Іран та Королівство Саудівська Аравія змагаються у європеїзації жінок

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

«Вони звинувачують один одного у втручанні у внутрішні справи, у розпалюванні війн, називають один одного релігійними лицемірами, фанатиками та спонсорами тероризму. Тепер Іран та Саудівська Аравія, древні вороги на Близькому Сході, конкурують у дивно новій категорії: гендерна рівність», — пише «TheNewYorkTimes».

«Вони, мабуть, суперничають у тому, хто може швидше переглянути свої репресивні закони у відношенні жінок», — повідомляє газета, продовжуючи у цьому ж контексті: «Начальник поліції Тегерану об’явив на цьому тижні, що так звана «поліція моралі», яка патрулює столицю, більш не буде автоматично затримувати та карати жінок, які знаходяться без належного хіджабу у громадських місцях, за злочин, який зазвичай називають «поганим хіджабом». Тепер замість цього поліція буде здійснювати роз’яснювальну роботу на місці».

«У Саудівській Аравії, державі з найбільш жорсткими обмеженнями для жінок, влада на цьому тижні дозволила жінкам-учасницям на міжнародному шаховому турнірі грати без одягу, відомого як абая. Це рішення було останнім, серед яких був і дозвіл водити автомобіль, у низці політики по лібералізації від наслідного принца Мухаммада ібн Сальмана», — пише «TheNewYorkTimes».

«Ар-Рая»: політика по європеїзації, а точніше — моральному розкладу, який проводять режими родини Саудів та Ірану, догоджаючи Заходу і при цьому брехливо стверджуючи про себе як про «ісламську державу», демонструє ступінь їх брехні та лицемірства. Це ясно показує те, що обидва режими — не більш аніж дешеві інструменти у руках колоніального Заходу для здійснення своїх інтересів. Питання навколо «прав жінок», яке досі залишається ярликом, за допомогою якого Захід втручається у мусульманські країни, використовується ним та його агентами лише для своїх особистих інтересів. Фактично жінок продовжують вбивати, ґвалтувати у Сирії, Іраку, Бірмі, Африці та інших місцях, але ми не чуємо від лицемірного Заходу ані слова про ці злочини. Саме світський Захід позбавив жінок усіляких прав під гаслом «свобод» та «прав людини». Лише держава Халіфат за методом пророцтва, яке скоро наступить, з волі Аллаха, зможе захистити жінку та її права.

Газета «Ар-Рая»
3.01.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню