Боротьба з «тероризмом» - одне із найважливіших знарядь Заходу для ведення війни з Ісламом і знищення Умми

Статті
Друкарня

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

Боротьба між добром і злом, істиною і брехнею, вірою і невір’ям буде до Судного Дня, змінюються лише способи і засоби.

Мусульмани переносять жахливі страждання у виді різноманітних способів і засобів боротьби з боку невіруючих, але іноді деякі методи і способи залишаються незмінними. Один із способів і інструментів ворогів Ісламу – це наклеп на віруючих з метою відвернення і залякування.

В усі часи пророки і посланці терпіли брехню з боку невіруючих, до цього ж методу вдались і Курайшити Мекки, скоївши наклеп на Мухаммада ﷺ, щоб його заклик не спричинив на розуми і серця арабів ніякого впливу. Так, наприклад, вони називали його віщуном, чаклуном і одержимим. Всевишній сказав:

وَعَجِبُوا أَن جَاءَهُم مُّنذِرٌ مِّنْهُمْ وَقَالَ الْكَافِرُونَ هَذَا سَاحِرٌ كَذَّابٌ

«… І невіруючі сказали: «Це — брехливий чаклун!» ( Сура 38 «Сад» 4 аят)

وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

«…І говорять: «Воістину, він — одержимий!» ( Сура 68 «Аль-Калам» 51 аят)

Тероризм - термін «опудало», новий інструмент для знищення Умми. Сьогодні має таке широке розповсюдження, що слово «мусульманин» і «терорист» стали словами синонімами. Ми бачимо, як в державних закладах, в учбових закладах, на вокзалах і вулицях можна побачити плакати з погрозою терористичних актів з зображенням фотографій мусульман.

Поняття «терорист» — новий термін, який уперше з’явився на Заході лише у кінці 20 сторіччя. На основі даного терміну прийняті закони і засновані проекти, формуються бюджети країн, створені нові підрозділи, видаються ордена і медалі.

Тероризм (إِرْهَابٌ) з точки зору лексичного значення походить від дієслова رَهِبَ, що означає «боявся, лякався». Загальне визначення терміну «Тероризм» - це вбивство громадянських осіб та їх залякування, мотивоване політичними цілями. Незважаючи на юридичну силу терміна «тероризм», його визначення аж до справжнього часу залишається неоднозначним і причина цього не в складності питання, а набагато важливіше те, як Захід і його союзники використовують даний інструмент в своїх політичних іграх!

Сьогодні під приводом «боротьби з тероризмом» вороги Ісламу розділили і окупували наші території, вони входять на наші землі, руйнують наші дома, вбивають жінок і дітей. Невже ніхто не замислюється над тим, чому землі мусульман служать ареною цієї боротьби, а мусульмани платять за усе це своєю кров’ю? Як, наприклад, це відбувається в Афганістані, Пакистані, Іраку, Єгипті, Тунісі, Ємені, Лівії, Сирії …. в землях, які входять в зону геополітичної боротьби між західними державами.

Тероризм – це ідея Заходу, який сам в дійсності вбиває і винищує цілі народи, грабує і поширює нечестя на землі, і увесь цей політичний обман служить лише виправданням для своїх злочинів, яка кояться під приводом поширення свободи і порядку, істину сказав Аллах:

وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

«Коли їм говорять: «Не поширюйте нечестя на землі!». — вони відповідають: «Тільки ми і встановлюємо порядок». ( Сура 2 «Аль-Бакара» 11 аят)

Гасло «Боротьба з тероризмом « служить зброєю Заходу для ведення війни з Ісламом і знищення Умми. Це війна з побудовою Ісламської держави Халіфат і з тими, хто працює для його встановлення! Скільки щирих синів ісламської Умми були вбиті «дубинкою» с маркуванням «терорист», скільки сидять у тюрмах і скільки переслідуються?

Скільки б вороги Ісламу не продовжували робити наклеп і таврувати мусульман різноманітними термінами, так як «терористи», «радикали», «фундаменталісти» або «екстремісти», Всемогутній Аллах не дасть загасити світло Ісламу, навіть якщо це ненависно невіруючим.

يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

«Вони хочуть загасити світло Аллаха своїми вустами. Але Аллах не допустить цього і завершить поширення Свого світла, навіть якщо це ненависно невіруючим» ( Сура 9 «Ат-Тауба 32 аят )

Головне меню