Адміністрація палестинської автономії нібито бажає звільнити свої землі танцями!

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Шість років назад Джібріль Раджуб виступив на одному із каналів, лояльному окупаційній владі «Ізраїлю»: «Хто краще дивиться за нашими дітьми — увібрана у хіджаб або та, що носить шорти?!».

Адміністрація, яка живе по вказівкам окупаційних сил та існує для гарантування безпеки окупанта (як про це заявляє голова палестинської адміністрації Аббас), бажає, щоб народ Палестини став хранителем доктрини координації безпеки і був прибічником концепцій пороку та розпаду.

Народ Палестині не забув висловлювання Раджуба. Його ганьба назавжди залишиться в історії публікації його чорної влади та у пам’яті Умми так само, як і адміністрація Палестини не забула про свої функції по знищенню моральної та культурної системи поколінь. В останні роки міністерство освіти добивалось позакласних заходів, скерованих на поширення культури танців, співу та аморальності серед учнів, знищуючи їх скромність та стираючи питання Палестині у їх свідомості. Якщо таке покоління змінить владу, то це, не дай Аллах, призведе до того, що замість гасел про звільнення будуть лунати гасла про звільнення через танець дабку1! Не дивно, що представники влади у палаці ООН витанцьовують дабку, щоб довести право палестинського народу на свої землі!

Раджуб бажає, щоб мусульманки надягли шорти заради досягнення захоплення сіоністів. А точніше, адміністрація палестинської автономії намагається вплинути на гардероб мусульманки через міністерство спорту, яке повинно підготувати жіночі спортивні команди. Ці команди, у свою чергу, будуть «представляти Палестину» за кордоном у жіночих змаганнях, де команди тренуються чоловіками, а наші доньки повинні показувати їм свій аврат всупереч повелінням Аллаха та Шаріату без будь-якої скромності або сором’язливості. Дівчата-мусульманки вимушені натягати штани та спідниці в учбових закладах, щоб витанцьовувати дабку на заходах, приурочених до національних свят, таким як День Землі, річниця палестинської інтифади та декларації Бальфура. З яких пір танці та іхтілят стали способом звільнення від окупації ?!

Адміністрація сприяє подібним заходам через міністерство освіти, міністерств спорту та молоді і т.д. До того ж, влада вдається до місцевих ЗМІ: «Наша жіноча збірна, яка подає великі надії, почала тренування на стадіоні Маджід Асад у м. Ель-Біра, щоб підготуватись до чемпіонату Західної Азії». Палестинське інформаційне агентство «Маан» повідомило: «Міністерство освіти організувало централізоване змагання по спортивним шоу для жінок, у якому взяли участь представники департаментів та комітетів освіти (автор. чоловічої статі). Міністерство приділяє величезну увагу організації спортивних заходів для студенів та підвищенню їх рівня у цій області, щоб сприяти покращенню їх фізичної форми та формуванню їх особистостей».

Таким чином, влада печеться про справи палестинського народу,а саме — забезпечуючи те, щоб тренери-чоловіки стежили за фітнесом дівчат і підвищували рель освіти в області спорту та мистецтва.

Невже народ Палестини стане мовчки погоджуватись з існуванням такої нікчемної влади?! Адже мовчання також означає співучасть з несправедливістю.

يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ ٱسۡتَجِيبُواْ لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمۡ لِمَا يُحۡيِيكُمۡۖ وَٱعۡلَمُوٓاْ أَنَّ ٱللَّهَ يَحُولُ بَيۡنَ ٱلۡمَرۡءِ وَقَلۡبِهِۦ وَأَنَّهُۥٓ إِلَيۡهِ تُحۡشَرُونَ ٢٤ وَٱتَّقُواْ فِتۡنَةٗ لَّا تُصِيبَنَّ ٱلَّذِينَ ظَلَمُواْ مِنكُمۡ خَآصَّةٗۖ وَٱعۡلَمُوٓاْ أَنَّ ٱللَّهَ شَدِيدُ ٱلۡعِقَابِ ٢٥

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах — між людиною та її серцем (може завадити людині досягти того, що вона бажає), і що ви будете зібрані до Нього. Бійтесь спокуси, яка уразить не лише тих із вас, хто був несправедливий. І знайте, що Аллах суворий у покаранні» (8:24,25).

Баян Джамаль
21.02.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая