«Дві держави» — рішення Америки та її прислужників. Звільнення Палестини — рішення Умми та її армій

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив: «Перспективи рішення в створенні двох держав здаються віддаленими, але ми схильні до цього, і усе, що утримує нас від нього, врешті решт завдає збитку безпеці «Ізраїля».

Своєю заявою держсекретар США не залишив ніяких сумнівів, що рішення «двох держав» гарантує виживання єврейського утворення і утверджує його на Благословенній землі.

Америка, будучи світовим лідером, бачить в «Ізраїлі» інтерес, тому що він є передовим плацдармом у війні проти Ісламської Умми. Більше того, це передова база усього Заходу у їх війні проти Ісламу, його культури і Умми. Тому Захід бачить необхідність в його існуванні і підтримці.

Щоб підтримати єврейське утворення і зробити його існування природним, необхідно інтегрувати його в мусульманські країни згідно рішенню, що охолодить гарячі почуття Ісламської Умми, яка жадає звільнення Благословенної землі. У Заходу немає чарівного рішення, яким буде задоволена Умма, або такого рішення, яке хоча б буде здатне придушити її почуття до палестинському питанню.

Питання Палестини переплітається з Ісламом, Ісламською Уммою, стратегічним розташуванням цієї землі, колоніалізмом і його маріонетковими режимами, стабільністю яких Захід не ризикує, тому що побоюється за свої інтереси. Захід на чолі з Америкою бажає залишити наші країни при собі, поглинаючи багатство і поневолюючи народ. Захід прагне заспокоїти регіон і загасити вогонь, який горить в душах мусульман через окупацію мечеті аль-Акса,що так само загрожує його маріонеткам в мусульманських країнах. Захід прагне знайти рішення, яке гасить займання, гарантує агентам стабільність, забезпечує безпеку єврейського утворення і його існування в сучасних кордонах. Це рішення повинно здаватись чесним і справедливим, воно надає державу палестинцям і державу євреям. Так знайде своє завершення конфлікт, про який в тексті арабської ініціативи було сказано — «рішення двох держав».

По суті, рішення про дві держави надає більшу частину Благословенної землі євреям в обмін на скудний орган безпеки, функція якого полягає в захисті єврейського утворення. Незважаючи на те, що Америка прийняла це рішення, єврейське утворення завжди ухиляється від нього і хоче поширити свій суверенітет на територію усієї Палестини.

Палестина — це Благословенна земля. Америка усвідомлює складність рішення палестинської проблеми через її зв’язок з Ісламом. Америка також розуміє, що єврейське утворення занадто мале, щоб протистояти Ісламській Уммі, розширятись більше або стояти перед лицем Умми, яка жадає накинутись на нього. За допомогою рішення про дві держави Америка прагне захистити окупаційне утворення і гарантувати його безпеку і інтереси в регіоні. Америка завжди прагнула запропонувати це рішення, незалежно від того, близько воно чи далеко, реально чи ні, при цьому єврейське утворення продовжує пожирати землю палестинців своїми поселеннями. Америка — принаймні, на папері — поставила крапку в конфлікті за допомогою реалізації рішення про створення двох держав. Арабська мирна ініціатива виражає реалізацію того, що було заявлено держсекретарем США Блінкеном, який прямо і нахабно заявив, що Америка прагне забезпечити безпеку єврейського утворення за допомогою рішення «двох держав» . Звичайно ж, реалізовувати це рішення будуть правителі мусульман.

Велика Ісламська Умма, багата історією і перемогами, не бачить іншого рішення, окрім повного звільнення Благословенної землі. Коли хрестоносці зайняли Благословенну землю, Умма прийшла до руху і очистила її від окупантів. Ніхто тоді не думав про зрадництво, щоб розділити Благословенну землю з хрестоносцями. Салахуддін не зустрічався з Папою, щоб дійти до рішення, згідно якому Благословенна земля буде розділена між хрестоносцями і мусульманами на дві держави. Навпаки, він зустрівся з хрестоносцями в Хіттіні, витіснивши їх і викоренив їх королівства із усіх мусульманських земель.

Звільнення Благословенної землі і викорінення єврейського окупаційного утворення є відповідальністю і обов’язком Умми. Завжди живі народ звільнювали свої землі військовим шляхом; країни Європи і Росія вели війни за свої території проти нацистської окупації. Уся Європа об’єдналась і мобілізувала армії проти Наполеона, коли той хотів розширятись в Європі. Але Америка і наші віроломні правителі хочуть, щоб Ісламська Умма уклала мир, нормалізувала відносини і поділилась землею з окупаційним утворенням!

Єврейське утворення розкриває протиріччя і зрадництво маріонеткових режимів. Україна бореться за кожну п’ядь своєї території, щоб відтіснити російську окупацію. Захід підтримує Україну грошима і зброєю, а мусульманські правителі, слідуючи політиці Америки, закликають до територіальної цілісності України, до повернення усіх її територій, включаючи Крим. У той же час мусульманські правителі хочуть, щоб ми поділились Благословенною землею з окупантами через так зване «рішення про дві держави»! Це вимога, яку мусульманські правителі повторюють при кожному приводі, є черговою ознакою їх зрадництва і турботи про інтереси Америки і єврейського утворення і нічим більше.

Настав час, щоб Ісламська Умма відновила свій суверенітет, волю, політичну рішучість, викоренила зрадницькі режими і встановила Халіфат, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва. Тільки тоді Умма звільнить Благословенну землю за одну годину! Перед могутньою Уммою не встоять штучне утворення і боягузливі колонізатори. Проте сьогодні Умма зв’язана правителями-зрадниками і агентами. Прийшов час щирим чоловікам і арміям зруйнувати їх трони і розірвати окови!

 

Газета «Ар-Рая»
Мусаб Абу Аркуб
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір/Палестина
20 Джумада аль-уля 1444 р.х.
14 грудня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая