Чи наблизилась Америка до зміцнення влади хоусітів на півночі Ємену?

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

26.03.2019 хоусіти провели проектні мітинги і пікети на громадських площах, що співпало з завершенням четвертої річниці агресії проти Ємену. Хоусіти прагнули вивести на вулиці якомога більше людей, щоб сформувати народну підтримку, використовуючи чинник конфлікту, який затягнувся.

Озброєний конфлікт продовжується вже п’ятий рік, і досі знаходяться ті, хто вірить старим казкам про благі наміри сил коаліції на чолі з КСА. Ці люди вірять що коаліція прийшла знищити ненависних хоусітів і звільнити Ємен від впливу Ірану та його приспішників. Проте правда полягає у тому, що військова операція «Буря рішучості» прийшла врятувати і надати силу самим хоусітам, а не знищити їх. Адже Америка — друг хоусітів, а Іран та КСА — усього лише інструменти у цій грі. Так Ірану відведена роль військового наставника і постачальника зброєю. Що стосується КСА, то їй дана роль лютого ворога і агресора хоусітів, тим самим створюючи платформу для народної підтримки на користь хоусітів, створюючи їм авторитет, виставляючи їх у світлі титанів, чию волю просто так неможливо зломити і підкорити.

Таке положення речей змогло дати хоусітам те, що Іран не зміг дати на протязі останніх десятиріч. Треба розуміти, що метою операції «Буря рішучості»» було усунення англійського впливу в Ємені в особі уряду Хаді, присутності ОАЕ та їх приспішників. Тому (повторимось іще раз) агресія проти хоусітів скерована не на усунення хоусітів з політичної арени (як це виставляють брехливі пропагандистські ЗМІ), а на зміцнення їх впливу в Ємені, зокрема — на півночі. Усунення впливу англійців та зміцнення впливу Америки через прихід до влади хоусітів — це політична мета Америки. Для цього Америка розробила огидний план, головними пунктами якого є:

1) Усунення англійського впливу в Ємені, знищення проанглійських сил, захват державних закладів прибічниками Америки — і Америка набула успіху в усьому цьому, — що у подальшому дозволило хоусітам вбити Алі Абдуллаха Салеха.

2) Використання Хаді та його уряду у якості приводу для продовження війни, щоб хоусіти змогли остаточно закріпитись у владі. Так Америка через свого агента Сальмана ібн Абдуль-Азіза Аль Сауда змогла взяти під контроль уряд Хаді, не дозволяючи йому використати фронт у районі Ніхм для захвату Сани.

3) Набуття легітимності хоусітами і усунення статусу «заколотників» за рахунок появи народної підтримки. Цьому повинні сприяти тривалість операції «Буря рішучості» і визнання хоусітів з боку ряду Хаді на мирних переговорах. Америка змогла за рахунок тривалості «Бурі рішучості» здійснити перший і другий пункти свого плану за останні три роки. Тепер настав час втілити третій пункт. У зв’язку з цим були розроблені наступні кроки:

а) Було підсилено тиск на англійських агентів, щоб вони погодились на переговори, погодились надати можливість добитися офіційного визнання хоусітів і зняття з них ярлику «заколотників». Америка змогла запустити переговори, які були заморожені на протязі останніх двох років. Так, підписання Стокгольмської угоди дало хоусітам легітимність і примусило уряд Хаді визнати це. Це було помітно у міцному рукостисканні між головою хоусітської делегації Мухаммадом Абдусаламом та міністром закордонних справ Ємену Халедом аль-Ямані. У якості посередника між жду ними виступав посланець ООН в Ємені Мартін Гріффіт.

б) Затягування озброєного конфлікту доти, доки не з’явиться народна підтримка хоусітів. Америка хоче добитися народної підтримки за рахунок того насіння патріотизму, що було у свій час посіяне Алі Салехом. Це насіння вплинуло на образ життя людей, а сьогодні плоди цього насіння пожинають хоусіти. Це дозволяє хоусітам переманити народ на свою сторону і відправляти на поля битви. Проте це можливо, якщо люди володіють поверхневим мисленням про те, що саме хоусіти захищають батьківщину і борються з окупантами. Це, природно, призводить до зниження популярності уряду Хаді.

Війна, яка триває вже п’ятий рік, потягла за собою лиха, розруху, хвороби, зокрема — холеру, яка тільки за останні два тижня унесла сотні життів. Америка близька до досягнення цілей свого плану, що дозволить їй розширити вплив і вигнати Англію з півночі Ємену. У цьому їй активно допомагає КСА, перешкоджаючи розгрому хоусітів. Для цього КСА не дозволяла просунутись супротивникам хоусітів у бік Сани у районі Ніхм під приводом своїх повітряних операцій на протязі останніх років. Більше того, спочатку КСА зробила вигляд, що хоче допомогти племенам Худжур, і розташувала там свій військовий контингент, але тепер КСА покидає ці племена, щоб хоусіти, зосередивши усі свої сили у цьому напрямку, змогли нанести по цим племенам свій удар, щоб надати урок і іншим племенам.

Так Америка прагне вбити революцію на самому початку. Цьому повинна сприяти атака на племена Худжур з боку тисяч бійців хоусітів, несучи з собою вбивства, вигнання, вибухи домів, щоб тим самим вселити їм у серця страх. Проте люди побачили брехливість та аферу КСА, особливо після того, як антихоусітський опір, перебуваючи у декількох кілометрах від Худжур і маючи величезну силу, був здатний у лічені дні захопити усю провінцію Хадджа, проте авіаудари КСА по хоусітам зупинили наступ антихоусітських сил. Причина цього полягає у тому, що КСА та її хазяйка Америка оберігають хоусітів від небезпек.

Таким чином, міць Америки та її підтримка хоусітів зробили Англію та її агентів нездатними здолати їх, незважаючи на усі свої можливості зробити це. Це підтверджує, що Америка наблизилась до своєї політичної мети по зміцненню влади хоусітів на півночі Ємену. Що стосується півдня, то він знаходиться у руках Англії за допомогою свого агента ОАЕ та їх приспішників. І це, незважаючи на присутність там руху Хасана Баума, який підкоряється Америці, що прагне підірвати англійський вплив. Проте Англія підтримує свого агента Айдаруса аль-Зубайді і прагне нав’язати його «Південну Перехідну Раду» у якості фактичного органу влади. У цьому Англії допомагають ОАЕ. Так аль-Зубайді була надана можливість виступити у Палаті общин Великобританії, тим самим бажаючи зобразити його у якості істинного представника південного руху в Ємені і як би уповноважуючи його у правлінні. Адже, по їх ствердженню, аль-Зубайді та його «Південна Перехідна Рада» представляють народ півдня. Таким чином, конфлікт між Англією та Америкою продовжує підсилюватись, а страждає від цього простий народ.

Треба розуміти, що невірні в особі Америки та Англії або інші не зможуть запровадити свої плани на наших землях без допомоги зрадників із числа мусульман, які продали свою релігію за тимчасові блага цього світу.

О, народ Ємену, Захід в одиночку не зможе здійснити жоден із своїх планів, якщо ви усвідомите небезпеку цього і вирішите провалити ці плани. Так зупиніть агентів Заходу, доки вони не потопили корабель під назвою «Ємен». Приєднуйтесь до діяльності Хізб ут-Тахрір по встановленню Другого Праведного Халіфату. Адже лише Халіфат поверне вам узурповану владу, запровадить закон Шаріату, зробить вас кращою общиною, виведеною для людей, як це було раніше. Так нехай заради цього змагаються віруючі!

 

Газета «Ар-Рая»
Шаіфаш-Шарраді — Ємен
27 Раджаба 1440 р.х.
03.04.2019 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая