Незабаром, з дозволу Аллаха, Умма займе своє вшановане місце

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

З миті падіння Османського Халіфату і по сей день Захід не припиняє атаки на ідею повторного встановлення держави Халіфат. Для цього він використовує різні способи та засоби.

Проте для нас, мусульман, це не секрет, адже Всевишній Аллах попередив нас про те, що невірні не припинять завдавати шкоди та плести змови проти нас. Причина подібної їх поведінки полягає у небажанні бачити закони Ісламу у житті людей. Таке положення речей неминуче на нашому шляху, адже так предписав Аллах. Він предписав, що боротьба між істиною та брехнею буде тривати доти, доки уся земля не підкориться Його законам. Сказав Всевишній:

وَلَن تَرۡضَىٰ عَنكَ ٱلۡيَهُودُ وَلَا ٱلنَّصَٰرَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمۡ

«Іудеї та християни не будуть задоволені тобою, доки ти не станеш дотримуватись їх релігії» (2:120),

خَتَمَ ٱللَّهُ عَلَىٰ قُلُوبِهِمۡ وَعَلَىٰ سَمۡعِهِمۡۖ وَعَلَىٰٓ أَبۡصَٰرِهِمۡ غِشَٰوَةٞ

«Аллах запечатав їх серця та слух, а на очах у них — покривало» (2:7).

Також по стопам Заходу слідують зрадники та малодушні із числа правителів та політиків мусульманських країн; вони втілюють у життя плани та проекти Заходу. Причина такої їх поведінки ясна, адже вони продали Майбутнє життя за тимчасові блага цього світу. Проте Всевишній Аллах сказав:

يُخَٰدِعُونَ ٱللَّهَ وَٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ وَمَا يَخۡدَعُونَ إِلَّآ أَنفُسَهُمۡ وَمَا يَشۡعُرُونَ

«Вони намагаються обманути Аллаха та віруючих, проте обманюють лише самих себе і не усвідомлюють цього» (9:2).

Також і вчені, замість того, щоб говорити те, чим задоволений Аллах та вести людей по правильному шляху, стали підтримувати огидну діяльність політиків та правителів. А така позиція є огидною справою, за яку обіцяно Пекло.

На жаль, Умма залишається непохитною у плані встановлення законів свого Господа. Подібна позиція у корні суперечить встановленням Аллаха відносно цього світу. Аллах створив цей світ найчудовішим чином, і також Він встановив, що порядок у ньому буде лише за допомогою Його законів, як і буде відбуватись боротьба між істиною та брехнею, причому істина завжди буде отримувати перемогу, адже ніщо не змінить встановлення Всевишнього.

Він обіцяв, що істина отримає перемогу, а щирі чоловіки встановлять свою владу на землі:

وَعَدَ ٱللَّهُ ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ مِنكُمۡ وَعَمِلُواْ ٱلصَّٰلِحَٰتِ لَيَسۡتَخۡلِفَنَّهُمۡ فِي ٱلۡأَرۡضِ كَمَا ٱسۡتَخۡلَفَ ٱلَّذِينَ مِن قَبۡلِهِمۡ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمۡ دِينَهُمُ ٱلَّذِي ٱرۡتَضَىٰ لَهُمۡ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّنۢ بَعۡدِ خَوۡفِهِمۡ أَمۡنٗا

«Аллах обіцяв тим із вас, які увірували та робили праведні діяння, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі, подібно тому, як він зробив намісниками тих, хто був до них. Він неодмінно обдарує їх можливістю сповідувати їх релігію, яку він схвалив для них, і змінить їх страх на безпеку» (24:55).

Що трапилось з тобою, о, Умма Ісламу? Обіцянка Аллаха — істина, так де твоя віра у це? Де переконаність у тому, що Аллах неодмінно допоможе Своїй релігії? Коли ти займеш своє вшановане місце? Коли визначишся зі своєю позицією? Це життя будується на боротьбі між істиною та брехнею! Так чому ти бездіяльна, дозволяєш брехні диктувати свої умови на твоїх землях?

Адже ти слідувала шляху свого Пророка ﷺ у минулому, ти визнала істину істиною, а брехню — брехнею, ти опиралась на істину, поширювала її, боролась з брехнею та її послідовниками. Іслам був для тебе тим, хто розділяє між істиною та брехнею!Аллах вшанував тебе Ісламом, порахував тебе гідною нести відповідальність (тобто Його Шаріат як керівництво), від якої відмовились  небеса, земля та гори. Іслам осяяв світлом твоє життя та життя інших націй після того, як вона була занурена у морок. Іслам вписав тебе в історію як Умму, що володіє неперевершеною культурою серед решти інших.

Проте що ми бачимо сьогодні? Життям правлять невірні, вбиваючи твої синів та доньок, а ти продовжуєш бездіяльність.

Коли ви обирали Іслам, то обирали його як повноцінну систему для життя. Саме Іслам вказав нам правильний курс, тому ми не повинні брати лише одну його частину, а іншу викидати, тобто брати лише обряди поклоніння, а закони відносно правління, економіки, соціальної системи відкинути у бік. Іще гірше цього, якщо ми будемо шукати іншу систему для життя! І усе це відбувається після того, як ми засвідчили єдність нашого Господа як Творця та Управителя. Сказав Всевишній:

أَفَتُؤۡمِنُونَ بِبَعۡضِ ٱلۡكِتَٰبِ وَتَكۡفُرُونَ بِبَعۡضٖۚ فَمَا جَزَآءُ مَن يَفۡعَلُ ذَٰلِكَ مِنكُمۡ إِلَّا خِزۡيٞ فِي ٱلۡحَيَوٰةِ ٱلدُّنۡيَاۖ وَيَوۡمَ ٱلۡقِيَٰمَةِ يُرَدُّونَ إِلَىٰٓ أَشَدِّ ٱلۡعَذَابِۗ وَمَا ٱللَّهُ بِغَٰفِلٍ عَمَّا تَعۡمَلُونَ

«Невже ви станете вірувати в одну частину Писання та відкидати іншу частину? Відплатою тому, хто коїть подіне, буде ганьба у мирському житті, а у День воскресіння вони будуть піддані іще більш жахливим мукам. Аллах не перебуває у незнанні про те, що ви робите» (2:85).

О Умма, що заплутало тебе? Що за горе прийшло до тебе, раз ти залишила накази та заборони Аллаха? Залишила те, що осяювало тобі шлях на протязі сторіч, що піднесло тебе, що навіяло страх іншим народам по відношенню до тебе. Як ти можеш проміняти життя під затишком милості свого Господа на принижене положення?

Адже бути Уммою означає:

— виконувати закони свого Господа,

— жити під Його милістю,

— позбавити увесь світ від лап капіталізму, який принижує тебе та інших.

А таке положення речей можливе лише при наявності політичного утворення, яке буде втілювати систему законів Аллаха. Цим утворенням є Праведний Халіфат, правління у якому здійснюється за методом пророцтва.

Сказав Пророк ﷺ:

أَلَا إِنَّ رَحَى الْإِسْلَامِ دَائِرَةٌ، فَدُورُوا مَعَ الْكِتَابِ حَيْثُ دَارَ أَلَا إِنَّ الْكِتَابَ وَالسُّلْطَانَ سَيَفْتَرِقَان فَلَا تُفَارِقُوا الْكِتَابَ أَلَا إِنَّهُ سَيَكُونُ عَلَيْكُمْ أُمَرَاءُ يَقْضُونَ لِأَنْفُسِهِمْ مَا لَا يَقْضُونَ لَكُمْ إِنْ عَصَيْتُمُوهُمْ قَتَلُوكُمْ، وَإِنْ أَطَعْتُمُوهُمْ أَضَلُّوكُمْ

«Іслам буде іти по колу; будьте там, де Іслам. Воістину, Книга Аллаха та влада розділяться, так не відокремлюйтесь же від Книги Аллаха. Воістину, з’являться над вами правителі, які будуть вирішувати для вас одне, а для себе — інше. Якщо ви ослухаєтесь їх, то вони вб’ють вас, а якщо ви будете підкорятись, то введуть вас в оману. Його спитали: «О Посланець Аллаха, а що нам робити?». Він сказав: «Слідуйте прикладу апостолів Іси, сина Марьям, яких вішали та прибивали до дощок. Смерть у підкоренні Аллаху краще, аніж життя у непокорі Йому!».

Його спитали: «О Посланець Аллаха, а що нам робити?». На що він ﷺ відповів:

كَمَا صَنَعَ أَصْحَابُ عِيسَى ابْنِ مَرْيَمَ، نُشِرُوا بِالْمَنَاشِيرَ، وَحُمِلُوا عَلَى الْخَشَبِ، مَوْتٌ فِي طَاعَةِ اللهِ خَيْرٌ مِنْ حَيَاةٍ فِي مَعْصِيَةِ اللهِ

«Слідуйте прикладу апостолів Іси, сина Марьям, яких вішали та прибивали до дощок. Смерть у підкоренні Аллаху краще, аніж життя у непокорі Йому!».

Дійсно, ми бачили, як Коран і влада розійшлись. Це трапилось після падіння Османського Халіфату, і потім до влади прийшли агенти, які вбивали синів Умми, розбазарювали її землі та багатства. Так що ти після усього цього збираєшся робити, о, Умма Ісламу?

Те, що відбувається з тобою, суперечить встановленню Аллаха. Тобі належить зайняти своє гідне місце, заявити про свою позицію. Адже Посланець Аллаха ﷺ осяяв тобі шлях, позбавив від скрутного положення, наказав тобі підкорятись своєму Господу, виконувати усі Його накази та зробити Його Шаріат центром, який вкажу правильний шлях. О, Умма, не покладайся на цей світ, не бійся смерті, адже життя у підкоренні Аллаху не можна порівняти з життям під правлінням невірних. Аллах не дозволив невірним правити над віруючими.. А якщо ти не відгукнешся на заклик, то Він замінить тебе на тих, хто буде підкорятись Йому і надасть допомогу Його релігії:

يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ مَن يَرۡتَدَّ مِنكُمۡ عَن دِينِهِۦ فَسَوۡفَ يَأۡتِي ٱللَّهُ بِقَوۡمٖ يُحِبُّهُمۡ وَيُحِبُّونَهُۥٓ أَذِلَّةٍ عَلَى ٱلۡمُؤۡمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى ٱلۡكَٰفِرِينَ يُجَٰهِدُونَ فِي سَبِيلِ ٱللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوۡمَةَ لَآئِمٖۚ ذَٰلِكَ فَضۡلُ ٱللَّهِ يُؤۡتِيهِ مَن يَشَآءُۚ وَٱللَّهُ وَٰسِعٌ عَلِيمٌ

«О ті, які увірували! Якщо хто-небудь із вас відступить від своєї релігії, то Аллах приведе інших людей, яких Він буде любити і які будуть любити Його. Вони будуть смиренні перед віруючими та непохитні перед невіруючими, будуть битися на шляху Аллаха і не будуть боятися докорів тих, хто докоряє. Такою є милість Аллаха, яку він дарує, кому побажає. Аллах — Охоплюючий, Знаючий» (5:54).

О Умма Ісламу, відродись! Підніміться, праведні сини цієї Умми, скиньте з себе окови бездіяльності та приниження. Поверніть свою велич, пошану та повагу, осяйте свій шлях славою своїх предків із числа сподвижників, табіїнів та щирих по відношенню до Ісламу. О, моя Умма, почну завзяту діяльність, щоб зайняти гідне місце та повернути усе у своє русло.

Знай, що лише Халіфат здатен зібрати воєдино тебе, втілити усі закони Аллаха та понести істину другим народам та націям. Так хто із нас не бажає жити у затишку ісламської Держави? Хто не бажає повернути Уммі її колишню велич?

Так дійте заради встановлення Халіфату, який, з дозволу Аллаха, викине капіталізм на смітник історії.

 

Газета «Ар-Рая»
Зінат Саміт
13 Шавваля 1439 р.х.
27.06.2018 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая