Керівники Пакистану на службі США

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Президент США Дональд Трамп почав новий рік з твіта про роль Пакистану у хрестовому поході проти Ісламу.

«Сполучені Штати нерозумно надавали Пакистану більше 33 мільярдів доларів допомоги за останні 15 років, і вони не дали нам нічого, окрім брехні та обману, думаючи про наших лідерів як про дурнів. Вони надають притулок терористам, за якими ми полюємо в Афганістані. Більше так тривати не буде!», — сказав Трамп. «На те були явні причини. Пакистан веде подвійну гру на протязі багатьох років. Вони інколи працюють з нами, але також укривають терористів, які нападають на наші війська в Афганістані», — заявила постійна представниця США при ООН Ніккі Хейлі. «Ми знаємо, що вони можуть зробити більше,що зупинити «тероризм», і ми хочемо, щоб вони це зробили», — зауважила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Насправді Пакистан отримав ці мільярди в обмін на принесення у жертву своїх солдатів та мирних жителів у війні, яку розв’язала Америка проти Ісламу у регіоні, назвавши її «війною з тероризмом». І це на додаток до економічних втрат, які поніс і усе іще несе Пакистан у цій брудній війні. Дослідження Центрального банку Пакистану на 2016 рік показало, що участь Ісламабаду у війні з «тероризмом» коштувало 118 млрд. доларів за 15 років, що еквівалентно більше третини його ВВП. «Економічне зростання, а також розвиток соціального сектору серйозно постраждали від інцидентів, зв’язаних з «тероризмом», — пише дана організація у своїй доповіді.

Таким чином, Пакистан отримує допомогу (у більшій мірі — військову техніку) для боротьби з муджахідами всередині Пакистану на кордоні між ним та Афганістаном, щоб оберігати інтереси Америки у регіоні та сприяти окупації Афганістану. Пакистан втратив десятки мільярдів доларів із свого бюджету на ту ж злочинну війну. І після усього цього Трамп погрожує зупинити допомогу! Якщо б цей брехун говорив правду, то вже припинив би свою допомогу, і злетіло б фігове листя з продажних генералів Пакистану та його корумпованих політиків. Разом з ними рухнула б брехня, якою вони виправдовують своє зрадництво та співучасть з Америкою у війні з Ісламом.

Насправді це фігове листя вже злетіло, тому що у Державному департаменті США заявили у четвер 4 січня 2018 року, що вирішено призупинити допомогу Пакистану у сфері безпеки, допоки Ісламабад не вживе заходів проти афганських талібів та мережі «Хаккані», які, на Вашингтона, дестабілізують ситуацію у регіоні.

Схоже, що правителі Пакистану є найманцями Америки. Офіційний представник Держдепу США Хізер Нойерт звернулись до уряду Пакистану: «Деяка допомога може тривати, якщо Ісламабад вживе рішучих заходів проти двох угрупувань, які ми вважаємо дестабілізуючими у регіоні та діючими проти американців».

Офіційна відповідь уряду Пакистану пролунала із вуст голови МЗС Пакистану Хаваджа Асіфа, який сказав: «Ми вже сказали США, що не будемо робити для них більше. Так що слова Трампа про те, що «такого більше не буде» не мають значення». Потім він підтвердив те, що його країна працює найманцем США, сказав: «Пакистан готовий публічно надати детальні дані про отриману від США допомогу». Міністерство закордонних справ Пакистану викликало у понеділок посла США Девіда Хілла, щоб повідомити йому про свій протест проти твіту Трампа.

Що стосується Об’єднаного комітету начальників штабів шостої по величині, найсильнішої, кваліфікованої та добре підготовленої армії у світі, оснащеної ядерною зброєю, то її відповідь була невідповідною величині її сили. Міністр оборони Пакистану та один із представників армії заявили, що Пакистан готовий протистояти будь-яким діям Америки услід за твітом президента Дональда Трампа на початку нового календарного року, у якому міститься «загроза» їх країні. Також вони сказали, що не повинно бути «ніяких сумнівів або страху, тому що захист Пакистану — у сильних та здатних руках». Міністр оборони Пакистану Хуррам Дастгір Хан написав у своєму твіті: «Сполучені Штати не дали нам нічого, окрім ображань та недовіри».

Керівництво Пакистану, як політичне, так і військову, є маріонеткою Америки, яка не бачить ніякої альтернативи. Якщо б воно мало найменші елементи незалежності у політичній або військовій сфері, то відповідь була б співвідносною реальній силі Пакистану. Тим більше, що Америка зараз знаходиться у найбільш слабкому політичному положенні через безрозсудну політику Трампа та краху його адміністрації, а також численних проблем та критики, з якими стикається він та його держава всередині та ззовні. Це відбувається на додаток до триваючому падінню економіки США — основи політики США та їх військової міці. До політичної та економічної слабкості додайте військовий дефіцит, який примусив США під командуванням Обами об’явити про свій відступ від прямих зовнішніх битв за допомогою своєї армії, не зумівши добитися ніяких перемог над своїми уявними супротивниками в Афганістані та Іраку.

О якщо б лідери пакистанської армії мали доктрину військового джихаду, як вони стверджували під час створення Пакистану (і як вони як і раніше стверджують); якщо вони виконали клятву, дану під час приєднання до пакистанської армії; якщо б вони розуміли прагнення Ісламської Умми, яка повстала в усіх частинах землі, вимагаючи змін, і якщо б це стало їх вибором, щоб вони відвернулись від Америки та Китаю!

Ми не маємо жодних надій на це керівництво і не бачимо у ньому блага, оскільки вони — агенти. Якщо б вони мали найменшу щирість у своїх відповідях, то адже вони могли б розірвати свій союз з Америкою у регіоні, тим самим закопавши її на цвинтарі Афганістану.. Тому наша надія — лише на щирих офіцерів у лавах армії,які не стали агентами, як їх керівники. Вони можуть нейтралізувати свої уряди або влаштувати переворот, а потім передати владу тому політичному та військовому керівництву, яке у змозі очолити війну з невірним колонізатором на чолі з Америкою. Цим керівництвом є Хізб ут-Тахрір, у рядах якого є вчені, політики, мислителі, керівники та військові.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ * وَاتَّقُوا فِتْنَةً لَا تُصِيبَنَّ الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنْكُمْ خَاصَّةً وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах опиняється між людиною та її серцем і що ви будете зібрані до Нього. Бійтесь спокуси, яка уразить не лише тих із вас, хто був несправедливий. І знайте, що Аллах суворий у покаранні» (8:24,25).


Газета «Ар-Рая»
Биіляль аль-Мухаджир, Пакистан
23 Рабі ус-сані 1439 р.х.
10.01.2018 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая