Коли халіф виступить з мусульманською армією, ані Америка, ані її вчення євреям не допоможуть

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Жителі аль-Кудса стали свідками пересунення по місту великої кількості різноманітної військової техніки та транспортних засобів армії США, що прямують у південному напрямку для участі у масштабних вченнях ПРО, які стартують 4 березня та триватимуть на протязі двох тижнів.

Понад 2,5 тисяч американських військових, розташованих на постійній основі в Європі, прибули в окуповану Палестину у межах підготовки до спільних вчень «Можжевельна кобра» сил протиповітряної та протиракетної оборони, у яких також візьмуть участь 2 тисячі військовослужбовців сил ППО, логістичних, медичних та інших підрозділів єврейського утворення. У ході вчень військові також відпрацьовують комп’ютеризовані симуляції різноманітних ракетних загроз на різноманітних театрах військових дій.

США розгорнули багато різноманітних протиракетних систем на палестинських територіях, окупованих у 1948 році. У маневрах будуть задіяні усі основні зенітно-ракетні комплекси, які знаходяться у розпорядженні «Ізраїлю» — Patriot, Arrow, «Залізний купол» та «Праща Давіда», яка була прийнята на озброєння менше року назад. У ході вчень військові проведуть тренування «безшовної взаємодії» у протистоянні усім існуючим ракетним загрозам, у тому числі — відпрацювання сценарію з протидією інтенсивному ракетному обстрілу з декількох фронтів, зі знищенням ворожих керованих ракет, а також з обороню військових літаків та дронів супротивника.

Вчення «Можжевельна кобра» пройдуть у дев’ятий раз з 2001 року і стануть найбільш масштабними вченнями за участю «ізраїльських» та американських військових, розташованих в Європі (за матеріалами «RamallahNews» від 2 березня).

«Ар-Рая»: однією із цілей запровадження єврейського утворення у Палестину було створення передової військової бази колонізаторських держав на Близькому Сході. Це підтверджується тим, що США надають колосальну політичну, фінансову та військову підтримку даному «незаконнонародженому» утворенню євреїв, яке, у свою чергу у курсі своєї ролі у регіоні. Як заявив екс-міністр економічної стратегії «Ізраїлю» Яаков Мерідор (1982–1984), «Ізраїль» заміняє Америці 10 авіаносців.

Тим не менш, Америка та її питомець чудово розуміють, що він виживає завдяки зрадницьким правителям мусульманського світу. Маріонеткові режими у мусульманських країнах так само розуміють, що опинились на волоску від загибелі і що їх скинення вже стало питанням часу у зв’язку зі зростаючою свідомістю Умми їх зрадництва та раболіпства. Тому одним із сценаріїв, який відпрацьовується на даних вченнях, стоїть відбиття інтенсивного ракетного обстрілу з усіх фронтів, які посипляться для звільнення благословенних земель.

Проте Америці, усьому невірному Заходу та єврейському утворенню нарешті треба зрозуміти, що якщо мусульманські армії виступлять на звільнення благословенних територій під командуванням щирого та чистого халіфа, за ким б’ються і ким захищаються, то вони нічим не зможуть допомогти єврейському утворенню та продовжити йому життя, навіть якщо вони зберуться усі разом. Падіння «Ізраїлю» буде гучним та швидким, мусульманські воїни увійдуть у мечеть аль-Аксу так само, як увійшов Умар аль-Фарук, та очистять її від бруду євреїв.


Газета «Ар-Рая»
07.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню