилля на цьому шляху, які ніколи не зраджували вас і руки яких не забруднені вашою кров'ю. Навпаки, вони працюють разом з вами, щоб зупинити кровопролиття, зберегти ваші честь і майно, а також возвеличити істину і її послідовників та отримати вдоволення Господа небес і землі.
Всевишній Аллах сказав:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху і Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя» (8:24)

Газета «Ар-Рая»
Д-р Абдуллах Базіб
Ємен
20 Раджаб 1437
27.04.2016

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню