Злочини асадівської банди на вагах гнучкого міжнародного права

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Історія на своїх чорних сторінках пізніше напише про ті злочини, які скоюють проти народу Шама, і подібне до того, що вчиняє злочинний режим Сирії, нечасто можна зустріти в історії людства. На додаток до тих злочинів, які вчиняються щодня, таких як скидання бочкових бомб і ракет, існує приховане свавілля, ще більш жахливе.

В’язниці режиму переповнені ув'язненими, які піддаються всіляким тортурам, які нерідко доводять людей до смерті в похмурих тюремних катівнях і в підвалах спецслужб. Організація «Хьюман Райтс Вотч» («Human Rights Watch») від 16 грудня поточного року опублікувала звіт про тисячі фотографій жертв тортур у в'язницях сирійського режиму і прийшла до того, що ці знімки є «незаперечними доказами» скоєння злочинів проти людяності. Ця правозахисна організація у своїй доповіді під назвою «Якби мертві могли говорити. Масові тортури і загибель затриманих у Сирії» стверджує, що нею «були виявлені докази широкого поширення в місцях утримання під вартою в Сирії тортур, голоду, побоїв і хвороб». Дана доповідь, видана цією організацією після розслідування, яке тривало дев'ять місяців, спирається на 28000 знімків жертв у в'язницях сирійського режиму. Ці знімки були вивезені з Сирії колишнім фотографом сирійської військової поліції, відомим під псевдонімом «Цезар» (даний псевдонім використовується з метою приховування його особистості).

Ці знімки - лише мала частина з безлічі злочинів режиму. Тільки за офіційними даними кількість жертв злочинного режиму досягла чверті мільйона, багато хто ж побоюється того, що в реальності ця цифра набагато більша через складність підрахунків та обмеженість інформації.

Будь-хто, хто бачить ці численні злочини не може собі уявити те, що вони відбуваються далеко від світової громадськості, яка говорить про права людини, навпаки, реальність стверджує те, що Захід на чолі з Америкою є співучасником цих злочинів, і більшість побоїщ, які вчинив цей злочинний режим, сталася на очах у міжнародних посланників у Сирії; прикладом цьому є бійня, що відбулася 21 серпня 2013 в Гуті, де сталася атака із застосуванням хімічної зброї, яка забрала життя сотень жителів цього району в результаті вдихання ними нервово-паралітичного газу. Тут варто згадати, що це побоїще відбулося всього через три дні після прибуття місії міжнародних інспекторів в Дамаск для розслідування та надання звіту про  масові вбивства.

Всі ці злочини проти жителів Шама вчиняються з причини того, що вони вийшли з вимогою повалення цього злочинного режиму, і ці вимоги стали злочином, за який вони піддалися винищенню руками світської капіталістичної системи, яка ніколи не погодиться зі звільненням мусульман від ярма цієї системи і від рабства перед нею. І Америка стала придушувати цю революцію через свого агента Башара, бажаючи оволодіти нею через інших своїх агентів з числа правителів мусульман. І всіх цих злочинів не буде достатньо для того, щоб світова спільнота побачила те, що Башар є злочинцем і вбивцею. Як видно, все відбувається навпаки: вночі у п'ятницю 18.12.2015 в Нью-Йорку Рада Безпеки ООН одноголосно, п'ятнадцятьма членами прийняла резолюцію №2254 щодо врегулювання сирійської кризи, текст якої говорить про збереження влади в Сирії за нинішнім сирійським режимом і про боротьбу проти повстанських груп, які вони називають терористичними. І немає нічого дивного в позиції цих держав, які підтримують злочинця Башара і закликають до збереження його влади над народом, ігноруючи його злочини, які він скоїв проти свого народу, оскільки ці злочини не здійснювалися б, якби на те не було веління з боку Америки. Додатково до цього Америка сформувала міжнародну коаліцію по боротьбі з тероризмом, і під гаслами цієї коаліції воюють всі ті, хто б'ється пліч-о-пліч з сирійським режимом, як партія Ірану в Лівані, силами якої Америка підтримала злочинний режим, а також Іран і нарешті - Росія , яка вступила у бій на стороні режиму, домовившись про поділ ролей з міжнародною коаліцією на чолі з Америкою у здійсненні повітряних ударів по народу Шама.

Всі ці злочини показують справжнє обличчя гнучкого міжнародного права, яке засноване на брехні, обмані, на перекрученні фактів, яке постійно узаконює жадання імперіалістів, виправдовуючи їх злочини і злочини їхніх агентів з числа правителів мусульман. У легітимність міжнародного закону не вірить ніхто, крім невігласів, і за ним не йде ніхто, крім зрадницьких агентів... А потім, після всіх цих злочинів, деякі з тих, хто стверджує, що він є представником революціонерів на зустрічі в Ер-Ріяді, звертаються для врегулювання кризи до політичного процесу під наглядом злочинної світової спільноти під заступництвом ООН, яка, у свою чергу, є інструментом наддержав в колонізації і нав'язуванні своєї гегемонії на міжнародній арені!!!

Всі ці злочини не вперше вчиняються проти мусульман. Але вони не стануть останніми злочинами, поки мусульман не представлятиме Імам, який би управляв ними на основі Книги Аллаха і Сунни Його Посланника ﷺ, Халіф, який би дбав про їхні справи на основі Ісламу, оберігав би їх, захищав і відправляв армії для надання допомоги слабким з числа мусульман. Сьогодні народ Шама приніс всі ці жертви і встав перед життєво важливим вибором: або його жертви підуть марно на шляху втілення рішень, які були прийняті Америкою на конференціях в Женеві, Відні, Ер-Ріяді і в інших місцях, або ж ці жертви будуть високою оплатою заради втілення законів Аллаха і встановлення Халіфату за методом пророцтва, і це те, про що ми невтомно просимо Аллаха, оскільки:

وَهُوَ الْقَاهِرُ فَوْقَ عِبَادِهِ وَهُوَ الْحَكِيمُ الْخَبِيرُ

«Він - Той Хто Долає і знаходиться над Своїми рабами. Він - Мудрий, Відаючий» (6:18).


Автор – Мунір Насир
Источник: газета «Ар-Рая»
12 Рабі уль-авваль 1437 р.х.
23.12.2015 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню