Проблема Палестини вище Трампа та його «Угоди сторіччя»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Один із головних чиновників американської адміністрації в інтерв’ю каналу «CNN» від 19.05.2019 заявив, що адміністрація США об’явить про першу частину пропозиції про мир, яку іще інакше називають «Угодою сторіччя», на саміті, проведення якого заплановано у Бахрейні 25–26 червня.

Саміт пройде у присутності усіх міністрів фінансів арабських держав, бізнесменів світового і регіонального рівня, міністерства фінансів сіоністського утворення Моше Кахлона, у присутності зятя президента США і по сумісництву його радника Джареда Кушнера і посла Білого дому на Близькому Сході Джейсона Грінблатта.

«Згідно плану, обговоренню будуть підлягати чотири головних питання:

1. Інфраструктура.

2. Промисловість.

3. Створення умов для приватних інвесторів.

4. Реформи правління.

Так на саміті буде розглянуто багато політичних проблем, які не дозволяють встановитись миру у регіоні довгий час, наприклад, питання про надання палестинцям власно держави і статус Єрусалиму» — заявив Кушнер.

Із усіх минулих заяв і висловлювань Трампа стає ясно, що він — чоловік з образом мислення бізнесмена, тому що у такому оточенні він розвивався і виховувався, тобто в оточенні бізнес-кіл, інвестицій і угод. Стає ясно, що Трамп вважає, що нібито з подібним імунітетом як у нього він зможе покінчити з проблемою Палестини і набуде успіху там, де до нього не набував успіху ніхто із сучасних політиків, починаючи від правителів Британії, яка ослабла під кінець і втратила колишній вплив у Палестині, і закінчуючи президентами США, такими як Картер, Рейган, Буш-старший, Клінтон, Буш-молодший і Обама, які також не змогли вирішити цю проблему. Трамп вважає, що у нього вийде, якщо він зосередить сили на економіці і проведенні угод. Проте якщо б Трамп уважно подивився на проблему Палестини, то побачив би свою недбалість і зрозумів, що ця проблема не подібна проблемі Північної Кореї чи проблемі торгових війн з Китаєм. З цією проблемою не вдасться вести себе так само, як з Росією чи Європою.

Проблема Палестини різко відрізняється від них усіх і має свої особливості, вона вище Трампа, усієї його держави, його «Угоди сторіччя» та економічного семінару у Бахрейні. Незважаючи на мільярди доларів, які витратила Америка за останні десятиріччя для підтримання своїх агентів при владі в ісламських землях, а також, зокрема, лідерів Палестинської автономії, щоб ті підкорились їй повністю і слідували її наказам, незважаючи на усі підписані нею угоди і політичні змови, які утвердили правління її агентів над нашими країнами, усе одно вона провалилась у спробі звести нанівець цю проблему, яка залишається відкритою по сьогоднішній день.

Дуже зухвало, зарозуміло і політично глупо не бажати визнавати факти, які говорять самі за себе у відношенні проблеми Палестини. Ці факти ясно говорять про те, що питання з Палестиною перевищує потенціали Заходу, запланованих ним угод і змов. До числу таких фактів відноситься те, що проблема Палестини в основі своїй пов’язана з акидою двох мільярдів людей, вона пов’язана з сурою «Аль-Ісра» у Корані, який оберігається Аллахом так, що жодна сила на землі або усі вони, разом узяті, не можуть стерти і жодного аяту. Благословенна земля Палестини в очах мусульман є землею Ісламу,яку завоював халіф Умар ібн аль-Хаттаб (р.а.), звільнив від хрестоносців Салахуддін аль-Айюбі і захистив герой-халіф Абдуль-Хамід II, який не погодився з її розбазарюванням. У Палестині знаходиться мечеть аль-Акса, з якої Посланець Аллаха (с.а.с.) здійснив піднесення на небеса. У Палестині були остаточно розбиті монголо-татари після того, як пройшли з вогнем і мечем усі землі мусульман уздовж і поперек, знищуючи цілі поселення з усіма їх жителями, руйнуючи міста і сіючи жах. А сьогодні підростаюче покоління мусульман іще сильніше аніж старе бажає звільнити аль-Аксу і повернути її у лоно Ісламської Умми.

Тому яких би розмірів не набрала б змова, яка плететься Америкою у благословенній землі Палестини яких би масштабів не набрала отрута, яку вона поширює, будь вона фінансова, або політична,або і те і інше одразу, скільки б прибічників і послідовників у неї не було, скільки б конференцій і зібрань вони для неї не проводили, скільки б зусиль вони не докладали, якими б зарозумілими не були їх заяви, аж до того, що говорять: «Ми будемо готувати страву, а решта будуть мити за нами тарілки», — ніколи вони не досягнуть своєї мети, вони опиняться у програші, залишаться ні з чим, з дозволу Аллаха, тому що питання Палестини, як ми сказали, вище усіх сил зла, разом узятих.

Проте, разом з тим, жителі Палестини повинні проявити пильність і усвідомлювати суть того, що їм пропонують. Вони повинні відкинути будь-яку проекти, які приходять до них з Заходу, якими б не були ці проекти у цілому та у деталях, тобто однаково, будь то політичне рішення створення двох держав або щось інше. Навпаки, жителі Палестини повинні відповісти на заклик щирих, свідомих мусульман, які дають їм вірну пораду, які на протязі тривалого часу викривали змови і підступи ворогів мусульман Палестини, вказуючи разом з тим на те, як боротися проти змов, як їх перемогти і розпізнати тих, хто за ними стоїть. Жителі благословенної Палестини повинні покладатись лише на Аллаха, Який обіцяв, що захистить мусульман і оберне підступи невірних проти них самих, якщо мусульмани вчинять так, як велить їм Аллах. Так підступи курайшитів проти Посланця Аллаха (с.а.с.) обернулись проти них самих соромом і ганьбою. Посланець Аллаха (с.а.с.) переселився від них і встановив Ісламську Державу, незважаючи на усю неприязнь курайшитів. Сказав Всевишній:

وَإِذْ يَمْكُرُ بِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا لِيُثْبِتُوكَ أَوْ يَقْتُلُوكَ أَوْ يُخْرِجُوكَ ۚوَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللَّهُ ۖوَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

«Ось невіруючі хитрували, щоб заточити, вбити чи вигнати тебе. Вони хитрували, і Аллах хитрував, але ж Аллах — Найкращий із хитрунів» (8:30).

Після цього жителі благословенної землі повинні покладатись на себе, щоб залишатись непохитною скелею, об яку розбиваються будь-які західні проекти, як це було раніше і як це буде у майбутньому, з дозволу Аллаха. Вони не повинні покладатись на маріонеткові режими мусульманських країн, а повинні сміливо стояти перед обличчям Америки і зривати усі її плани. Усі уряди мусульманських країн у регіоні — це агенти Заходу і вістря ножу, яким той нас ранить. Втім, мусульмани вже досить настраждались від зрадництва і потурання своїх правителів, щоб підняти їм ціну! Також жителі Палестини не повинні схилятись до тих, хто іде на компроміси і готовий торгувати їх інтересами, хто зраджував і продавав їх життя і принесені ними жертви перед національно-патріотичними гаслами або під брехливими революційними закликами. Суть цих правителів очевидна, як і їх ганьба, зарозумілість і одночасне підкорення Заходу. Вкрай наївно покладатись на них у справі захисту Палестини чи протистояти Америці.

Ісламська Умма повинна скинути маріонеткові уряди у своїх країнах і передати правління у руки свідомих політичних діячів, здатних відновити ісламський образ життя за допомогою встановлення держави Халіфат, яка поведе армії з метою вирвати з корінням єврейське утворення, яке зірве плани Америки та їх «Угоду сторіччя», перегорне догори дригом Трампа з усією його адміністрацією, відрубає їх пальці, які тягнуться до Палестини, і відновить початковий її статус центру ісламських земель.

 

Газета «Ар-Рая»
Ібрагім Тамімі
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині
24 Рамадану 1440 р.х.
29.05.2019 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая