«Терор» - інструмент західних держав у боротьбі проти Ісламу і мусульман

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

В кінці минулого століття, починаючи з 70-х його років, після розпаду Радянського Союзу на світовій арені єдиною провідною наддержавою залишилася Америка, і їй стало необхідно знайти нового ворога, щоб використовувати його в поширенні своєї гегемонії і в зміцненні свого впливу в усьому світі.

Оскільки склалася історична ворожість між Заходом та ісламом, Америка знайшла зброю, придатну для виконання своїх планів, в Ісламі і прихильників цієї віри. Але проблема, з якою зіткнулася Америка, полягає в тому, що не існує держави, яка представляє і втілює Іслам, крім окремих особистостей, які взяли доктрину і переконання Ісламу. Вона прекрасно знала невдалість всіх форм правління і систем, нав'язаних мусульманам після віддалення Ісламу від правління, при владі яких, незважаючи ні на що, мусульмани повномасштабно почали повертатися до своєї релігії. Ідея панування Ісламу в світі стала розвиватися і рости. Ця ідея поширилася в суспільстві в результаті неспроможності втілювати над мусульманами системи, а також через викриття агентів Заходу і їх відданість йому.

Ворожість між Ісламом і невір'ям природна, і небезпека для невіруючих режимів в образі держави, правлячої на основі Ісламу, неминуче наближається. Для того, щоб позбутися від цієї небезпеки, необхідно її нейтралізувати й усунути. Незважаючи на крайню ненависть до Ісламу, невіруючі не здатні прямо протистояти почуттям майже двох мільярдів мусульман, і тому вони вдаються до хитрощів, поширюючи поняття і термін «боротьба з тероризмом», але тільки з певного боку - зв'язавши його з Ісламом і мусульманами, утворюючи або будучи спільниками групам і організаціям та навіть окремим особам з числа мусульман, які дотримуються радикальних методів, влаштовуючи вибухи різних об'єктів, подібно до аеропортів, тунелів, готелів, торговельних комплексів та інших об'єктів у різних регіонах світу. І після цього офіційні джерела стверджують, що Іслам є осередком тероризму. Потім за допомогою міжнародних ЗМІ вони по всьому світу поширюють інформацію про те, що «джерелом тероризму є ісламські країни». Таким чином, мусульмани залишаються заручниками невірних колонізаторів, які намагаються приховати свою сутність і співпрацю зі своїми агентами в наших країнах.

Термін «тероризм» і все, що пов'язано з боротьбою з тероризмом, стало основою і опорою в розробці стратегій та законів країн Заходу і Сходу відповідно до їх інтересів. Вони проводять різні конференції та семінари, обговорюючи питання, пов'язані з тероризмом та боротьбою проти терору. Той, хто стежить за заявами невірного Заходу, знаходять, що під «тероризмом» і «терористами» в свідомості Заходу мається на увазі Іслам і мусульмани. Про це свідчать відкриті заяви багатьох політиків з їх числа, які говорять про те, що дана кампанія по боротьбі з «тероризмом» - ні що інше, як ідеологічна боротьба, де основним противником є Іслам і мусульмани, а також деякі громадські та ідеологічні організації.

Американський дослідник Вільям Фішер підтвердив у своєму дослідженні під назвою «У війні з терором всі імена однакові», що метою цієї боротьби є «звинувачення Ісламу в тероризмі, яке Сполучені Штати почали озвучувати 11 вересня для того, щоб налякати мусульман Америки і змусити їх відмовитися від однією з основ Ісламу, а саме - жертвування милостині бідним».

Західні ЗМІ роздули так званий «ісламський тероризм», опублікували дані, надані західними інститутами. І незважаючи на те, що ці дані помилкові, вони підтверджують те, що метою їх публікації є саме звинувачення мусульман в тероризмі.

У березні 2007 року європейська поліція опублікувала доповідь про становище тероризму в Європейському Союзі, в якому говорилося, що в 2006 році там було скоєно 498 терактів. З них 424 були скоєні сепаратистськими організаціями, 55 операцій здійснили ліві організації, 18 операцій здійснили різні терористичні організації, і тільки один теракт був здійснений мусульманином в Німеччині, тобто у співвідношенні 0,2% від інших!

Проте, число мусульман, заарештованих за звинуваченням у тероризмі, досягло 257 ув'язнених від загального числа 706 ув'язнених, заарештованих за терористичну діяльність, тобто в співвідношенні 36,4%, у той час як з числа представників сепаратистських організацій заарештували лише 226 осіб, тобто 32%, незважаючи на те, що теракти, скоєні ними, досягли 85,1% ... Проте, в своїй доповіді європоліцейські вирішили, що для країн Союзу боротьба з «ісламським тероризмом - це першочергове завдання».

А що конкретно стосується здійснення масових «терактів», спрямованих проти американської політики на Близькому Сході, тобто в арабських і мусульманських країнах, то статистичні цифри спростовують дане твердження.

У статистиці Держдепартаменту США щодо терактів з 1997 по 2002 рр. було розглянуто 77 терористичних операцій 2002 року, спрямованих проти американської політики. З них 46 було скоєно в Латинській Америці, і 16 - на Близькому Сході. У 2001 році США оголосили 355 терактів як прояв міжнародного тероризму, але тільки 29 терактів з них були здійснені на Близькому Сході, а 201 теракт - в Латинській Америці.

У доповіді канадського сайту з наукових стратегічних досліджень «Global Research» говориться, що події після нападу в Америці 11 вересня і нападу на «Шарлі Ебдо» у Франції підтверджують, що боротьба Сполучених Штатів і Заходу спрямована проти Ісламу, щоб змінити спрямованість мусульман і пригнобити їх у більшості європейських країн під приводом боротьби з тероризмом.

Сайт звертає увагу на те, що події 11 вересня 2001 р. спричинили зсув у світовій політиці США. У цей день Сполучені Штати стали відомі в усьому світі як незамінний поліцейський, який гарантує безпеку світу з точки зору готовності прийняти головування у боротьбі зі світовим тероризмом. Адміністрація США могла б скористатися підтримкою в ширшому масштабі проти тероризму, але вона відразу ж оголосила себе єдиним відповідальним у справі боротьби з тероризмом. Америка прийняла ряд нових законопроектів і правил в міжнародних відносинах, найцікавіше з яких - це можливість оголошення превентивної війни в будь-якій точці світу, де США бачать загрозу своїй безпеці. А також право використовувати будь-які засоби, в тому числі - військове втручання і заміну існуючих політичних систем тієї чи іншої країни, а також створення нових моральних цінностей і понять добра і зла, на основі яких США класифікують різні країни, включаючи їх у «вісь зла», а також надання в обов'язок всім правила «хто не з нами, той проти нас».

Ось воно - обличчя Америки і її союзників, невірних держав Заходу, і всіх, хто слідує за ними. Вони ведуть боротьбу проти мусульман і їх релігії у всіх куточках землі через страх і паніку, що їх прогнилій цивілізації ось-ось настане кінець. Вони бояться держави істини і справедливості - Халіфату, встановленого за методом пророцтва, яка неодмінно буде створена, як це обіцяв Всевишній Аллах.

إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا يُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ لِيَصُدُّوا عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ فَسَيُنْفِقُونَهَا ثُمَّ تَكُونُ عَلَيْهِمْ حَسْرَةً ثُمَّ يُغْلَبُونَ وَالَّذِينَ كَفَرُوا إِلَى جَهَنَّمَ يُحْشَرُونَ ٣٦

«Воістину, невіруючі витрачають своє майно для того, щоб збити інших зі шляху Аллаха. Вони будуть витрачати його, а потім будуть шкодувати про це, а слідом за тим вони будуть повалені. Невіруючі будуть зібрані в Геєні» (8:36).


Газета «Ар-Рая»
Автор: Хатім Абу Аджмі – Йорданія
30.03.2016

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню