Порятунок людства — в руках Ісламської Умми!

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Народи піднімаються тільки завдяки акиді (світогляду), з виходячими із неї законами і системою життя. А правильним цей підйом буде тільки з ісламською доктриною, яка включає в себе закони від Творця світів і систему запровадження цих законів.

Іслам був донесений до людей Посланцем Аллаха. Новий світогляд змінив переконання людей про життя і закони від Творця привели в порядок їх справи. Мусульманам було доручено вивести людей із мороків до світла, від поклоніння людям до поклонінню Господу людей. Вони виконували це доручення в епоху Посланця Аллаха ﷺ і після його смерті. Ось сподвижник Рібі ібн Амір (р.а.), один із видатних послідовників Пророка ﷺ і один із тих, хто найкращим чином представляв Іслам, почувши питання воєначальника персів Рустама: «З чим ти прийшов?», відповів: «Аллах направив нас вивести, кого Він побажає, від поклоніння людям до поклонінню Господу людей, із тісняви цього світу до його широти, із тиранії релігій до справедливості Ісламу. Він послав нас зі Своєю релігією до Його створінь, щоб ми закликали їх до Нього. Хто прийме це, від того приймемо ми і відступимо, а хто відмовиться — з тим ми будемо битись доти, доки не повернемо його до того, що обіцяв Аллах». Ця розповідь наводиться в книзі Табарі «Історія пророків і царів». Слова «направив нас» і «послав нас» вказують на те, що мусульманам доручено продовжувати справу Посланця Аллаха ﷺ, адже він був посланий і направлений. Аллах доручив нам виконувати те, що виконували Його посланці і пророки (мир їм усім) і, оскільки посланців і пророків більше не буде, ця місія лежить на наших плечах до Судного Часу.

Якщо сьогодні Ісламська Умма хоче знов піднятись, тоді акида (доктрина), дарована Аллахом усьому людству, повинна стати фундаментом, на якому мусульмани побудують своє життя і будуть здійснювати правління. Мусульмани повинні усі свої життєві справи регулювати згідно з положеннями цієї акиди, тобто згідно з наказами і заборонами Аллаха, а не чимось іншим. Тільки так можна добитись підйому, щоб потім довести істину до інших народів, виводячи їх від поклоніння людям до поклонінню Аллаху, із тиранії оманливих ідеологій до справедливості Ісламу. Такою є місія Умми до кінця світу.

Розвиток не означає отримання влади заради домінування, мета — об’єднання общини Мухаммада ﷺ на основі ісламської ідеї, щоб мусульмани своє життя цілком присвятили Ісламу. Набута влада повинна здійснюватись на основі цієї ідеї, тому що влада — це не мета, а шлях до розвитку. Наша задача — не отримання влади як такої, але побудова держави, що приведе життя мусульман згідно зі світоглядом, який виходить із Ісламу. Ісламська доктрина існує в Уммі, адже кожен її представник вважає себе мусульманином, а не кяфіром. Проте, зв’язок акиди зі справами і законодавчими системами порушений, тому мусульмани позбавились стимулу до завоювання світу, управління людством, поширення істини і встановлення у кожному куточку землі стяга справедливості.

Тільки ісламська акида є основою, на якій Умма може побудувати своє життя, контролювати владу і здійснювати правління. Тому Умма повинна усі свої справи регулювати згідно з положеннями цієї акиди, тобто згідно з законами Шаріату, бачачи в них тільки накази і заборони Аллаха, а не що-небудь інше. Не на язиках тільки повинно бути, що ідея і закони Ісламу — це і є ядро нашого життя. Наша щирість по відношенню до Аллаху і тому, що від Нього виходить, повинна бути вище усілякої іншої щирості, а наша вірність Йому повинна бути вище усілякої іншої вірності.

Коли наші серця сприймуть усе це, а Аллах і Його Посланець стануть більш улюбленими для нас, аніж що-небудь інше, тільки тоді проект, який базується на ісламській акиді, об’єднає усю Умму. Тоді буде встановлена ісламська держава на міцному фундаменті ісламської акиди і почне запроваджуватись Закон Творця усього сущого. І Умма побачить те, про що вона довго мріяла, побачить істинний підйом і розвиток . Після відновлення Халіфату, вона понесе послання істину і світу усьому людству, об’єднавши усі території мусульман. І тоді стяг Ісламу буде поставлено над кожним містом, відкритому арміями мусульман. Умма кине виклик усім країнам невір’я, споряджаючи війська під стягом джихаду. І ці війська будуть усувати усі фізичні перешкоди на своєму шляху, щоб покінчити з невір’ям і донести Іслам до усіх народів. Ісламська держава займе своє по почесне місце у світі. Умма візьме штурвал корабля людства, який ось-ось зазнає аварії, і направить його в безпечний порт Ісламу, уникаючи небезпеки оманливих ідеологій. І буде виконана місія Умми, яка полягає в тому,щоб врятувати людей в Подальшому світі, вказавши їм шлях до Раю, який можливий тільки через повне запровадження Ісламу і застосування усіх законів Аллаха. Незабаром усе це реалізується з дозволу Аллаха, адже Посланець Аллаха ﷺ сказав:

ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ نُبُوَّةٍ

«А потім буде Халіфат за методом пророцтва».

 

Газета «Ар-Рая»
Мухаммад Саліх
11 Джумада ас-санія 1444 р.х.
04.01.2023 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню