Умма збереже палестинську проблему, а щире керівництво вирішить її

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова Палестинської автономії Махмуд Аббас під час спільної прес-конференції з президентом Туреччини Ердоганом в Анкарі заявив:

«Ми не приймаємо продовження агресивних дій окупаційної влади проти нашого народу, нашої землі і наших святинь. Досягнення миру і безпеки почніться після повного припинення підриву рішення про дві держави з боку окупаційної влади». Він також виразив величезну вдячність президенту Ердогану за його позицію на стороні палестинського народу.

Зі свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині прокоментував дану подію:

«Голова ПА направився із Берліну в Анкару, щоб підтвердити рішення про створення двох держав, тим самим захищаючи американський проект по ліквідації палестинського питання і по наданню безпеки єврейському утворенню. Голова Палестинської автономії окрім своєї політичної позиції, яка повна бездіяльності і поступок, іще на додаток до тому прийняв і запрошення Ердогана. Цей візит був направлений на приховання злочинів турецького режиму, який приступив до нормалізації відносин з сіоністським утворенням і поверненню послів. Ердоган і Аббас, обидва вони — зрадники, але зрадництво Ердогана більше, тому що він володіє силою , яка дозволяє йому звільнити Палестину і повернути її в лоно Ісламської Умми. Проте Ердоган вибрав проект двох держав і нормалізацію відносин з єврейським утворенням, і він запросив голову ПА Аббаса, щоб той прикрив це зрадництво брехливою похвалою на його адресу. Марнотратник благословенної землі Аббас і змовник Ердоган ніколи не піклувались про палестинську проблему і не вирішували її. Умма не дозволить забути палестинське питання, а щире і свідоме керівництво заради довольства Всевишнього Аллаха поведе армію до звільненню Палестини і аль-Акси».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая», №406
4 Сафара 1444 р.х.
31 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая