Палестинська адміністрація — це війна для палестинців і мир для сіоністів

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Як повідомляє агентство «Ma’anNews» 09.01.2019, у серед вранці окупаційні сили вдерлись у місто Рамаллах,скоївши рейд по торговим точкам у районах передмість аль-Масьюн та АйнМунджид, потім конфіскувавши записи з камер відеоспостереження.

Окупаційні сили штурмували супермаркет «Багдад» і таксі-центр «Рафідайн», де працював водієм Саліх аль-Баргусиі (палестинець, вбитий «ізраїльськими» спецслужбами по звинуваченню у скоєнні озброєного нападу на сіоністів), і, допросивши водіїв, також конфіскували записи з камер відеоспостереження.

У декількох місцях передмістя спалахнули зіткнення з місцевими жителями, під окупаційні сили використовували гранати з отруйним газом і шумові гранати.
Окупаційні сили також заарештували юнака із табору аль-Амарі Махіра Харуна, коли той йшов по вулиці у передмісті Умм аш-Шараіт.

«Ар-Рая»: вторгнення єврейського утворення сталося при боягузливому зникненні служб безпеки Палестинської адміністрації (ПА), незважаючи на те, що вони вдерлись у «столицю» ПА і уся ця сцена розгорталась недалеко від штаб-квартири президента Махмуда Аббаса. Це виявляє брехню про суверенітет , які виспівує ПА, і показує те, що вона взагалі не має ніякого суверенітету навіть на кордонах.

Свій уявний суверенітет ПА здійснює лише над палестинським народом, застосовуючи карні заходи проти жителів Гази, щоб підсилити їх осаду і ускладнити їх життя, як нібито вони є ворогами. На Західному березі ПА також з кожним днем робить більш жорсткими умови життя людей і видає несправедливі закони, останній із яких називається «Закон про соціальне забезпечення», який є лише приводом для крадіжки народних грошей, доведення людей до бідності і збільшення їх страждань. Потім ПА , всупереч протестам, намагається нав’язати несправедливі закони неозброєним людям, про яких необхідно піклуватись, а не боротися з ними і забирати у них останній шматок хліба. Після усього цього не залишається сумнівів у тому, що усе це — війна для палестинського народу і мир для сіоністів.

Огляд новин «Ар-Рая»
16.01.2019

 

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая