Постреволюційні уряди здали багатства Туніса колонізаторам, а народ знов несе на сої тягар їх зрадництва

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У результаті протестів у декількох містах Тунісу проти жорсткої економії, введених урядом, загинула одна людина, а більше 200 — заарештовані, повідомляє «BBC» з посиланням та туніські офіційні особи.

Акції протесту спалахнули після того, бо уряд об’явив про свій намір, починаючи з 1 січня підвищити ціни на бензин та деякі товари, збільшити податки на автомобілі, телефон, Інтернет та інші комунальні послуги у межах заходів по «затягування поясів», узгоджені з іноземними донорами. Незважаючи на запевняння прем’єр-міністра країни про те, що «2018 рік стане останнім важким роком» і «треба трохи потерпіти», протестуючі вимагають від влади Тунісу перегляду бюджету, який окрім іншого включає скорочення заробітної платні співробітників, щоб сприяти скороченню дефіциту соціальних фондів.

Нинішня хвиля протестів припадає на сьому річницю масових демонстрацій, які охопили країну через колосальну корупцію та безробіття, що завершились скиненням президента Зін аль-Абідіна Бен Алі і стали початком «Арабської весни».

«Ар-Рая»: останні акції протесту, що спалахнули у Тунісі, свідчать про масштаби трагедії, яка уразила країни в епоху пост революційних урядів. Так невірний Захід зумів приборкати революції за допомогою урядів, що виглядали захисниками туніського народу, але зовсім скоро оскалили зуби та показали, що вони нічим від режиму Бен Алі не відрізняються. Вони продовжили правити конституціями невір’я, продовжили вести війну проти Шаріату Аллаха та проти його приходу до влади.

Більше того, вони закликали та намагались заборонити Хізб ут-Тахрір під приводом його приріччя світській конституції — джерелу усіх зол та лих та. Ці уряди здали багатства країн у руки колонізаторів, а людей знов втягнули у трясовину бідності та нестерпних умов життя — усе під диктовки Міжнародного валютного фонду та Міжнародного банку, що несуть лише розруху та зубожіння скрізь, куди б вони не ступили. І ось тепер люди несуть на собі наслідки «засобів по порятунку» та раболіпства урядів перед колонізаторами.

Положення Умми виправить лише Іслам. Такої честі ніколи не удостояться уряди та партії, що кинулись в обійми Заходу, «вирощені під крилом» колонізаторів, які не мають гидливості лицемірити перед людьми, не боячись Аллаха і не соромлячись Його рабів.

Газета  «Ар-Рая»

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая