Німецький суд заборонив п’ятничний азан по гучномовцю

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Суд Гельзенкірхена постановив, що мечеть у містечку Ор-Еркеншвік на північному заході країни не може більше по п’ятницям закликати своїх віруючих до молитви по гучномовцю, повідомляє «Аль-Джазіра» 3 лютого.

Скаргу до суду подала християнська пара, яка проживає на відстані 1 кілометру від мечеті, стверджуючи, що заклик до молитви порушує їх релігійні права.

З іншого боку, Хусейн Тургут, представник мечеті, розчарований рішення суду. «Заклик до молитви триває на протягом двох хвилин, лише біля 13:00 і лише по п’ятницям. У нас ніколи не було ніяких скарг і у нас є сусіди-німці,які набагато ближчі — усього 100 метрів», — сказав він.

Як відомо, антимусульманські настрої та підтримка політики проти мігрантів зростають у багатьох частинах Німеччини після навали більше аніж мільйону мігрантів із Іраку, Сирії та інших країн, в основному — мусульманських,починаючи з 2015 року.

«Ар-Рая»: Рішення цього суду ясно вказує на пристрасність судової влади у Німеччині на користь кожного, хто виходить проти Ісламу. Таким же чином заперечення християнської пари з приводу голосу азану вказує на глибоку ненависть хрестоносців до мусульман. Уряди західних держав один за іншим успішно змогли вкласти цю ненависть у серця немусульман. Їх «секуляризм та свободи» повністю видають себе, особливо, коли справа стосується віри та почуттів мусульман.


Газета «Ар-Рая»
07.02.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая