Арешт офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Судані

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Влада ель-Обейда, адміністративного центру штату Північний Кордофан, заборонила проведення на площі Свободи заходу, приуроченого 97-й річниці знищення Халіфату, який у цьому році проходить під гаслом «Халіфат — це відродження релігії, велич та зміцнення».

Услід за цим у суботу, 7 квітня 2018 року, Хізб провів масовий мітинг напередодні молитви аср перед Великою мечеттю на ринку міста ель-Обейд. У ході мітингу виступили офіційний представник Хізба у Судані, представник руху «Брати-мусульмани» та інші. Па завершенні мітингу прямо на очах у людей влада, яку гординя підштовхнула на гріх, заарештувала наступних братів:

Ібрахім Усман Абу Халіль — офіційний представник Хізб ут-Тахрір у Судані;

Халід Хусейн — представник руху «Брати-мусульмани»;

і члени Хізба: Хусейн Хумайда, ан-Назір Мухаммад, Ахмад Вадаа, Хусейн аль-Хаді, Мухаммад Ахмад Махмуд, Файсал Маккі, ан-Назір Джамаъ, Мухаммад Амін Дафуллах, Маджзуб Абдуррахман, Ахмад аль-Бахі, Абдуррахім аль-Бурі, Абдульазіз Абдуррахман, Банака Хамід.

У відповідь на це у суботу 07.04.2018 інформаційний офіс «Хізб ут-Тахрір» у Судані зробив заяву для преси: «Ганьба цій владі, яка лицемірно заявляє про прихильність до Ісламу, але бореться з ісламським закликом, лицемірно заявляючи невірному Заходу про свободу думки та вказуючи на неї у конституції та законах, але перешкоджаючи тому, хто мирно виражає свою думку. Ця влада погрузла у лицемірстві.

إِنَّ الْمُنَافِقِينَ فِي الدَّرْكِ الأسْفَلِ مِنَ النَّارِ وَلَنْ تَجِدَ لَهُمْ نَصِيرًا

«Воістину, лицеміри опиняться на найнижчій сходинці Вогню, і ти не знайдеш для них помічника» (4:145).

Побійтесь Аллаха і те виступайте проти заклику до Аллаху. Досить злочинів, що ви скоїли проти себе та людей.

Що стосується Хізб ут-Тахрір, то він продовжить заклик до відновлення ісламського образу життя шляхом встановлення Другого Праведного Халіфату. Не нашкодять йому підступи та залишення без допомоги. Наблизиться той день, коли встановиться Другий Праведний Халіфат за методом пророцтва, який осяє усю землю світлом Господа та покарає тиранів».


Газета «Ар-Рая»
11.04.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая