Кризи заходу, зокрема — Франції, викривають єресь Макрона

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Для Заходу в лиці мислителів і радикалів стало нормальним ображати Іслам, його святині і те, що цінують мусульмани, оскільки вони знають, що жоден із числа правителів - коллаборантів мусульманського світу, ані віддані їм військові, ані придворні вчені не наважаться перечити Заходу.

Макрон заявив, що Іслам переживає кризу в усьому світі . Також він дав вказівки , про що і як треба говорити проповідникам і імамам мечетей.

Поза сумнівів, подібне положення — приклад кризи західної культури по усьому світу, зокрема — у Франції. Секуляристська культура ввергла людство у страждання, адже саме вона породила зубожіння, війни, епідемії, ворожнечу серед людей і народів. І усе це трапилося за останні сто років,тобто після того, як у 1924 році була зруйнована держава справедливості — Халіфат.

Що стосується Франції, то вона існує за рахунок населення Африки, кидаючи його у зубожіння. Франція — паразитична країна, яка живе за рахунок інших. Про це свідчив у 1957 році Франсуа Міттеран, до того, як став президентом Франції: «Без Африки у Франції не буде власної історії у XXI сторіччі». Потім у 2008 році у екс-президент Франції Жак Ширак говорив: «Без Африки Франція скотиться у ранг країн третього світу».

Насправді, Франція опустилась нижче рівня життя тварин, але ніяк не до рівня так званих «країн третього світу». Адже сьогодні гомосексуалізм влаштувався у стінах церков і монастирів, сьогодні діти наражаються на зґвалтування з боку священнослужителів, сьогодні Церква схвалила одностатеві шлюби. 60% дітей у Франції народжується поза шлюбом. Це стало приводом для скасування терміну «незаконнонароджений», оскільки громадян, народжених поза шлюбом, стало більше, аніж народжених у шлюбі. Сьогодні у французькому суспільстві немає цнотливих дівчат серед повнолітніх, аборти дозволені, протизаплідні таблетки продаються у школах .

Після того, як французи почали заперечувати існування Творця, вони породили духовну кризу, яка призвела до зачинення більше двохсот церков через відсутність прихожан.

Сьогодні у Франції більше 9 млн. людей проживають за межею бідності, і це на тлі того, що Франція як п’явка присмокталась до ресурсів Африки. Африка стала для Франції як дійна корова. Незважаючи на те, що Франція живе за рахунок населення Африки, вона не може забезпечити 20% свого населення триразовим харчуванням.

Усі ці приклади є верхівкою айсберга. Межі даної статті не дозволяють згадати усі порочні сторони Франції і кризи західної системи. Незважаючи на усі спроби залатати пробіли капіталістичної системи, Захід спіткав крах. Після цього Макрон став заявляти, що у Ісламу наступив період кризи. Якщо б Макрон хоча б трохи слухав висловлювання мудреців, то він почув би те, що йому неприємно; якщо б у нього було хоча б трохи милосердя до свого народу, то він об’явив би про крах західної культури і звернувся по допомогу до тих, хто має рятівний круг. Адже у свій час Франциск I звернувся по допомогу до султану Сулейману I Чудовому після того, як опинився у полоні у короля Іспанії і імператора Священної Римської Имперії Карла V. Сулейман I звільнив Франциска I із полону.

Насправді, причиною кризи, в якій опинився Захід і його культура, стала Франція, її революція і її свободи, але ніяк не Іслам. Іслам — це божественне Одкровення, він запроваджувався на протязі тринадцяти сторіч , і тоді його землі були наповнені справедливістю, безпекою і процвітанням. У той період ніхто не міг кинути виклик культурі Ісламу, окрім невігласної Європи з її хрестоносцями і королями. Сьогодні окрім Америки, яка продовжила курс Середньовічної Європи, Франція заявила про кризу мусульман. Захід намагається обдурити людей, адже криза мусульман полягає не в Ісламі, а в режимах мусульманського світу, за якими стоїть Захід, включаючи Францію. Ці продажні режими дозволили окупанту нав’язати свою культуру і цінності, націоналізму і патріотизму.

Ми чудово розуміємо, що причиною для заяв Макрона послужили його почуття і розуміння того, що насувається світанок Ісламу. Макрон розуміє, що культурний вакуум, який породила цивілізація Заходу, нічим заповнити. Адже усі культури, створені руками людей, нездатні виправити положення, яке склалося, адже до цього вони також зазнали поразки. Єдиним, хто може це зробити , буде Іслам, бо він ниспосланий від Творця небес і землі.

Ми і представники Заходу, у тому числі Макрон, знаємо, що Умма скерувалась до свого відродження, вона готова жертвувати на цьому шляху, залишились лічені дні до того, як вона, з дозволу Аллаха, поверне собі колишню велич на світовій арені. І тоді світ на власні очі побачить кризу капіталізму. Після того, як Іслам повернеться у життя ісламського суспільства, людство буде жалкувати, що цього не трапилось набагато раніше. Адже Іслам — це релігія справедливості і милосердя. Релігія, яка вдовольняє розум, гармонує з фітрою людини, наповнює серце заспокоєнням. Релігія, яка має незаперечні докази своєї божественності. Західні лідери не можуть протиставити Ісламу незаперечні докази, тому вони вдаються до різного роду підступів, брехні, обману, підтасовкам… Вони користуються тим, що у мусульман немає своєї держави. Проте, з дозволу Аллаха, ця держава незабаром з’явиться на горизонтіе. Аллах сказав:

وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ ٤ بِنَصْرِ اللَّهِ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

«У той день віруючі зрадіють допомозі Аллаха. Він допомагає, кому побажає. Він — Могутній , Милосердний» (30:4,5).

 

Газета «Ар-Рая»
Біляль аль-Мухаджир — Пакистан
4 Рабіуль-авваль 1442 р.х.
21.10.2020 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая