Хізб ут-Тахрір та жителі аль-Кудса зібрались у мечеті аль-Акса, повторюючи: «Халіфат відновить велич Уми та статус аль-Кудса»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У дев’яносто сьому річницю знищення Халіфату тисячі прибічників Хізб ут-Тахрір та жителів аль-Кудса зібрались у п’ятницю 13.04.2018 біля стін мечеті аль-Акса, проголошуючи: «Халіфат відновить велич Умми та статус аль-Кудса».

Серед людей, які підняли прапори та стяги Пророка (с.а.с.), з промовою Хізба виступив шейх Ісам Умайра, підкреслюючи, що втрата Халіфату призвела до втрати величі Умми і стала причиною її лих та катастроф, включаючи окупацію Палестини, втрату статусу аль-Кудса та залежність від окупантів.

У своїй заяві Хізб вказав, що відновлення Халіфату забезпечить велич Умми серед інших народів та відновить статус аль-Кудса, звідки світ буде керуватись з турботою та справедливістю.

Хізб звернувся до володарів сили та влади, військовим офіцерам, закликаючи їх надати допомогу Ісламу та мусульманам, звільнити мечеть аль-Акса, зібрати воєдино мусульман та підтримати потребуючі народи Шаму, Палестини, Ємену, Бірми та інших мусульманських країн.


Газета «Ар-Рая»
18.04.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая