Правителі мусульман — маріонетки у руках Заходу

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Американський письменник Майкл Вольф викрив президента США: «За підйомом Мухаммада ібн Сальмана на пост наслідного принца КСА стояв Трамп».

Майкл Вольф у своїй книзі «Вогонь та лютість: у Білому домі Трампа» згадує, що Трамп розповідав друзям, що він та його зять Джаред Кушнер спланували саудівський переворот, а після того, як Мухаммад ібн Сальман зайняв посаду наслідного принца, Трамп заявив: «Ми підняли на саму верхівку вершину свою людину» (AlkhaleejOnline).

Автор пішов іще далі і заявив про те, що Трамп повідомив, що Ер-Ріяд буде фінансувати нову американську присутність у Саудівській Аравії, щоб замінити існуюче американське керівництво у Катарі (AlJazeera).

Вольф у своїй книзі згадує, що Саудівська Аравія витратила 75 мільйонів доларів США на вечірку «танок з шаблями» для Трампа та його родини в Ер-Ріяді.

Очевидно, що правителі мусульман, в тому числі — і родина Сауда — це усього лише маріонетки у руках Заходу. Захід приводить їх до влади і зміцнює там для того, щоб вони слугували його інтересам у країнах мусульман; а потім, якщо він бажає, то замінює одних іншими.

Це відкрито проявилось у приведенні до влади Хаміда Карзая в Афганістані та в утворенні американської окупаційної адміністрації в Іраку на чолі з Полом Бремером. Також Америка підтримала свого агента ас-Сісі під час перевороту в Єгипті і привела його до влади. Це також відображається у так званій «ініціативі Перської затоки» при підтримці п’яти постійних членів Ради Безпеки ООН, на чолі яких стоять Америка та Британія; по даній ініціативі Хаді став легітимним президентом Ємену.

Таким чином, ми бачимо, що Захід пості йно призначає того, кого хоче із своїх агентів у владу над мусульманами, щоб ті продовжували приток багатств (нафта, газ, корисні копалини та ін.) у його країни. Ці правителі-агенти разом з Заходом ведуть війну проти Ісламу , вони перешкоджають поверненню Другого Праведного Халіфату, який об’єднає мусульман в єдине тіло. Ця держава втілить у життя закони релігії і понесе Іслам усьому світу з закликом (дават) та джихадом. І це — те, чого боїться Захід, тому що з приходом Халіфату він втратить свій вплив у мусульманських країнах , і більше того — він зазнає поразки і не встоїть перед армією Ісламу, яка розгромить його.

Те, що відбувається сьогодні у країнах мусульман — це змова, яку плете Захід. Він ставить своїх агентів на верхівку влади у наших країнах. Усе це відбувається з причини зрадництва правителів, які не знають бога для себе окрім Заходу, який утвердив їх владу над мусульманами. Захід реалізує свою політику через цих правителів, він розпалює одну війну за іншою, але мусульмани не усвідомлюють того, чому вони воюють під гаслами регіоналізму та сектантства, які нав’язав їм Захід через своїх політиків та мислителів.

Рішення цієї порочної реальності та шлях до розвитку будуть досягнуті лише за допомогою щирої групи, яка прийняла акиду Ісламу як ідею та метод. Її діяльність скерована на змінення існуючих режимів, викорінення впливу західних колонізаторів у країнах мусульман та встановлення Праведного Халіфату, правління у якому здійснюється за методом пророцтва. Набув успіху той, хто працює на цьому шляху, і у збитку той, хто сторониться цього. Всевишній Аллах сказав:

إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِيْ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الأَشْهَادُ

«Воістину, Ми надамо допомогу Нашим посланцям та віруючим у мирському житті і того дня, коли предстануть свідки» (40:51).


Газета «Ар-Рая»
Абдуллах Базіб — Ємен
24.01.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая