Правителі родини Аль Сауд не перестають вести боротьбу з Ісламом, щоб догодити Заходу

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Виникнення саудійської держави вже з самого початку було підозрілим, оскільки Мухаммад ібн Сауд використав заклик шейха Мухаммада ібн Абдуль-Ваххаба, щоб розширити кордони своїх амбіцій і впливу.

Заклик Мухаммада ібн Абдуль-Ваххаба, як представлялось, був закликом до реформ і боротьби з нововведеннями. Мухаммад ібн Абдуль-Ваххаб звернувся за підтримкою до Мухаммаду ібн Сауду, що дозволило останньому використати цей рух в своїх корисних цілях, щоб вийти з-під влади халіфа Османської Держави. Ібн Сауд підняв озброєне повстання проти валіїв сусідніх регіонів. Історики згадують, що саудійська держава на різних етапах не переставала звинувачувати Османський Халіфат в невір’ї і шірку. І в цей же час родина Аль Сауд позиціонувала свою державу як державу єдинобожжя. На основі цього родина Аль Сауд схвалила вбивство своїх супротивників і навіть взяття у полон їх жінок. Книги прибічників і сучасників саудійської держави рясніють описами цих злочинів, але вони описуються як перемоги мусульман над многобожниками.

Варто зазначити, що ніхто не заперечує ті нововведення, які були поширені в мусульманських регіонах, де на той час була влада Османської Держави. Причиною такого положення стало погане розуміння Ісламу з боку держави, оскільки енергія арабської мови була відокремлена від енергії Ісламу. Тому поява дервішізму, пошуку баракяту у могил і т.п. марновірства поширились у ті часи. Проте усе це не служило тією причиною, яка дозволяла б назвати Османську Державу «державою шірку», дозволяла б повстати проти неї зі зброєю у руках і звинуватити в невір’ї її правителів, а також тих, хто виступає на їх стороні.

Сьогодні режим Аль Сауд, який у свій час заявляв про свою державу як про державу єдинобожжя, відмовляється від принципів заклику Мухаммада ібн Абдуль-Ваххаба, щоб довести Заходу, що Іслам — не його основна турбота, його основна турбота — це збереження своєї держави.

У 2018 році кронпринц Мухаммад ібн Сальман в одній із своїх заяв для «The Washington Post» повідомив, що його країна поширювала ідеї ваххабізму на прохання її союзників, щоб протистояти впливу Радянського Союзу.

Немає сумнівів в тому, що Британія зіграла важливу роль в підтримці саудійської держави з миті її створення, щоб розділити мусульман і ліквідувати їх Халіфат, і тут не має значення, чи були обізнані про це шейхи ваххабістського заклику чи ні.

Сьогодні Мухаммад ібн Сальман є фактичним правителем, який використовує повноваження свого батька, щоб догодити Заходу. Саме з цієї причини Америка дозволить йому зійти на трон після смерті батька. Мухаммад ібн Сальман присвятив себе служінню Америці, борючись з Ісламом, приймаючи ідеї Заходу і його світські цінності. Серед його діянь були наступні:

1) Поправки в шкільні програми, на думку. Мухаммада ібн Сальмана, нібито виключили розпалювання ненависті, радикалізацію і антисемітизм. Також із шкільних програм були виключені аяти і хадіси про джихад і битви. Самі поправки були здійснені у 2017 році.

2) В тому ж році кронпринц заснував орган по контролю за використанням хадісів з метою усунення брехливих і «екстремістських» текстів, а також будь-яких текстів, які суперечать хукмам Ісламу і виправдовують скоєння злочинів, вбивств і «терористичних» актів.

3) Кронпринц заснував Головне управління з питань розваг, запросив відомих світових співаків і співачок, відкрив країну перед туристами. І усе це було зроблено з метою розбестити мусульман, які проживають на території Двох святинь (Масджід аль-Харам, Масджід ан-Набаві).

4) Кронпринц обмежив в’їзд паломників із інших країн під приводом боротьби з пандемією коронавірусу. І в цей же час схвалив проведення концертів і відвідування футбольних матчів, де кількість відвідувачів іноді досягала декілька десятків тисяч.

5) Міністерство туризму Саудівської Аравії об’явило про відкриття дверей королівства для туристів і про скасування з 1 серпня 2021 року обмежень на в’їзд для володарів туристичних віз, які пройшли вакцинацію. Це означає, що повністю вакцинованим туристам не треба буде проходити обов’язковий карантин або пред’являти тест ПЦР, якщо є свідоцтво про вакцинацію. І це відбулось через декілька днів після завершення сезону хаджу, під час якого діяли обмеження на в’їзд для паломників.

Звідси виникає природне питання: чому режим Аль Сауд не вжив такі ж заходи для паломників? Замість цього була накладений заборона на в’їзд під приводом боротьби з пандемією коронавірусу.

وَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

«Вони хитрували, і Аллах хитрував, але ж Аллах — Найкращий із хитрунів» (8:30).

6) Декілька місяців назад Мухаммад ібн Сальман заявив, що не будуть застосовувати покарання, передбачені в хадісах категорії ахад!

Перераховане нами — лише мала частина діянь режиму Аль Сауд у часи Мухаммада ібн Сальмана в боротьбі з Ісламом, в узаконюванні просвіти і культури Заходу, у поширенні нечестя на території Двох Святинь.

Режим Аль Сауд не служить Ісламу, хоча намагається в цьому запевнити інших. Іслам досконалий і охороняється Всевишнім Аллахом, Який виховав гідних чоловіків. Ці чоловіки у свій час записали Сунну Його Посланця ﷺ і відкинули нововведення. Проте режим Аль Сауд бажає посадити Іслам на лаву підсудних, стверджуючи, що в ньому міститься те, що провокує насильство, ненависть і «терор», адже про це заявляє Захід. Захід і режим Аль Сауд бажають приручити Умму, принизити її, примусити сумніватись в своїй релігії, погодитись з їх злочинами і підкоритись їх бажанням.

Хитрість правителів родини Аль Сауд не обмежується відхиленням хадісів, вона скерована проти Ісламу у цілому, оскільки більшість хукмів детально викладено в хадісах категорії ахад.

Те, що робить режим Аль Сауд під тиском Заходу, вказує лише на страх перед появою щирого ісламського покоління, яке прагне до відродженню Халіфату, заснованого на методі пророцтва. Сьогоднішня Умма більше аніж коли-небудь прагне до відродження Халіфату, прагне позбутися від колоніальних оков і злочинних світських режимів.

Аллах раз за разом викриває режим Аль Сауд, і це чудово, особливо після того, як багато обдурених ним людей вважали його правління ісламським. Даний режим позбавився ісламського вбрання, яке він носив, пішов блиск його обличчя, який був раніше, оскільки зник ефект косметики. Особливо це трапилось після того, як деякі із вчених, які прикрашали режим Аль Сауд, були кинути у візниці або посаджені під домашній арешт через свої поради і рекомендації, які не сподобались режиму.

О, Аллах! Ми просимо Тебе про встановлення Халіфату, заснованого на методі пророцтва, ми просимо Тебе про полегшення для Умми, для кожного пригнобленого у в’язницях тиранів … О, Аллах! Дай відповідь нашим мольбам!

 

Газета «Ар-Рая»
Абдуль-Мумін аз-Зайляі
10 Мухаррама 1443 р.х.
18.08.2021 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню