Агенти-зрадники — це брехливі лицеміри: правителі мусульман виражають співчуття на адресу Британії, яка зруйнувала Халіфат, у зв’язку зі смертю королеви

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Прес-реліз

На Лозаннській конференції 20 листопада 1922 р. міністр іноземних справ Великобританії Джордж Керзон висунув чотири умови для того, щоб його країна визнала незалежність Туреччини, а саме: повне скасування Халіфату, вигнання халіфа за межі країни, конфіскація його майна і проголошення світської держави. До сих пір колоніальний Захід висуває ці умови перед тем, як прийняти будь-яку систему правління в мусульманських країнах. Це вказує на те, що мусульманські країни усе іще перебувають під владою західного колонізатора, який сьогодні управляє ними через маріонеткових правителів. Задача же цих правителів полягає в тому, щоб відкривати свої країни для Заходу кожного разу, коли той хоче грабувати . Якщо мусульмани повстають, ці правителі з особливою жорстокістю придушують їх.

Саме тому ми бачимо, як мусульманські правителі виражають свій найглибше жалкування і скорботу з приводу смерті британської королеви Єлизавети II. Вони згадують її, звеличуючи і вшановуючи її, як нібито померла їх рідна мати. Деякі навіть додумались об’явити траур і приспустити державні прапори . У той же час колишній прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон, оплакуючи її в британській Палаті общин, розсмішив публіку, згадавши, як він разом з королевою в 2012 році висміював дурість одного із арабських правителів, близьких до Британії.

Звертаючись до мусульман, хотілось би сказати: ці правителі не є ані лідерами, ані правителями. Вони — ніщо інше, як огидні агенти, спеціально обрані невірним Заходом. Вони вірно служать своєму хазяїну, в глибині своєї спотвореної совісті розуміючи, що мета їх правління — здати мусульманські країни в інтересах Заходу і стежити за тим, щоб люди не здійснювали спроб відновити панування Ісламу. Ці провідники колоніального впливу ніколи не зникнуть із наших країн, поки знов не повернеться Халіфат, а влада знов не опиниться в руках Умми. Тільки так релігія знов стане великою, а країни мусульман набудуть захисту. Але встановлення Халіфату напряму залежить від відповіді володарів сили і впливу, особливо в мусульманських арміях, на заклик звернутий до них. Тому уся Умма повинна звернутись до них з закликом встановити Халіфат, оскільки вони становлять реальну силу в мусульманських країнах.

Звертаючись же до володарів сили і впливу, ми скажемо: сходячи на престол, новий король Британії поклявся, що, як захисник віри, він зобов’язався зберігати і охороняти протестантську англіканську релігію. Так само ж мусульманські правителі зобов’язались перед Заходом боротись з Ісламом і мусульманами. Так чому ви мовчите?! Яке у вас виправдання?! Чому ви досі не скинули зрадників і не поклялись захищати релігію Іслам, Умму та її інтереси?!

Невже ви не боїтесь того, що Аллах замінить вас тими, хто краще, і що ви витратите своє життя марно, слугуючи правителям-зрадникам, які об’явили війну Аллаху і Його Посланцю ﷺ?! Аллах говорить:

وَإِن تَتَوَلَّوۡاْ يَسۡتَبۡدِلۡ قَوۡمًا غَيۡرَكُمۡ ثُمَّ لَا يَكُونُوٓاْ أَمۡثَٰلَكُم

«І якщо ви відвернетесь, Він замінить вас іншими людьми, і вони не будуть подібні до вас» (47:38).

 

Салахуддін Адада
Голова Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Среда, 18 Сафара 1444 г.х.
№ 007/1444 х.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню