Злочини ВОЗ будуть зупинені тільки державою Халіфат

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

7 лютого 2023 року під гаслом «Вакцини небезпечні і неефективні» фонд «Bonyan» і організація «Відродження розвитку» провели в Сані, Ємен, симпозіум на тему «Небезпека вакцин для людства».

Були представлені дві важливих і спеціалізованих доповіді, підготовлені спеціалістом по внутрішнім хворобам і доцентом медичного факультету університету Сани д-ром Абдулязізом ад-Дайлямі, в яких він зачепив роль фармацевтичних компаній і компаній, які виробляють вакцини під управлінням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ). В симпозіумі взяли участь прем’єр-міністр Абдулязіз ібн Хабтур, два його заступника: Джалял ар-Рувайшан з питань безпеки і оборони і Махмуд ад-Джунайд з питань національного бачення, а також міністр охорони здоров’я і народонаселення Таха аль-Мутаваккиль та інші. Прем’єр-міністр на симпозіумі заявив: «Західний капіталізм має дивну різноманітність, знищуючи інші народи. Західна система почала контролювати усе країни, які розвиваються, і неможливо вийти з-під впливу західної колоніальної системи, що контролює світову економіку за допомогою долара та інших інструментів, якщо тільки не буде величезної сили, яка зламає її» (газета «Althawrah» от 08.02.2023, №21265).

Злочинів ВОЗ по усьому світу не порахувати через їх велику кількість, і не усі вони з’явились сьогодні. Політика вакцинації чоловіків і жінок і поширення за допомогою цього хвороб не є новиною . Жителі Африки були вакциновані вірусом СНІДу. Всесвітня організація охорони здоров’я почала свою діяльність в 1974 році із місії скорочення населення в країнах третього світу (Азія, Африка і Латинська Америка), тому що біла раса, яка її створила, вбачає, що її населення скоротиться порівняно з населенням країн третього світу до 1 к 10 в 2050 році, підштовхуючи правителів третього світу до обмеженню росту свого населення. Чисельність білої раси (Європа, Америка, Австралія, Канада) до 1960 року складала чверть населення світу (750 мільйонів із 3 мільярдів) («Смерть Заходу», Патрік Бьюкенен, стор. 32). Біла раса була занурена в свої похоті, поки чисельність її населення не зменшилась, досягнувши у 2000 році 1/6 населення світу, і очікується, що до середини поточного сторіччя (2050 р.) її населення буде складати лише 1/10 населення світу, більшістю яких будуть люди похилого віку («Смерть Заходу», Патрік Бьюкенен, стор. 33).

На початку дев’яностих років минулого сторіччя біла раса провела конференцію в американському місті Сан-Франциско, на якій була утверджена програма визначення чисельності населення у світі. Основна ціль програми — скоротити народжуваність в країнах третього світу,щоб різниця між його чисельністю населення і населенням білої раси скоротилась. Програма включає майже 100 країн світу. Програма включає в себе обов’язкову стерилізацію як жінок, так і чоловіків. Недивно, що один із членів симпозіуму, виступаючи з промовою,заявив: «Якщо ми зменшимо населення світ на 90%, люди не зможуть завдати шкоди оточуючому середовищу». Ця пропозиція була зустрінута аудиторією гарячими аплодисментами («Чому гине Америка», Олег Платонов, стор. 228).

Були і так, хто говорив відкрито: «Парадоксально, але старіючий і вимираючий сьогодні християнський Захід примушує країни третього світу і мусульманський світ застосовувати протизаплідні засоби, аборти і стерилізацію,що застосовується на самому Заході. Так навіщо ж їм укладати з нами договір про самогубство, якщо вони хочуть успадкувати землю, коли нас не стане?» («Смерть Заходу», Патрік Бьюкенен, стор. 104).

Задача скорочення чисельності населення була покладена на ВОЗ і підхоплена міністерствами інформації для створення пропаганди і реклами. Міністерства охорони здоров’я доклали усіх своїх зусиль по контролю над народжуваністю, проведенню операцій кесареву розтину і абортам, а також цим зайнялось духовенство (мечеті, церкви і храми) по усьому світу, щоб переконати людей підкорятись ідеї контролю над народжуваністю. Ідея про скорочення населення піднімалась на таких конференціях, як Каїрська конференція у 1994 році, Пекінська конференція у 1995 році та інші, де спонукалось вступати у пізній шлюб, вагітніти після двадцяти років, мати інтервали між дітьми, не вагітніти після сорока років і забезпечити наявність методів контрацепції, таких як ВМС, кільця і презервативи.

Приємно, коли наші політики в правлячих режимах мусульманських країн іноді говорять правду. Але чи дотримуються вони того, що сказали? Або вони при першій де перешкоді відходять від своїх слів, приймаючи те, що вважали? Хто як не вони відкрили навстіж країну перед МВФ, Всесвітньою продовольчою програмою, західними організаціями в сфері економіки, перед демократією у владі, ЮНІСЕФ в охороні здоров’я і ЮНЕСКО в освіті?!

Міністр охорони здоров’я і народонаселення Таха аль-Мутаваккіль підтвердив, що щеплення від поліомієліту 2 типу викликали повторну появу цього захворювання в Ємені після того, як воно закінчилось, і при цьому він не припиняє свої зв’язки з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, відкриваючи для неї міністерські торгові центри! Вони ввели людей в оману, що це було зроблено для боротьби з коронавірусом, вакцинувавши людей небезпечною вакциною і поклавши на них самих відповідальність за те, що з ними трапиться внаслідок цієї вакцинації ! Вони не наважились відмовитись від щеплень, тому що у них слинки потекли від масштабів пов’язаної з цим фінансової допомоги! Вакцинація ВОЗу деяких країнах коронавірусу стала обов’язковою!

Хіба Ібн Хабтур не згадав, що йому потрібна величезна сила, щоб зламати західну капіталістичну систему? Ісламу йому не досить?! О, прем’єр-міністр! Хізб ут-Тахрір прагне звертатись до політиків в мусульманських країнах, як і до інших синів мусульман, і він буде продовжувати стукати у двері, поки вони не відкриються для нього шляхом створення другої праведної держави Халіфат за методом пророцтва, підтвердивши слова Всевишнього:

إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الأَشْهَادُ

«Воістину, Ми надамо допомогу Нашим посланцям і віруючим у мирському житті і в той день,коли предстануть свідки» (40:51), — а також благу звістку Пророка ﷺ:

ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ

«А потім прийде період Халіфату, заснованого на методі пророцтва».

 

Шафік Хаміс, Ємен
2 Шабан 1444 р.х.
22 лютого 2023 р. 

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню