Роль мусульманської жінки у здійсненні змін

Статті
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хвала Аллаху, Господу світів! Мир вам, і благословення Аллаха нашому господину Мухаммаду, його родині і сподвижникам. Мир вам, благословення Аллаха і Його благодать.

Дорогі брати і сестри, у XIX сторіччі якийсь французький державний чиновник, який прагнув зміцнити колоніальне панування Франції над ісламським світом, заявив: «Тільки через жінок ми можемо зміцнити свою хватку над душами людей». Таким чином, колонізатори усвідомлювали, що жінки в ісламському суспільстві є центром родини, основою суспільства ,виховуючими дітей. Якщо б вони могли оволодівати серцями і розумами мусульманських жінок, то вони змогли б оволодіти душами мусульман на багато майбутніх поколінь.

Таким чином,вони сплели павутину брехні навколо мусульманської жінки і її релігії, брехливо звинувачуючи Шаріат і Халіфату тому, що вони є ворогами і джерелом пригноблення, а також заявили, що західна світська культура і система звільнять її від поневолення.

Але їх брехня розчинилась сльозами мусульманських жінок від втрати нашого захисника і держави, а правління світських та інших систем на наших землях не принесло нам нічого, окрім смертей, руйнувань , безчесті і відчаю.

Адже для жінок ніколи не було кращого життя , аніж під затишком системи Аллаха ﷻ — Халіфату, який приніс революційні зміни у питанні статусу і прав жінок, піднявши їх достоїнство до рівня, якого іще не було у світі.

Для будь-якої жінки, яка стикнулась з пригнобленням, достатнім стало усього лише одного крику по допомогу, щоб держава відправила свою армію для її захисту.

Ця держава підштовхувала жінок піддавати звіту правителів без краплі страху, надавала їм першокласні учбові заклади і медичні послуги, гарантувала те, щоб вони завжди отримували фінансове забезпечення від своїх чоловіків, родичів і держави, як того вимагає Іслам, так щоб вони могли насолоджуватись процвітаючим і безпечним життям.

Дійсно, наприклад, в документах Османського Халіфату жінка описується як «корона на голові держави» (Тадж аль-Давля), що спонукало чиновників уникати завдання шкоди жінкам і докладати усіх зусиль для збереження їх достоїнства. Усе це відбувалось за сторіччя до того, як західні світські держави тільки визнали концепцію прав жінок!

Але зараз ми бачимо трагедії і страждання , викликані втратою Халіфату, що позначились на житті мусульманських жінок в усьому світі. Їх честь, захист і численні привілеї, надані їм законами Аллаха ﷻ, наразились на перший удар через відсутність цієї славної держави. Вони стали пригнобленими жертвами тиранічних режимів , які переслідували їх лише за те, що ці жінки носили ісламський одяг або підняли стяг своєї релігії!

Тому недивно, що сьогодні ми чуємо, як мусульманські жінки закликають до відновлення Халіфату з усіх куточків світу. Насправді як би це іронічно не звучало, у той час як західні колоніальні уряди прийняли мішенню жінок в мусульманських країнах як частину плану по руйнуванню Халіфату, сьогодні значне число жінок, які народились і виросли на західних землях, приєднались до закликів своїх сестер в ісламському світі, щоб встановити Халіфат.

Це трапилось тому, що вони стали прямим свідками спустошення, яке світські ліберальні цінності і системи посіяли на Заході, та й в усьому світі.

Тому ми, мусульманки, категорично проти того, щоб секуляристи і феміністки говорили від нашого імені і намагались заглушити наші істинні надії і прагнення до змін.

Ми гучно і відчутно заявляємо: тільки Халіфат є нашим порятунком від пригноблення, тільки Шаріат є шляхом до звільнення вд різних форм поневолення, тільки Іслам є світлим майбутнім для наших мусульманських земель і усього цього світу!

Дорогі сестри, мусульманки грають життєво важливу роль у створенні позитивних політичних змін у цьому світі. Але цього не досягти марною і неісламською боротьбою за гендерну рівність, в яку нас втягнули феміністки і яка принесла нам нічого, окрім погіршення нашого положення , включаючи нанесення шкоди нашим родинам, посіявши замішання і розлад у подружніх відносинах, правах і обов’язках.

Також і реальні зміни у житті жінок і усього світу не будуть досягнуті шляхом реформування декількох законів і політик, коли уся система в наших країнах прогнила, починаючи з коренів і закінчуючи гілками! Чому ми повинні вдовольнятись крихтами, коли Аллах ﷻ дав нам золото?!

Тому, дорогі сестри, ми закликаємо вас приєднатись і підтримати нас, ваших сестер із Хізб ут-Тахрір,у цій благородній справі, щоб встановити Халіфат, заснований на методі пророцтва, який принесе нам світанок справедливості, безпеки і процвітання.

Аллах ﷻ сказав:

كُنتُمْخَيْرَأُمَّةٍأُخْرِجَتْلِلنَّاسِتَأْمُرُونَبِالْمَعْرُوفِوَتَنْهَوْنَعَنِالْمُنكَرِوَتُؤْمِنُونَبِاللّهِ

«Ви є кращою із общин, яка з’явилась на благо людства, наказуючи робити схвалюване, утримуючи від засуджуваного і віруючи в Аллаха» (3:110).

Мусульманка — це частина благородної Умми. Отож, ми повинні зайняти своє законне місце у цій боротьбі , щоб вивести людство із пітьми куфру до світла Ісламу, повернувши систему Аллаха ﷻ у цей світ, адже це — відповідальність, яку наш Господь ﷻ поклав і на нас.

Дійсно, Аллах зробив це важливим обов’язком для усіх віруючих — чоловіків і жінок, оскільки Пророк ﷺ сказав:

وَمَنْمَاتَوَلَيْسَفِيعُنُقِهِبَيْعَةٌمَاتَمِيتَةًجَاهِلِيَّةً

«Хто помре, і на його шиї не буде присяги, помре смертю джахілії».

Тому робота по поверненню Халіфату, щоб ми могли дати байат халіфу, є пріоритетом і великим шаріатським обов’язком, як для жінки-мусульманки, так і для чоловіка-мусульманина.

Дорогі сестри, на додаток до виконання наших індивідуальних ісламських обов’язків як мусульманок, як доньок, дружин і матерів, ми повинні приділяти свій час і увагу, а також докладати усіх зусиль для виконання цього життєво важливого зобов’язання.

Тому закликайте своїх друзів, родину, сусідів, студентів, колег і впливових осіб у засобах масової інформації і мусульманських арміях, відкинути зіпсовані неісламські ідеї і системи в мусульманських країнах і підтримати створення Халіфату.

Поруч з цим, вирощуйте своїх дітей захисниками людства, які будуть працювати над встановленням влади цієї релігії, щоб разом ми створили покоління молоді, з дозволу Аллаха ﷻ, яке буде нести Коран в одній руці, а стяг Ісламу — в другій!

Наші улюблені сестри, ви — спадкоємиці великих мусульманських жінок минулого, які підтримували Іслам і боролись за нього, таких як Хадіджа (р.а.), дружина Пророка ﷺ, Сумайя (р.а.) — перша мучениця Ісламу , і Умм Амара (р.а.), яка захищала Пророка ﷺ своїм власним тілом на полі битви.

Так слідуйте по стопам цих великих жінок, відповівши на заклик Аллаха ﷻ, щоб встановити Його систему на цій землі і стати частиною великих змін.

Кваптесь до вдоволення свого Господа. Покваптесь відновити втрачений статус жінки. Покваптесь досягти слави цієї релігії, встановивши Другий Праведний Халіфат.

Аллах в Корані говорить:

وَالَّذِيجَاءبِالصِّدْقِوَصَدَّقَبِهِأُوْلَئِكَهُمُالْمُتَّقُونَ * لَهُممَّايَشَاءونَعِندَرَبِّهِمْذَلِكَجَزَاءالْمُحْسِنِينَ

«Але той, хто явився з правдою, і той, хто визнав її істинність, дійсно є богобоязливими. Для них у їх Господа уготовано те, чого вони побажають. Такою є відплата тим, хто робить добро!» (39:33,34).

 

Доктор Назрін Наваз. Директор жіночого відділу в Центральному інформаційному офісі Хізб ут-Тахрір

П’ятий виступ на Міжнародній конференції: «О Мусульмани! Встановіть Халіфат в соту річницю від дня руйнування!»

 

28.07.1442 г.х.
13.03.2021