О, армія Єгипту! Ми закликаємо вас до благу цього і Наступного життя

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

О, щирі чоловіки єгипетської армії, тільки ви здатні змінити реальність! Немає блага в існуючому режимі, навпаки, він — причина усіх страждань і негараздів.

Якщо ви бажаєте блага для країни і народу, то ви повинні зруйнувати цей режим і прийняти проект Ісламу. Знайте, що усе, що платить вам режим, є заборонним майном, яке не принесе вам користі. Клянусь Аллахом, ваше законне право на багатства Єгипту куди більше тих крихт, якими підкупає вас режим, щоб ви мовчали і покривали його злочини. Знайте, що блаженства цього світу рано чи пізно закінчаться, і не рівні вони навіть секунді перебування у вогні Пекла . Тому ми закликаємо вас до благу цього і Наступного життя. Ми закликаємо вас до справедливості Другого Праведного Халіфату, ми закликаємо вас до Раю, ширина якого рівна ширині неба і землі, уготованому в Останньому житті, — ціна його невелика, і вона — в ваших руках!

О, армія Єгипту! Надайте підтримку, повторіть історію перших ансарів — помічників Аллаха і Його Посланця ﷺ, і тоді буде встановлений Праведний Халіфат, який на ділі реалізує закони Ісламу в життя. І тоді ви побачите, як люди, бачачи божественну справедливість, почнуть входити в релігію Аллаха натовпами.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №419
6 Джумада аль-уля 1444 р.х.
30 листопада 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню