У Тегерані проходить Міжнародний форум на підтримку палестинської інтифади. Між порожніми заявами та гіркою правдою

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

В остаточній заяві шостої конференції «на підтримку інтифади та аль-Кудса», проведеної у Тегерані 21–22.02.2017, пролунав «заклик до зачинення усіх посольств арабських та ісламських країн у Вашингтоні у випадку , якщо Америка переведе своє посольство в окупований аль-Кудс».

 

Будь-яка свідома людина, коли чує подібні заяви, питає себе задається питанням: «А розташування американського посольства у Тель-Авіві не заслуговує того, щоб уряди ісламських країн зачинили свої посольства у Вашингтоні? Хіба Тель-Авів (колишній Тель-Рабіа) не є окупованою землею, через що можна відкривати посольства у Вашингтоні? Хіба це не визнання ворога та його якогось «права» окупувати Тель-Рабіа та інші міста та села Палестини у 1948 р.? Що це за зрадництво?!».

У даній заяві була дана висока оцінка «опору у Лівані та його досягненням, а також и озвучена потрібність у необхідності підтримати подібного роду опір, щоб досягти повного звільнення решти окупованих земель, у т.ч. — Голанських висот. Також необхідно підтримати палестинських муджахідів, загони опору, і, ушанувавши їх належним чином, вести зусилля по їх об’єднанню».

Про який опір говорять учасники форуму ? Вони хочуть вказати на тих, хто брехливо та зухвало назвав себе «Хізбаллою» («Партією Аллаха»)? Або мова йде про вторгнення у Сирію для надання допомоги тирану Башару Асаду, його невірному світському режиму ? Про вбивства місцевого мусульманського населення, яке повстало проти несправедливості та жорстокості Башара? Це і є ті самі досягнення, про які вони говорять? Починаючи з 2006 року ця «партія опору» захищає кордони євреїв після того, як нею була прийнята резолюція ООН №1701, яка включала у себе припинення вогню проти євреїв на постійній основі і входження міжнародних сил для захисту ворожих кордонів!

Кого ми повинні називати «загонами опору»? Тих, хто веде боротьбу у самій Палестині, або тих, хто захищає режим Асада у Сирії, що набагато перевищив усі злочини іудейського утворення під приводом «боротьби з тероризмом»? Хіба шлях до звільнення Палестини не лежить через скинення світських режимів у Дамаску та інших столиць ісламських країн , правителі яких захищають євреїв та їх безпеку?

У Палестині «Зіяд ан-Нахаля, заступник Генерального секретаря руху «Ісламський Джихад», підтвердив важливість цього форуму на підтримку палестинської інтифади, що завершився сьогодні у столиці Ірану Тегерані». «Також проведення форуму привітали Халєд аль-Кідва, представник «ХАМАС» в Ірані, та Фаузі Бархум, командуючий «ХАМАС», в інтерв’ю радіо «BBC Arabic»».

Вони тиснуть руку Ірану — вбивці мусульман, знаючи про те, ким він є,знаючи, що Іран бреше і нічого насправді не робить для Палестини, а просто торгує цим питанням. Також вони тиснуть руку сирійському режиму, який, у тому числі, торгує Палестиною, і, по суті, він вже продав її за мир з євреями. Вони вихваляють Іран та його позицію заради брудних, політичних грошей, якими їм роти? Або ж вони вважають, що так вирішиться проблема Палестини? Або ж це, з кращою думкою про них, здійснювана ними політична дурість? Іранські та сирійські уряди використовують гасло «опору» для нанесення удару по будь-якому, хто чинить опір їх брехні, заради того, щоб продовжити дотримання угоди про перемир’я з євреями, підписаного у межах американського проекту , майже досягнутого одного разу під час Іцхака Рабіна у 1994 р., якщо б він не був вбитий, і остаточно ствердженого у 2008 році у часи Ехуда Ольмєрта, коли Ердоган — «торговий посередник» Америки — проводив секретні переговори між делегацією сирійського режиму та євреями при повному благословенні цієї справи з боку Ірану, який відкрито заявив про свою підтримку сирійського режиму іще з 1982 року, надаючи йому допомогу у боротьбі проти палестинської революції, яка спалахнула у ті дні.

Іран торгує питанням Палестини так само, як їм торгують правителі арабських країн. Іран не зробив жодного пострілу у бік єврейського утворення, як і не відправив на війну з ним свій КСІР та найманців заради звільнення Палестини, і у той же самий час Іран постійно відправляє своїх солдатів до Сирії для зміцнення влади невірного режиму та захисту злочинців у його уряді . Також Іран відправляв своїх солдатів в Ірак для війни проти повстанців, які підняли зброю проти режиму, що слугує Америці. Деякі іранські чиновники відкрито заявляли про свою співпрацю з американцями по окупації Іраку та Афганістану. Іран вимагає від своїх прибічників не противитися американській агресії і навіть видає фетви, де засуджується боротьба проти Америки, як це відбувається в Ємені, де Іран надає допомогу американському проекту та постачає зброю тим, хто його просуває. Те ж саме відбувається і у Бахрейні, де Америка тісно та відкрито співпрацює з прибічниками Ірану.

Чому Іран зараз проводить подібні форуми, хоча раніше він мовчав про це? Відповідь проста: разом з новим президентом до влади в Америці прийшла і нова адміністрація і, відповідно, на Іран тепер будуть покладені нові задачі, яких не було при Обамі . Особливо варто врахувати той факт, що Іран так і не набув успіху у Сирії, хоча діяв згідно планам Обами, так що довелось втягнути у конфлікт іще і Росію, а нещодавно — і Туреччину, яка нанесла революційному руху удар у спину. Роль Ірану у Сирії згорнулась по цій причині так само, як згорнулась в Ємені після вторгнення Саудівської Аравії , тому що Америка побачила, що подальша ставка на Іран у цих регіонах вже не приносить очікуваних плодів. Але не бажаючи залишати Іран у бездіяльності , Америка перенаправила його зусилля, і тепер він повинен буде спричиняти тиск на країни Перської затоки, щоб у Америки з’явилась можливість втручатися у їх економіку під приводом захисту від Ірану появилась . Більше Америка не може вилучати користь від Ірану у тих регіонах, де вона його задіяла раніше . Тепер там починаються ролі Саудівської Аравії та Туреччини. Іран же , у свою чергу, хоче відмити свої руки, забруднені кров’ю сирійців, і одночасно потребує того, щоб регіон і далі чув про нього, щоб мати можливість у майбутньому бути корисним Америці. Для рішення цих обох задач одночасно Іран вирішив розіграти карту палестинської проблеми після того, як забув про Палестину на довгі роки, будучи зайнятим Іраком, Сирією,Єменом та Бахрейном.

Іран, як завжди, розкидається порожніми гаслами «смерть Америці», «найбільший шайтан» і т.д. для прикриття координації дій з тією ж Америкою, тому що скільки років Іран виступає зі своїми гаслами, але іще ні разу не наніс і одного удару по інтересам Америки! Більше того, Іран б’є саме по тим, хто реально чинить опір Америці! Коли дії суперечать словам, що само по собі ненависно Аллаху, то це називається приховуванням істини, тобто видом лицемірства та обману . Якщо б гасла Ірану відповідали його справам, Америка неодмінно б нанесла удар по хоусітам в Ємені, по «Хізбаллі» у Лівані, по іранським найманцям у Сирії, або, принаймні, Америка б почала вимагати від своїх агентів не дозволяти «Хізбаллі» відправляти своїх бійців у Сирію, тому що подібна відправка зовсім суперечить законам Лівану, який не може вдиратись до іншої країни. Якщо б усе було саме так, то Америка б не дозволила іранському КСІРу увійти до Іраку та створити «національне ополчення», якому Америка сама ж і допомагала захоплювати міста ер-Рамаді та ель-Фаллуджу!

Іран допомагав Америці окупувати Ірак та Афганістан, допомагав проамериканським режимам де тільки міг, б’ється з сирійцями, які повстали проти режиму невір’я та секуляризму та посилав свій КСІР та найманців захоплювати ер-Рамаді та аль-Фаллуджу під повним прикриттям американських ПВС . Це — ніщо інше, як повне зрадництво та змова ! Усі ці форуми, пов’язані з палестинською проблемою, — просто торгівля їй . Насправді, досить і того, що Іран бився проти народу, який підняв повстання і сказав «Вона (революція) — для Аллаха!», підняв стяг Посланця Аллаха (с.а.с.) та почав вимагати встановлення и Праведного Халіфату за методом пророцтва... І ця держава буде встановлена, з волі Аллаха, навіть якщо це ненависно невірним і тим, хто за ними пішов.

Газета «Ар-Рая»
Автор: Асад Мансур
2 Джумада ас-сані 1438 р.х.
01.03.2017 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая