Місто ель-Обейд згадує руйнування Халіфату та виражає гнів стражникам невір’я

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір у Судані

У суботу 7 квітня 2018 року населення міста ель-Обейд зібрались у Великій мечеті у центр міста, згадуючи про знищення Халіфату та нагадуючи Уммі про необхідність його відновлення. Офіційний представник Хізба у Судані г-н Ібрахім Усман Абу Халіль виступив з промовою спонукаючи віруючих до політичної та ідейної боротьби на основі Ісламу, що поверне Уммі колишню велич та поклав на присутніх відповідальність за відсутність влади Ісламу, а також вказав на необхідність сумлінної роботи для змінення порочної реальності, перебувати у якій не належить кращій Уммі, виведеної на благо людства. Люди сприйняли промову шейха Абу Халіля з вірою, рішучістю та щирістю, підтримавши його такбірами, тахлілями та гаслами, що виражають прагнення Умми встановити Халіфат.

Потім г-н Ахмад Вадаа виступив з промовою, яка також спонукала присутніх скерувати усе своє завзяття у бік вирішення головної проблеми (корони фардів). Люди виразили почуття гніву по відношенню до невірних режимів, які панують у Судані, і підняли голови, вимагаючи правління на основі Ісламу та єдності. Тоді помічники заходу та стражі його інтересів у нашій країні привели до дії свої сили у виді Служби національної безпеки та розвідки, не дозоливши завершити захід, конфіскувавши гучномовець та зібравши банери, на яких були написані ісламські гасла.

Потім ця атмосфера, подібна атмосфері серед сподвижників та праведників, спонукала шейха Халіда Хусейна, імама та проповідника Великої мечеті та одного із лідерів «Братів-мусульман», взяти участь у виступі своєю промовою: «Іслам зараз не застосовується, і кожен мусульманин повинен працювати, що відновити правління Ісламом, створивши Халіфат... Це — робота для сміливих людей. Це — ваш обов’язок, о, мусульмани …». Іще до того, як він закінчив свій виступ, служби безпеки завантажили тринадцять членів Хізб ут-Тахрір у транспортний засіб, який був приготований для затримань.

Люди вирушили у бік транспортного засобу вигукуючи такбіри та скандуючи гасла. Це було дивне видовище — затримані зустріли репресії посмішками, які перемішались зі сльозами гніву, що проявлявся деякими щирими людьми Умми. Вини вимагали, що влада залишила Хізб ут-Тахрір та його людей у спокої, щоб нагадати Уммі про її славу та велич, які повинні повернутись.

Газета «Ар-Рая»
11.04.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая