Чому демократія переживає кризу на своїй землі?

Статті
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Дорогі глядачі гості, брати і сестри!

Минуло рівно 100 років з того дня, коли Османський Халіфат був скасований руками англійців та їх регіональних агентів. 75 років минуло з миті окупації Благословенної мечеті Аль-Акса сіоністською владою «Ізраїлю». А також минуло більше 30 років з завершення «Холодної війни». Сьогодні ми можемо сказати, що услід за індустріальною епохою Європи прийшов кінець і епохи Америки. Адже справа полягає у тому, що західним безбожникам сьогодні нічого запропонувати людству, окрім прогнилої демократії.

Вони сподівались на те, що їм і надалі вдасться присипляти пильність людства демократією на протязі іще тривалих років. Знов же, вони плекали надії виростити демократичні цивілізації на ісламських землях. Їм більше нічого не залишалось робити , окрім мрій, хоча насправді вони чудово розуміють, що цим мріям не судилося збутися. У них на руках залишилось тільки одне — прогнила демократія. Тому вони вторглись в Афганістан, Ірак і Сирію, обіцяючи демократію. Ось чому вони підтримували життєдіяльність колабораціоністських режимів в Тунісі, Єгипті, Ємені і Лівії, так само обіцяючи жителям цих країн демократію. З цієї причини вони мотивували на демократичні вибори і заохочували «Ісламський фронт порятунку» [1] в Алжирі, «Партію благоденства» [2] в Туреччині, «Братів-мусульман» [3] в Єгипті і «ХАМАС» [4] в Палестині. Але як тільки вони ставали неугодними, Захід позбавлявся від них, як у свій час прийшовший до влади через демократичні вибори Мурсі був скинутий, а підтримка Заходу повернулась на користь путчиста ас-Сісі.

Шановні глядачі! Ось вона, розправа Америки і Заходу з Ісламом і мусульманами. Ця розправа , яка триває вже на протязі 100 років, носить характер глобального протистояння. У цій сутичці єдиною культурною зброєю, яка залишилась у руках невірних, є застаріла зброя під назвою «демократія». Але як же боляче усвідомлювати , що існують колабораціоністські зрадницькі режими і адміністрації, які направляють цю зброю Заходу проти мусульман. Вони бачили у вторгненні США в Ірак несення демократії на Близький Схід. Президент Туреччини Ердоган на протязі багатьох років працював у межах проекту Великого Близького Сходу у якості співголови цього проекту. На жаль, усі їх зусилля були скеровані на марні цілі, а жорна «Арабської весни» роздрібнили усі їх зусилля у прах.

Так само ж існують модерністські вчені і академіки, які подібно цим продажним правителям говорять, що в Ісламі відсутня система правління, що Халіфат — це утопія, що Халіфат — це просто ілюзія. Проте істинною утопією є демократія, тому що демократія — це уявна система, яку неможливо реалізувати . Ви спитаєте, чому? Та тому, що неможливо, щоб увесь народ взяв на себе управління і адміністрування держави. У жодній із демократичних систем немає відображення волі більшості населення в адміністрації країни. Більшість країн, проголошених демократичними, управляються або урядами меншостей, або коаліційними урядами, які складаються із партій. З цієї причини ствердження про те, що «в країнах, де практикується демократія, парламент представляє думку більшості»,є ніщо інше , як брехня і обман. Отож, демократія — це, по суті, історична брехня.

Найбільш очевидні приклади цього можна побачити в західних країнах. Хоча Конгрес і президент в Америці визначаються згідно з результатами виборів, головним визначаючим чинником є не воля людей, а воля капіталістичних компаній. Адже усі коли-небудь обрані до сьогоднішнього дня в Америці президенти і члени Конгресу представляли і представляють волю володарів нафтових і збройних компаній настільки, що навіть витрати на виборчу кампанію кандидатів покриваються цими самими компаніями.

Демократія, до якої Америка вдавалась на протязі тривалого часу, тане і рушиться з кожним днем, оскільки були створені демократичні правові основи, щоб замаскувати той абсурд, який використав колишній президент Дональд Трамп для захисту своєї влади. Тепер же Байдену доведеться зайнятись розчисткою завалів, залишених Трампом. Проте при цьому, з іншого боку, Байден захоче помститися. Таким чином, Америка продовжить мати справу з внутрішніми проблемами і безладами.

З цієї миті Сполучені Штати прийшли до того, що більше не можуть заявляти: «Ми несемо демократію!»; ці слова вони використали як магічну і підступну фразу в своїй окупації і експансії. Тепер же народи, люди і держави відповідають Штатам так: «Нехай США спочатку принесуть демократію на свої власні території!». Адже так і є! Нехай Захід спочатку здійснить демократію на своїх землях і серед своїх народів.

Вони не зможуть цього добитися , вони не зможуть здійснити це, тому що насправді демократія — це найбільша брехня минулого сторіччя , за допомогою якої колоніальні компанії і держави обдурювали народи.

Ви усі були свідками того, як США відреагували на протести , які почались після того, як 25 травня 2020 року поліцейський вбив Джорджа Флойда в Міннесоті; Трамп пригрозив протестуючим озброєними до зубів солдатами, якщо ті спробують проникнути у межі Білого дому. Проте той же самий Трамп не завадив своїм прихильниками скоїти набіг на будівлю Конгресу, коли зрозумів, що програє вибори. Ви тільки уявіть собі, в Америці, яка нібито поширює демократію по усьому світу, люди не вважають вибори законними і коять набіги на адміністративні будівлі, і мрії США рушаться на очах.

Якщо б демократія була цілком реальною і припустимою системою, Сполучені Штати перше за усе звернулись би до свого власного народу. Але замість цьогоо Америка направила зброю на свій народ.

Демократія — це насправді потворна, огидна, гнила і застаріла система, тому що демократичні свободи тягнуть усе людство до катастрофи. Люди хочуть мати усе, але коли цього не відбувається, вони не можуть набути щастя. Люди починають бачити увесь сенс свого життя у грошах так, ніби без них нічого не здійснюване. Але в усіх демократичних системах гроші знаходяться у руках купки меншостей, і ця меншість фактично керує волею народу, маніпулюючи людьми за допомогою своїх фінансів. І саме ця меншість визначає уряди і адміністрації.

— Половина населення світу, а саме — більше 3 мільярдів людей, живе на менше аніж 2 долара в день.

— 1,5 мільярда людей живуть менше аніж на 1 долар в день.

— З іншого боку, тільки 10 відсотків населення світу несправедливо отримують 70 відсотків від загального світового прибутку.

— Число людей, які живуть за межею крайньої бідності, складає рівно 1,1 мільярдів!

— Щорічно від голоду помирає більше 10 мільйонів дітей.

Я хотів би поділитись з вами іще декількома статистичними даними, щоб наочно показати ступінь беззаконня в західних країнах, в яких практикується демократія:

— У США кожні 35 хвилин хтось коїть самогубство, а кожні 120 секунд хтось отримує психічний розлад.

— В Сполучених Штатах Америки кожні 23 хвилини вбивають одну людину, кожні 6 хвилин ґвалтують жінку, кожні 49 секунд здійснюється напад.

Шановні глядачі!

Істинність чи брехливість систем напряму пов’язана з істинністю чи брехливістю фундаментальної ідеї, на якій вона заснована. Сьогодні вони пропонують мусульманам історичний досвід демократії в Європі і Америці, усіляко прикрашаючи його. Якщо подивитись на людський досвід демократії, там немає нічого, окрім гнилі і тухлості. А дивлячись на тринадцятисторічну політичну практику Ісламу, люди, навпаки,знаходять в ній просвіту і розвиток. Але, на жаль, погляди продажних правителів, закомплексованих мислителів і вчених в мусульманському світі постійно звернуті до Заходу. Вони кожного разу прагнуть поширити західну демократію на своїй землі. Як нібито у нас немає свого проекту , як нібито Іслам не запропонував нам систему управління!

І наостаннє, ми говоримо: «Так, ми висуваємо свою альтернативу!», — тому що вона у нас є — наш істинний і правильний проект. Ми говоримо, що Іслам — це всеохоплююча і досконала ідеологія, а також, що Іслам — це Шаріат, що регулює усі аспекти життя без винятку.

Всевишній Аллах говорить наступне:

ٱلۡيَوۡمَ يَئِسَ ٱلَّذِينَ كَفَرُواْ مِن دِينِكُمۡ فَلَا تَخۡشَوۡهُمۡ وَٱخۡشَوۡنِۚ ٱلۡيَوۡمَ أَكۡمَلۡتُ لَكُمۡ دِينَكُمۡ وَأَتۡمَمۡتُ عَلَيۡكُمۡ نِعۡمَتِي وَرَضِيتُ لَكُمُ ٱلۡإِسۡلَٰمَ دِينٗا

«Сьогодні Я заради вас вдосконалив вашу релігію, довів до кінця Мою милість до вас і схвалив для вас у якості релігії Іслам» (5:3).

З цієї причини ми говоримо, що у нас є правильний і придатний проект, і цей проект — проект Праведного Халіфату. Праведний Халіфат — це модель управління в Ісламі, буде запроваджувати систему Ісламу в життя. Праведний Халіфат — це ясний і зрозумілий шаріатський хукм.

На завершення я процитую короткий уривок із промови Аміра Хізб ут-Тахрір Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти на конференції під назвою «Модель демократичного президентства або Праведний Халіфат?».

Наш благородний Амір сказав:

«Справжній Халіфат усім відомий. Справжній Халіфат — це видатна система, виражена Пророком ﷺ, якої дотримувались праведні халіфи. Як Халіфат не є імперією чи королівством, так і не є він парламентською чи президентською системою у межах республіканського режиму. Халіфат не є ані демократією, ані диктатурою, в яких закони виходять від кого-небудь , окрім Аллаха, ані якою-небудь іншою системою , вигаданою людьми. Справедливість полягає в Халіфаті. Халіфатом керують халіфи, які є Імамами. За ними Умма перебуває в безпеці і ними Умма наносить свій удар. Халіфат захищає життя, честь і майно. Він приймає присягу вірності зі згоди і по вільному волевиявленню , а не по примушенню. Люди переселяються туди з почуттям упевненості і безпеки , а не з почуттям страху чи тривоги».

Махмуд Кар, глава інформ офісу Хізб ут-Тахрір в Вілаяті Туреччини

2 доповідь на Міжнародній конференції: «О Мусульмани! Встановіть Халіфат в соту річницю від дня руйнування!»

28.07.1442 р.х.
13.03.2021

=========================

1. «Ісламський фронт порятунку» (араб. الجبهة الإسلامية للإنقاذ‎: al-Jabhah al-Islāmiyah lil-Inqādh, фр. Front islamique du Salut).
2. «Партія благоденства» (тур. Refah Partisi).
3. «Брати-мусульмани» (араб. الإخوان المسلمون‎‎, масрі الاخوان المسلمين).
4. «ХАМА́С» (араб. حماس‎, повна назва — араб. حركة المقاومة الإسلامية‎, «Ісламський рух опору»).