Пропаганда пораженства і запровадження отруйних ідей

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Найнебезпечніші хвороби, які тільки можуть уразити людину, — це ті, які уражають імунну систему, сковують тіло і дають можливість атакувати організм найрізноманітнішим вірусам, які, у свою чергу, у численній кількості проникають в тіло, не зустрічаючи на своєму шляху ніякого опору.

Життя в державі Халіфат, без якого ми страждаємо день за днем, відрізнялось двома особливостями:

1. Захищеність, подібно деякому культурному куполу, яким держава Халіфат накриває зверху своє суспільство, захищаючи його від усілякого роду бруду і нечистот, забезпечуючи під цим куполом розвиток чистої культури Ісламу. Скільки разів в історії Ісламу імами і вчені вступали у відомі диспути, під час яких долали своїх опонентів і ховали їх неспроможні ідеї!

2. Відчуття суспільством своєї величі і непохитності. Кожен мусульманин, ідучи по вулицям міст і сіл Халіфату, відчував, що має тверду опору в житті, його серце переповнялось величчю. Він чув, як Юсуф ібн Ташфін розбиває армію Альфонсо в Іспанії, він стає свідком балад і розповідей про те, як армія Алп-Арслана перемагає візантійців і завойовує Анатолію для Ісламу.

Ці дві особливості — культурна захищеність і гордість за релігію — історично супроводжували і зміцнювали особистість мусульманина, не даючи йому ослабнути або бути обдуреним.

Невірний колонізатор не припинив плести підступи після того, як зруйнував Халіфат, позбавивши Умму цих двох відмінних рис, тому що знав, що Іслам швидко піднімається на ноги, якщо дати йому спокій. Тому, знищивши державу мусульман, колонізатор зосередився на знищенні усього ідейного потенціалу, який є у мусульман, обрушивши на нього усі свої пропагандистські сили, спричинивши на нього увесь культурний тиск, який тільки міг бути, повівши уперед цілі натовпи своїх вчених, експертів і політиків, давши їм завдання робити наклеп на Іслам і запалювати смуту серед мусульман наскільки це можливо.

Мета усіх цих маніпуляцій полягає у тому, щоб перетворити мусульманина в чоловіка, який втратив упевненість в тому, що він може добитись безпечного життя, що він не був упевнений в собі, в своїй релігії, услід за цим його можна буде легко вводити в оману і обманювати, зробити його слухняним, готовим асимілюватись і інтегруватись в західне суспільство, втратившим ревність до своєї релігії та до її святинь, щоб мусульмани звикли до духу пораженства . Головну роль у цьому грають вчені-пораженці, які кормляться з рук правителів і платять їм за це монетою фетв будь-якого змісту . Що правителі побажають, таку відповідь ті і виписують від імені Ісламу, спеціально пропагуючи пораженські ідеї серед мусульман.

Молодий юнак-мусульманин бере омовіння, після чого вирушає на п’ятничний намаз з серцем, яке розривається за своїх братів в Бірмі чи Східному Туркестані. Він заходить в мечеть, його дух підсилюється, його настрій трохи піднімається, але потім він бачить імама, який піднімається на мінбар, якими своїми промовами полоще мусульман ніби дубиною по спинам без усілякого співчуття. Цей імам кричить про те, що «ми — Умма, в якій немає блага», кричить «ви — покоління, гідне допомоги Аллаха», «усі общини випередили вас»… І ось мусульманин виходить із мечеті «побитий» імамом,який не додав цьому юнаку нічого, окрім іще більшого відчаю і розчарування в усьому. Навіть якщо після цього у нього залишиться останній проблиск надії, ЗМІ погасять і його.

За ЗМІ та вченими слідують освітні програми, порочні сайти, полчища просвітителів і культурних діячів, просякнутих західною пропагандою — усі вони працюють над утвердженням порочної західної культури всередині ісламського світу, поширюючи попутно смуту серед мусульман і плутанину в їх релігії.

Чому ЗМІ з розмахом, як вони вміють, не ведуть заклик до встановленню Халіфату? Чому вони не розповідають про підсумки міжнародних опитувань, проведених такими дослідницькими центрами, як «Pew Global Center» і «Princeton Center», які підтверджують прагнення ісламських народів жити по Шаріату? Але замість цього ми чуємо від ЗМІ, як влада «так їм і треба» арештовує і переслідує ісламських проповідників. І ЗМІ радіють цьому. Чому? Тому що новини про арешти ламають волю решти незгодних мусульман і завдають по ним психологічного удару.

Чому вони не висвітлюють десятки тисяч випадків, коли християни, євреї і атеїсти приймають рішення залишити свою оману, в якій жили, і свідчать, що немає бога, окрім Аллаха і що Мухаммад — його Посланець? Чому вони не говорять про це, на відміну від західних газет і журналів, таких як британська «The Guardian», які попереджають західне суспільство про швидкозростаючий Іслам і прогнозуючих, що усього лише за найближчі 40 років Іслам стане світовим лідером по кількості своїх послідовників? Усе це продовжується у той час, коли у мусульман немає ані Халіфату, ані навіть якогось центрального керівництва, і попутно ми іще протистоїмо світовій кампанії по спотворенню нашої релігії і по відкритій боротьбі з нами.

Ми звертаємось заради Аллаха до цих сліпих ЗМІ і імамів-катів: хіба ви не є тими, хто передає новини? Вчені фікху, солдати, проповідники і тисячі героїв Умми потребують сьогодні правильного слова від вас, а не того, щоб ви постійно звинувачували нас в пороках і закликали поблажливо ставитись до Заходу! А чи не краще зосередитись на благу, яке є в Уммі, на силі, якою вона володіє, аніж постійно розігрувати перед екранами телевізорів вистави скорботи про те, що усе погано і безнадійно?

Пораженство в серцях і розумах мусульман міцніє тоді, коли виникає плутанина відносно Ісламу, тобто поки мусульмани хибно розуміють Іслам. Я говорю про ту плутанину відносно релігії, з якою ми засинаємо і прокидаємось кожен день. Мета цієї плутанини полягає в тому, щоб секуляризувати Іслам, позбавити його змісту і потенціалу, перетворити його в набір ритуалів на кшталт індуїзму і віддалити його від того шляху, по якому він йшов у часи Пророка ﷺ і великих ісламських діячів після нього.

Ця плутанина по своєму образу впливу схожа з отрутою, яка повільно розповзається по організму, паралізує його і вбиває. Мусульманин припиняє закликати до зміненню нинішньої реальності, опускає руки в очікуванні Махді, припиняє будь-яку політичну діяльність, не бере участь у жодних джамаатах ні з ким із братів, не хоче розуміти, що в Ісламі є особлива, дієва політична система, вважає правителів-тагутів законними володарями влади, проти яких у жодному разі неможна виступати. Йому з усіх екранів і мінбарів говорять: «Сядь, тому що повинен ти, а не твої правителі! Нинішнє покоління ні на що не здатне і не заслуговує допомоги Аллаха! Сядь і з опущеними руками дивись, як Іслам розпадається у суспільстві камінь за каменем!».

Отрута, про яку я говорю, ослабляє енергію мусульманина, що прямо впливає на його бажання змін, він збивається з пантелику і в ітозі не знає, кому довіряти, лякається найближчих братів і виявляється нездатним відокремити друзів від ворогів.

Отрута ця — ідейна, і ті, хто нею торгує, отримують мільйони, коли поширюють її серед мас під видом істинних ісламських ідей. Де б не був мусульманин, ці ідеї наздоганяють його звідусіль: з телевізора, в телефоні, в університеті, в мечеті — скрізь.

Дорога молодь! Дорогі брати і сестри!

Тільки ви можете на практиці протистояти цьому спотворенню нашої релігії! Посланець Аллаха ﷺ сказав:

يَحْمِلُ هَذَا الْعِلْمَ مِنْ كُلِّ خَلَفٍ عُدُولُهُ يَنْفُونَ عَنْهُ تَحْرِيفَ الْغَالِينَ وَانْتِحَالَ الْمُبْطِلِينَ وَتَأْوِيلَ الْجَاهِلِينَ

«Несуть це знання із кожного покоління справедливі, які відганяють від нього спотворення тих, хто перебільшує, додавання заблудших і тлумаченні невігласів».

Невже ви не хочете бути кращими представниками свого покоління? Вивчайте вашу релігію від справжніх вчених. Більшість із них ви не знайдете на телеканалах і за столами правителів. Стережіться будь-якого заклику до пасивності, або до відчаю, або до розладу базових правил усуль-фікха, які були викладені вашими предками — вченими і халіфами, які захищали принципи Ісламу кров’ю і за допомогою чорнил.

Посланець Аллаха ﷺ сказав:

لَا تَفُتُّوا فِي أَعْضَادِ النَّاسِ

«Не ламайте рішучість людей (мусульман)».

Також Посланець Аллаха ﷺ сказав:

بَشِّرْ هَذِهِ الْأُمَّةَ بِالسَّنَاءِ وَالرِّفْعَةِ، وَالدِّينِ وَالنَّصْرِ وَالتَّمْكِينِ فِي الْأَرْضِ

«Обрадуй цю Умму величчю, піднесеністю, релігійністю, перемогою і утвердженням на землі».

Ми, з дозволу Аллаха, повинні стати цими людьми. Наше покоління — а не наступне — повинно стати свідком змінень. Довіряйте Аллаху і довіряйте своїй Уммі, перед пробудженням якої тріпоче Захід, адже він знає, скільки героїв і доблесних людей в ній було, є і буде!

Ви — не піна на воді! В протилежному випадку Захід не воював би проти вас, не долучав би своїх агентів і не боявся б вашої єдності! Ви — ті, хто наніс поразку Америці і ткнув її носом в землю Афганістану. Ви скинули чотири режими, про які деякі думали, що ті нерушимі. Ви — ті, хто приносить жертви в Палестині.

Знайте ціну собі і своїй Уммі! Ваша велич — в вашій великій акиді, якої немає в інших світових сил разом взятих, а отож, і немає у них такої величі!

Яка ж багата наша Умма молоддю і який же повний Захід старими, не маючими сил і ентузіазму!

Яке ж значуще навіть саме розташування Ісламської Умми, її багатства, її землі і морів, які Аллах дав їй і не дав багатьом іншим!

Яка ж велична Умма, що має Шаріат Аллаха, який управляв людством у минулому і здатен це повторити знов, врятувати людство, в т.ч. — Європу, Америку і Росію, від зла капіталізму, від якого страждають навіть самі його носії!

Клянусь Аллахом! Усе, чого вам не вистачає зараз, це богобоязливого керівника, навколо якого ми могли б зібратись і присягнути йому на Книзі Аллаха і Сунні Його Посланця ﷺ, щоб потім мати можливість принести світло Шаріату у цей світ і розсіяти пітьму, яка панує в ньому багато десятків років!

О, Аллах! Не віддаляй від нас цей час і зроби нас свідками його наступу! Хвала Тобі, Господь світів!

 

Газета «Ар-Рая»
Ахмад ас-Суфі (Абу Нізар аш-Шамі)
13 Шабана 1443 р.х.
16.03.2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню