Передача 72 км2 вакуфних земель на користь Росії — історія ганьби влади Палестини

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Довга історія передачі росіянам вакуфної землі протягом короткого часу стрімко набирала оберти, тому усе таємне стало явним. Це спонукало щирих та хоробрих людей виступити з протестом проти дій влади, які надають у якості подарунку росіянам за їх злочини проти Умми 72км2 вакуфної землі у центрі Халіля, яка належить сподвижнику Таміму ібн Аусуад-Дарі (р.а.) та його спадкоємцям.

З часів руйнування Османського Халіфату російська місія, яка, вдавшись до хитрощів Якуба Халебі, орендувала ділянку землі у Халілі та побудувала там монастир Святої Трійці, намагалась заволодіти прилеглою землею, віднявши її у законних володарів. Одна із спроб була здійснена у часи британського мандату, проте вона була невдалою через відсутність відповідних документів та протестів роду Тамім. Потім росіяни відновили спроби заволодіти ділянкою через окупацію у 1973 році, але вони теж були невдалими для Росії. Росія почала намагатись добитися свого через владу Палестинської автономії, яка діяла методом залякування, обману, крадіжки документів, тиску на суд та заміни суддів. Проте в останній час влада Палестини взагалі почала діяти всупереч постановам Верховного суду, видавши президентський наказ про надання ділянки Російській Церкві у якості дару. Це відбулось після того, як рада міністрів на чолі з Рамі Хамдаллою прийняла рішення про передачу цієї землі у власність держави. Таким чином, голова Палестинської автономії Махмуд Аббас, незаконно віднявши вакуфні землі у мусульман, передав їх російським злочинцям. Щирі сини Умми та жителі Халіля разом із родом Тамім вийшли на акції протесту. Як могла влада посягнути на цю землю та відняти її, коли сам Посланець Аллаха ﷺ передав її у володіння своєму сподвижнику Таміму ад-Дарі та його роду у наказі, написаним Алі ібн Абу Талібом та засвідченим Абу Бакром, Умаром та Усманом?!

У зв’язку з цими подіями Хізб ут-Тахрір закликав усіх жителів Халіля встати на захист роду Тамім перед обличчям влади та її ганебних рішень. Під таким же приводом Хізб приєднався до акції протесту, яку організував рід Тамім 04.02.2017 проти рішення влади передати їх землю росіянам. У свою чергу, влада намагалась перешкодити акції та ув’язнити з десяток членів Хізба. Серед заарештованих був і член Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині Махір аль-Джабарі, якого затримали при вході у будівлю телеканалу «Аль-Кудс», де він повинен був дати інтерв’ю відносно подій, що відбуваються. Дії влади Палестини скеровані на те, щоб не дати людям почути правду про принизливі рішення Махмуда Аббаса. І тому були заарештовані Махір аль-Джабарі та вісім інших членів Хізбу, які по сьогодні перебувають в ув’язненні. Таке ставлення влади спонукало Хізб знов вийти на акцію протесту 25.02.2017, до якої приєднались родичі аль-Джабарі, рід Тамім та інші жителі міста. Акція проходила у центрі Халіля на знак протесту проти незаконних арештів, щоб вказати владі на її помилку. Проте мітингувальники були зустрічні жорстокістю спецслужб, які намагались розігнати мирну акцію за допомогою сльозогінного газу, гумових дубинок та вистрілів бойовими патронами у повітря. Те, що відбувалось, нагадувало зіткнення під час окупації палестинських територій євреями. Як результат 25 мітигнувальників було заарештовано, і 20 поранено.

Усе це залишиться ганебною плямою в історії влади Палестини, яка відчайдушно намагається здійснити своє підле рішення. До того ж її рішення суперечить шаріату, тому що влада замахнулась на власність сподвижника Таміма ад-Дарі та його нащадків, подарувавши їх землю найзліснішому ворогу Ісламської Умми — злочинної Росії, яка знищує усе живе та неживе у Шамі, допомагаючи тирану Башару Асаду, яка знищила цілі поселення у Чечні, лютувала у Середній Азії та Афганістані. Зважаючи на усе це, Махмуд Аббас, незаконно відібравши у людей землю, передає її у якості дару злочинцям. Більше того, нам відома чорна історія російських духовних місій у Палестині, які, змовившись, розбазарювали ці землі у вигляді подарунків іудейському утворенню. Наприклад, 17 жовтня 1964 року уряд СРСР продав більшу частину своїх володінь на території Палестини іудейському утворенню. Ця угода носила назву «Апельсинова угода», тому що іудеї заплатили СРСР яффськими апельсинами та текстилем. Існує довгий список земель, які захопила Росія. У цьому списку є землі та будівлі на території так званого «Російського подвір’я в Єрусалимі», яке на сьогоднішній день використовується іудеями у якості в’язниці і є одним із сумно відомих місць у країні. Також на території «Російського подвір’я» знаходиться одна із головних штаб-квартир спецслужб євреїв, де до смерті замучили десятки тисяч палестинців полонених. І це не вважаючи земельних ділянок у Хайфі, Назареті, Афулі та Ейн-Кєрємі!

Таким чином, подібні дії суперечать Шаріату та є небезпечними з політичної точки зору , і влада чудово розуміє це. Їм неодноразово говорили про це у різноманітних зверненнях. Проте вони відвернулись від цих звернень. І це — те, що примушує багатьох вірити у змову влади з Росією, щоб подарувати нове поселення для євреїв у центрі міста Халіль. Примітно, що замість того, щоб співпрацювати зі своїм народом, палестинська влада співпрацює з ворогами. Адже вони сподіваються на те, що народ прийме їх легітимність та підтримає національний проект, за рахунок якого і існують ці «лідери». Хоча, насправді, вони — усього лише найманці, що отримують свої пайки з усіх боків і не мають ніяких зв’язків з цією землею та з цим народом.

Тут знов з’явилась нужда у тому, щоб щирі люди згадали даний ними заповіт про те, що вони будуть захисниками своєї релігії, Умми та країни, щоб вони заново набрались рішучості та віддавали найдорожче заради того, щоб підняти свою релігію та звільнити народ від кайданів зрадників та злочинців. Що стосується влади Палестини, то вона запам’ятається ганьбою, а Умма продовжить жити, доки будуть стійкі та богобоязливі люди.

إِنَّ الأَرْضَ لِلّهِ يُورِثُهَا مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ

«Воістину, земля належить Аллаху. Він дарує її у спадок тому із Своїх рабів,кому забажає, і благий кінець уготований богобоязливим» (7:128).


Газета «Ар-Рая»
Бахір Саліх
Член Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині
2 Джумада ас-сані 1438 р.х.
01.03.2017 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню