Різниця між Мустафою Кемалем та Ібн Сальманом лишу у тому, на користь кого із ворогів вони зрадили Умму

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Відомий американський дипломат Денніс Росс заявив про те, що о том, США повинні підтримати наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммада ібн Сальмана, повідомляє «Вашингтон пост» 15 лютого.

На думку дипломата, наслідний принц проводить у королівстві «революційні» реформи, і він більш схожий на Мустафу Кемаля.

Денніс Росс, який займав високі посади в апараті національної безпеки при декількох американських адміністраціях від Рейгана до Обами, вважає, що «тридцятидвохрічний наслідний принц став рушійною силою змін у королівстві».

«Його зусилля по трансформації саудівського суспільства є революцією зверху. Багато хто, здається, прирівнюють його до шаха Ірану, який думав, що зможе європеїзувати країну, не модернізуючи її соціальні, релігійні корні, і врешті решт, він був зметений революцією, яка створила Ісламську Республіку Іран. Я вважаю його (Ібн Сальмана) більш схожим на Мустафу Кемаля Ататюрка — лідера, який революціонізував Туреччину, прибравши владу релігійної бази та секуляризувавши країну», — сказав Росс.

«Ар-Рая»: Денніс Росс прирівнює наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммада ібн Сальмана з Мустафою Кемалем, найбільшим злочинцем проти ісламської Умми, який розірвав її єдність та позбавив її сили. Він був у змові зі своєю хазяйкою Британією,бажаючи зруйнувати Османський Халіфат, і воював проти Ісламу. У принципі Росс вгадав у порівнянні, обидва — і Ібн Сальман і Мустафа Кемаль — агенти Заходу і два гірших ворога Ісламу та мусульман. Проте Росс забув одну ключову деталь — Османський Халіфат, до того, як його зруйнував Мустафа Кемаль, був цитаделлю Ісламу та мусульман, він був їх щитом та захисником. А королівство Саудівська Аравія з миті своєї появи є жалюгідним гніздом змов імперіалістів проти Умми. Різниця — як між небом та землею.


Газета «Ар-Рая»
21.02.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню