Ердоган солодко говорить, але діє як лис

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

«Президент Малі Ібрагім АбубакарКейта заявив у п’ятницю ввечері (02.03.2018), що його турецький колега Реджеп Тайіп Ердоган надає великого значення розвитку мусульманських країн та підвищенню рівня їх добробуту», — пише «Анадолу» від 02.03.2018.

«Це сталося на спільній прес-конференції у Бамако, столиці Малі, після підписання низки угод між двома країнами.

Звертаючись до Ердогана, президент Малі сказав, що ісламському світу потрібен «лідер, який говорить та демонструє свою керівну роль, і цей голос добре чути, і ми підтримуємо його».

Він високого оцінив візит президента Туреччини у Малі та підписання двома сторонами низки угод.

Він також привітав зацікавленість Анкари в інвестуванні в енергетику Малі.

У четвер ввечері (01.03.2018) Ердоган, відвідавши Малі, завершив п’ятиденний африканський тур, що включав Алжир, Мавританію та Сенегал, у межах зусиль по розширенню співпраці між його країною та африканським континентом».

«Ар-Рая»: Ердоган у черговий раз грає на почуттях мусульман. Він відвідав Африку під приводом прагнення розвивати мусульманські країни. Проте реальна мета його візиту полягає у розширенні впливу Америки шляхом укладання економічних та інших угод. Політка Ердогана, особливо зовнішня, на жаль, базується на інтересах Америки. Якщо він дійсно піклується про інтереси мусульман та розвиток їх країн, то зовсім поруч знаходиться Сирія, яку від Туреччини розділяють уявні кордони, і вона знаходиться ближче, аніж Африка.

Проте революція Шаму вирила ворогів Умми та лицемірів на чолі з Ердоганом, який бере участь у змові проти революції з метою закріпити злочинний проамериканський режим. Він обманює повстанців, зв’язавши руки їх керівників брудними політичними грошима, що призвело до заморожуванню фронтів і до спалаху міжусобиць, які кожного дня уносять життя лідерів, заклопотаних збереженням особистого впливу. За їх спинами стоять дияволи, які намовляють та стежать за їх брудною роботою. Так вчинив Ердоган з мусульманами, і це його гірка реальність, яку ми відчуваємо. Ми просимо Аллаха захищати усіх мусульман від його зла.

Газета «Ар-Рая»
07.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая