Чи з’явилась у мусульман можливість встановити Халіфат?

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Проти мусульманських країн ведеться безумна війна під приводом «війни з тероризмом». У цій війні беруть участь усі країни світу без винятку, грабуючи багатства мусульман і знищуючи усе, що у них є.

Сьогодні на землі відбувається багато опосередкованих війн за участю правителів-зрадників і керівників армій, які не бачать нічого, окрім інтересу колонізатора. Мир охопили деспотизм, несправедливість, пригноблення, голод і бідність. Народами керують такі люди, які брешуть в своїх речах, порушують свої обіцянки і зраджують завіти. Влада над світом опинилась у руках сильних держав, які ведуть боротьбу одна з другою за інтереси і вплив.

Чи є зараз у мусульман можливість встановити Халіфат?

Питання встановлення Халіфату ускладнюється тим, що це — не звичайна держава, а цивілізована альтернатива, яка загрожує існуванню капіталізму. Отож, конфлікт між Халіфатом і західними державами буде тривати до останнього, поки одна із двох сторін не зникне повністю, унісши з собою в могилу свої вірування і ідеологію.

Чи дозволяють зараз обставини встановити Халіфат?

У першу чергу треба пам’ятати, що мусульмани повинні працювати над встановленням Халіфату в будь-якому положенні. В той же час ми віримо, що перемога — тільки в руках Аллаха. Коли Він бажає чого-небудь, то варто Йому сказати: «Будь!» — як це збувається. Нам залишається лише виконувати свій обов’язок і сподіватись на Аллаха. Окрім того, нам обіцяна перемога і підтримка. В Корані говориться:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَى لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْناً يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئاً وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَلِكَ فَأُولَئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ

«Аллах обіцяв тим із вас, які увірували і робив праведні діяння, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі, подібно тому, як Він зробив намісниками тих, хто був до них. Він неодмінно обдарує їх можливістю сповідувати їх релігію, яку Він схвалив для них, і змінить їх страх на безпеку. Вони поклоняються Мені і не долучають співтоваришів до Мене. Ті ж, які після цього відмовляться увірувати, є нечестивцями» (24:55).

Необхідно уважно досліджувати наявні у світі сили і міжнародні умови заради усвідомлення міжнародної реальності, а також питання правління і держави, щоб мати можливість підготуватись до будь-яких сценаріїв. Наша мета велика, відповідно, ворожнеча до нас так само велика і змови невірних не припиняються.

Для відповіді на вищезадане питання треба зосередитись на наступних пунктах:

1 — Міжнародне положення

Аналізуючи міжнародне положення, ми знаходимо однобічне домінування Сполучених Штатів над міжнародними рішеннями і міжнародними організаціями під гаслом «хто не з нами, той проти нас». У той ж час конфлікти і змови стали головною закономірністю в міжнародних відносинах. Тому боротьба за вплив простежується в усіх конфліктах на земній кулі.

Сьогодні явно можна побачити конфлікт між Америкою і Китаєм, або між Америкою і її партнерами по Північноатлантичному Альянсу, або напруженість в американсько-російських відносинах аж до стану ворожості або вкорінену ворожнечу між Європою і Росією.

Більше того, ухід Америки із Афганістану спричинив глибокий вплив на країни-члени НАТО і на їх погляди відносно майбутнього альянсу, після чого піднялось обговорення європейської альтернативи, а це передвіщає розпад Північноатлантичного альянсу.

Новий союз США, Великобританії і Австралії і трибічна угода по створенню атомних підводних човнів, розцінена Францією як удар в спину, спричиняє вплив на відносини країн Європейського Союзу між собою, а також на їх відносини з Америкою, і зокрема — на відносини Франції з Великобританією.

Також неможна не помітити глобальну боротьбу за сфери впливу, яка виливається в проксі-війни і військові перевороти.

Отож, наш висновок відносно міжнародного положення полягає в тому, що між країнами панує плутанина, безлад, конфлікт інтересів і стан ворожнечі, навіть між союзниками.

2 — Капіталістична ідеологія, яка панує у світі

Відокремлення релігії від життя, прийняття утилітарного погляду, розповсюдження повної свободи, відмова від усіх цінностей, поширення атеїзму, виродження і збочення призвели до розрізненості всередині суспільств і серйозних соціальних захворювань, таким як націоналізм, расизм, поява вкрай правих течій, ОЗГ і наркотиків. Суспільства були розірвані на частини і втратили згуртованість, що помітно послабило їх і зробило нездатними протистояти кризам і викликам.

Капіталістична ідеологія з її демократичними політичними рамками і подвійними стандартами, а також принципом «мета виправдовує засоби» породила конфлікти всередині суспільств і між державами, створивши руйнівні моральні і духовні стандарти, які занурили людство у пітьму.

Неправильна основа, на якій побудована уся капіталістична економіка, а саме — «дефіцит ресурсів», породила кризи і жахливіші рішення, а також породила жадібних капіталістів і кровожерливих монополістів.

Говорячи стисло, капіталістична ідеологія — це джерело зла і страждань людей. Куди б не ступила нога капіталізму, вона створювала руйнування, розорення, корупцію, поширюючи зубожіння, голод і поневолення. Капіталізм породив кризи, які роз’їдають країни, і показав свою нездатність вирішувати проблеми, які стоять перед його економікою, вилікувати хвороби свого суспільства. Сьогодні навряд чи можна знайти у світі країну, яка не обтяжена боргами і знаходиться в безпеці від соціальних хвороб.

Свобода, демократія, секуляризм і глобалізація, які були висунуті як рішення, стали причиною хвороби і лих.

3 — Положення Ісламської Умми

Дивлячись на положення Ісламської Умми, можна побачити:

— Ісламське пробудження в усіх мусульманських країнах і ріст свідомості серед Умми, викликаний подіями, які відбуваються.

— Ворожість до колонізатору і його помічникам.

— Революції, які охопили мусульманські країни з прагненням до реальних змін, що послабило правителів і позбавило їх підтримки, а також похитнуло вплив колонізатора.

— Проект Халіфату став громадською думкою, оскільки народи підтримують його в усіх ісламських землях, прагнучи жити в тіні Ісламської Держави і Шаріату.

— В Уммі з’явилась ідеологічна партія, яка продовжує працювати над відновленням ісламського образу життя, і вона не запинилась на розпливчастих гаслах. Вона надала детальний ісламський проект, конституцію і системи, які організують внутрішні і зовнішні справи держави, і зайнялась проблемами мусульман, де б вони не знаходились, показавши їм проект глобального Ісламу, який не визнає кордонів, кольорів і рас. Партія підготувала керівників і політиків, озброївши їх ісламською просвітою і утворивши в них дивну здатність розуміти політику і управляти державою завдяки ідеологічному розумінню. Усе це лякає невірних та їх помічників в мусульманських країнах, і тому вони розв’язали безжальну війну проти носіїв ісламського заклику.

Висновок

Ми живемо у часи глобальної боротьби між колоніальними країнами через конфлікти інтересів. Ми спостерігаємо падіння капіталістичної ідеології і її нездатність вирішити свої проблеми, падіння її цінностей і крах її держави. Ми бачимо кінець концепції військового контролю над народами. Ми бачимо західні суспільства розрізненими і втрачаючими буд-які види зв’язків. В них лютує расизм, вони слабшають і втрачають солідарність, через що не в силах більше протистояти мусульманам. Ми бачимо, як правителі-зрадники втрачають підтримку. Їх трони хитаються. І єдина їх надія — це військові, які так само повільно схиляються на бік народу. З іншого боку, ми спостерігаємо сходження Ісламу, порив могутньої енергії, з якою невірні не зможуть справитись, якщо вона буде зосереджена в Праведному Халіфаті з праведним керівництвом.

У мусульман з’явилась золота можливість, яка говорить: Це ваш час! Він прийшов! Так покажіть же характер лева, переможіть свого ворога і встановіть установите Халіфат. Людство чекає на це.

Ми віримо в Аллаха, Який створив і співрозмірив. Він допомагає віруючим проти невіруючих. Його обіцянка — істина.

Просимо Аллаха відкрити серця мусульман, і особливо — володіючих силою і впливом, щоб вони допомогли релігії і встановили Халіфат. О, мусульмани! Підтримайте ваших братів із Хізб ут-Тахрір, і тоді Аллах допоможе вам і надасть ваш пошану у цьому і Наступному світі.

 

Газета «Ар-Рая»
Саід Рідван
5 Раби ус-сані 1443 р.х.
10.11.2021 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая