Жіночий відділ Хізб ут-Тахрір у Тунісі: «Мусульманська родина захищена і не потребує угод, які говорять про добро, але приносять лише спустошення»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У межах кампанії «Мусульманська родина захищена і не потребує угод, які говорять про добро, але приносять лише спустошення» і на тлі останніх подій, пов’язаних з виступом у парламенті депутата Мухаммада аль-Аффаса, який згадав деякі закони Ісламу стосовно родини.

А також пов’язаних з подальшою демонстрацією «Проти насильства», організованої біля стін парламенту феміністськими організаціями і прозахідними силами, мета яких полягає тільки у тому, щоб атакувати ісламські закони у ЗМІ і на різноманітних майданчиках, жіночий відділ Хізб ут-Тахрір у Тунісі організував демонстрацію у відповідь. Молоді учасниці акції підняли гасла, які підтверджують прихильність мусульманки своїй релігії і те, що вона бачить в ісламських законах Рай, відкидаючи секуляризм і рукотворні законодавства, які стали причиною її страждань сьогодні. Демонстрація завершилась виступом представника жіночого відділу Хізб ут-Тахрір у Тунісі Хананаль-Хумірі, після чого учасниці акції скандували гасла, що засуджують світські закони і законодавство.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая