Хізб ут-Тахрір: Умма повинна відкинути усі угоди по «врегулюванню» — починаючи з угоди в Осло та у Мадриді і до «угоди сторіччя»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір у Палестині заявив про те, що Умма повинна вийти та відкинути усі існуючі політичні проекти, скеровані на врегулювання палестинського питання, починаючи з угоди в Осло і закінчуючи останньою «угодою сторіччя», об’явленою з боку США.

Як заявив представник інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині Хасан аль-Мадхун: «Уммі необхідно покладатись виключно на усі свої власні сили та можливості замість того, щоб звертатись до Європи або оббивати пороги арабських організацій, надавши Америці мільярди доларів та військові бази за рахунок народних багатств Ісламської Умми».

Аль-Махдун підкреслив, що «активні сили в Уммі повинні опиратись на власну могутність Умми, а не на усілякі організації, обмежені та зникаючі, у той час Умма буде існувати завжди». «Таким же чином, покладатись на міжнародну регіональну позицію або європейців означає опиратись на напівзруйновану стіну, тому що вони самі не здатні протистояти Америці і не у їх інтересах захищати пригноблених», — заявили в організації.

За словами аль-Махдуна, новини про нібито утікання подробиць навколо так званої «угоди сторіччя» — ніщо інше, як спроба «промацати» пульс та сприяти просуненню американських проектів, починаючи від рішень Трампа по Єрусалиму та аж до питання біженців та будівництва поселень. Усі ці пропозиції скеровані на врегулювання палестинського питання і тим самим на надання великої послуги Америці, для якої дане питання стоїть перешкодою на шляху здійснення проектів у регіоні.

Аль-Махдун вказав на те, що американське бачення «Америка перш за усе» ясно говорить про те, що США нікого, окрім себе, у світі не визнають. Цей зарозумілий погляд на світ та Ісламську Умму повинен бути розбитий об кріпосні стіни Палестини та її святинь . «Умма повинна об’єднатись в єдиній державі Праведний Халіфат за методом пророцтва та відправити Америку додому за океан приниженою та жалюгідною», — сказав він .

У Хізб ут-Тахрір особливо звернули увагу на те, що національний проект, як і повинно було трапитись, виявився провальним, і рішуче засудили підхід, згідно якому усію відповідальність по звільненню та відстоюванню усієї Благословенної землі перед обличчям сіоністських окупантів поклали на народ Палестини, а з Умми та її армій — усю відповідальність зняли.

На завершення аль-Махдун зазначив, що розмови про розширення території сектора Газа бік Синайського півострову націлені не стільки на те, щоб полегшити страждання народу Гази, а скільки у спробі приборкати рештки палестинської проблеми.аха Мухаммаде (с.а.с.); покоління ватажків, які звільнять Палестину, викоренять єврейське утворення, будуть правити Ісламом та здійснювати джихад на шляху Аллаха, покінчать з гнітом колонізаторів та поширять справедливість та милосердя.

Газета «Ар-Рая»
17.01.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая