Іранський режим повторює знамениту брехню Абдель Насера: «Риба, не квапся наїдатись — ми скоро сикнемо сіоністів у море!»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Заступник командуючого Корпусом стражів ісламської революції (КСІР) в Ірані Хусейн Саламі порадив прем’єр-міністру єврейського утворення Біньяміну Нетаньяху «тренуватись плавати у Середземному морі», оскільки йому доведеться «рятуватись вплав».

Як повідомляє інформаційне агентство «Маан»: «Я говорю прем’єр-міністру сіоністського режиму, щоб він практикувався у плаванні у Середземному морі, тому що скоро у нього не буде вибору, окрім як рятуватись морем», — заявив Саламі 5 жовтня, виступаючи на мітингу добровольчого батальйону «Басідж» у місті Ісфахан.

Генерал також заявив про те, що для знищення «Ізраїлю» досить буде іранського союзника «Хізбалли»: «Їх загрози не страшні для нас, досить «Хізбалли», щоб знищити їх», — сказав він.

«Ар-Рая»: здається, що іранський режим прагне знов відродити слова: «Риба, не квапся наїдатись — ми скоро скинемо сіоністів у море!», — які були популярні у часи президента Гамаля Абдель Насера. Ці слова лунали в ефірі єгипетського радіо з об’явою про перемогу єгипетських військ, хто на ту мить вони у дійсності зазнали руйнівної поразки у війні з єврейським утворенням. ЗМІ Абдель Насера брехливо запевняли людей у тому, що він буде воювати з єврейським утворенням і скине сіоністів у море на з’їдання рибам. Потребувалось усього декілька років, щоб люди зрозуміли, що Абдель Насер брехав, завжди був агентом Америки і ніколи не становив реальної загрози для єврейського утворення.

І тепер усе обертається — іранський режим аналогічно намагається обдурити людей тими ж словами! Чи обмануться люди знов тими ж брехливими словами?!

Істина полягає у тому, що іранський режим — сателіт Америки, на рівні майже раболіпства Вашингтону,а також брехун. Якщо його партія у Лівані досить сильна, щоб знищити єврейське утворення, так чому вона стоїть?! Якщо знищення єврейського утворення — дрібничка для іранського режиму, так чого ж він чекає?! Чому колони танків та ескадрильї літаків стоять на місці, а не рухаються так, як рухались проти мусульман у Шамі та Іраку, особливо після образливих ударів єврейського утворення по іранським силам у Сирії ?!

Насправді, іранський режим заклопотаний реалізацією планів Америки у регіоні, і він так само, як і решта усіх маріонеткових режимів у мусульманських країнах, не становить собою істотної загрози для єврейського утворення; навпаки, усі вони забезпечують його безпеку. Тому Уммі залишається лише докладати максимум зусиль для того, щоб скинути ці режими і встановити на їх руїнах державу Халіфат за методом пророцтва, а потім звільнити свої святині і повернути Уммі її силу та велич.

 

Огляд новин газети «Ар-Рая»
10.10.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая