Основною проблемою Умми є не зміна людей, а звільнення країни від усіх видів колоніалізму та залежності

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У прес-релізі інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Тунісі від 31.05.2018 зазначається, що втручання послів колоніальних держав у внутрішні справи Тунісу — це врегулювання суперечки навколо документу «Карфаген-2», а не штучних розбратів між «Партією відродження» та іншими сторонами.

При цьому нагадувалось, що більшість партій та профспілок, які підписали документ «Карфаген», були згодні з широкими зміненнями в уряді, включаючи прем’єр-міністра, на тлі широкого народного бойкоту останніх муніципальних виборів.

У заяві говорилось, що збереження Юсуфа аш-Шахіда, колишнього співробітника посольства США у Тунісі, у якості прем’єр-міністра уряду зовнішньою волею, незважаючи на усі супроводжуючі його катастрофічні результати, є іще одним доказом того, що керуючі особи не розуміють ніякого сенсу суверенітету, а їх перебування у постів пов’язано з виконанням зовнішніх вказівок, що стосуються внутрішньої та зовнішньої політики, які виходять із Європейського Союзу або експертів МВФ.

У заяві також підкреслювалось, що те, що відбувається, є відволіканням громадської думки від питання збереження прем’єр-міністра та ігноруванням мільйонів тунісців, які бойкотували нещодавні вибори через недовіру до цієї політичної системи, яка утопає у порочності та служінні колоніальним інтересам за рахунок Умми. На завершення було сказано, що основною проблемою Умми є не зміна людей, а звільнення країни від усіх видів колоніалізму та залежності і створення політичної система, яка гарантує права Умми та оберігає її честь за допомогою втілення законів Ісламу у затишку Халіфату за методом пророцтва.


Огляд новин «Ар-Рая»
06.06.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая