Нікчемному не у тягар приниження, як мертвому невідомо поранення

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Начальник штабу армії Пакистану генерал Камар Джавед Баджва заявив про те, що Пакистан продовжить свої «щирі зусилля по боротьбі з тероризмом» навіть без фінансової підтримки США, оскільки це відповідає національним Пакистану.

Як повідомляє пакистанське агентство «SUCH», про це він сказав головному командуючому Центральним командуванням США Джозефу Вотелю у ході телефонної розмови. За словами Баджви, «увесь пакистанський народ відчув себе віроломно зрадженим після нещодавніх уряду США, які ігнорували десятиріччя співробітництва з боку Пакистану». Як заявив начальник Генштабу, Пакистан «не буде добиватись відновлення допомоги, але очікує гідного визнання його внесків,принесених жертв та наданої непохитної підтримки у боротьбі з «тероризмом».

«Пакистан повністю обізнаний щодо занепокоєння Америки у відношенні діяльності афганських громадян у Пакистані», — сказав генерал, а також відзначив, що його країна вже вживає дії у межах «антитерористичної» операції «RadulFasad». При цьому, за словами начальника штабу армії, репатріація афганських біженців повинна бути пріоритетною.

Газета «Ар-Рая»
17.01.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню