Мусульманські правителі стримують гнів людей, поки він не ущухне, а потім продовжать виконувати рішення Трампа

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Віце-президент США Майкл Пенс прибув до Єгипту для зустрічі з президентом Абдель-Фаттахом ас-Сісі.

Як передає 20 січня лондонська газета «Аль-Хаят», Каїр став першою зупинкою у чотириденному близькосхідному турне Пенса, затьмареному рішенням по Єрусалиму, у ході якого Пенс має намір також відвідати Йорданію та єврейське утворення.

З самого початку візит був запланований на кінець грудня, але на тлі гніву та акцій протесту у зв’язку з рішенням Трампа визнати аль-Кудс столицею єврейського утворення візит був відкладений і численні зустрічі були відмінені.

«Ар-Рая»: наявна американська політика та політика її агентів-правителів із мусульманських країн: після того, як Трамп об’явив аль-Кудс столицею єврейського утворення, а багато представників мас-медіа проголосили це «першим кроком» у межах «угоди сторіччя», яка, як стверджують США, скерована на вирішення палестинської проблеми, віце-президент Пенс відклав свій візит у регіон доти, доки не припиняться протести, які спалахнули у Палестині та в інших мусульманських країнах.

У той час, коли єгипетські та саудівські правителі демонстрували те, що вони рішуче виступають проти рішення Трампа, для того, щоб народні протести не обернулись проти них і не похитнули їх поношені режими,, просочувалась інформація про те, що єгипетська розвідка спричиняє тиск і (у спробі перенаправити громадську думку) просуває слоган «Немає різниці:аль-Кудс чи Рамаллах, важливо припинити страждання народу Палестини». Як дивно! А хто відкладає «припинення страждань народу Палестини»? Хіба єгипетський режим не блокує і не осаджує сектор Газа у більш нелюдяному виді, аніж само єврейське утворення?

Суть того, що відбувається, полягає у тому, що агенти Америки та невірного Заходу намагаються стримати хвилю гніву, допоки мусульмани не забудуть про проблему, а потім, при черговому забутті мусульман, знов продовжують приймати американських лідерів та здійснювати їх політику.

Вони хитрували, і Аллах хитрував, але ж Аллах — Найкращий із хитрунів.

Газета «Ар-Рая»
24.01.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая