З яких це пір турботою Америки стало скинення Асада?!

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Постійний представник США при ООН Ніккі Хєйлі заявила о четвер, що скинення Башара Асада перестало бути головною задачею її країни у відношенні Сирії.

Відповідаючи на питання журналістів, вона сказала, що Америка шукає шляхи припинення війни у Сирії і не фокусується на задачі скинення режиму Асада. Вона додала: «Людина сама визначається, у яку боротьбу їй варто вступати. Питання Сирії пов’язано зі зміненнями пріоритетів;говорячи про наші пріоритети — ми більше не націлені на скинення Асада». Раніше її держсекретар США Рєкс Тіллєрсон зробив заяву, що долю Башара Асада повинен вирішувати сам сирійський народ (eldorar.com, 30.03.2017).

Коментар: Позиція нової адміністрації США по відношенню до сирійської революції нічим не відрізняється від позиції попередньої адміністрації. Америка стоїть обличчям до обличчя проти благословенної революції Шаму та намагається покінчити з нею . Якщо раніше вона заявляла про свою дружбу та підтримку, використовуючи метод введення в оману, то тепер нахабність нової адміністрації Трампа розкрила її істинну сутність.

Ця новина підтверджує те, що Америка стоїть на боці тирана Шаму, дозволяючи Ірану та його ліванській партії «Хізбалла» битися пліч-опліч з та дозволяючи Росії скидати бомби на голови мирних жителів Сирії. На тлі цього Америка плете змови проти революції Шаму, оскільки бачить в ній небезпеку для свого впливу — бачить, що Сирія може вийти з-під її контролю. Адже не секрет, що режим Асада є маріонеткою Америки, яка здійснює інтереси свого хазяїна та стереже безпеку іудейського утворення.

О мусульмани Шаму! Такою є сутність Америки, яка проявилась з її ж вуст. Це — те, про що Вам вже говорили ваші брати із Хізб ут-Тахрір, які неодноразово розкривали політичні змови проти революції. Сьогодні як ніколи раніше революція Шаму потребує політичного керівництва, яке вкаже на істинного ворога та покаже прямий шлях його скинення, надасть політичний проект та роз’яснить цілі революції. Це і є Хізб ут-Тахрір, який пропонує вам себе у якості політичного керівництва революції Шаму. Відгукнітьтся на його заклик та підтримайте його. Станьте тими, чиїми руками Аллах встановить Другий Праведний Халіфат за методом пророцтва! Побоїться іти за тими, хто не чує та не бачить істини, хто потрапив у пастку Америки! Будьте впевнені у тому, що Аллах виконує свої обіцянки:

قُل لِّلَّذِينَ كَفَرُوا سَتُغْلَبُونَ وَتُحْشَرُونَ إِلَىٰ جَهَنَّمَ وَبِئْسَ الْمِهَادُ

«Скажи тим, які не увірували: «Ви будете переможені та зібрані у Пеклі. Яким же поганим є це ложе!» (3:12).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мунір Насир
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії
4 Раджаба1438 р.х.
01.04.2017 р.

Головне меню