Правителі Пакистану увійшли у союз з пригноблювачем мусульман

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Правителі Пакистану уклали союз з тими, хто відкрито переслідує мусульман, зобов’язавшись умовчувати про утискання мусульман в обмін на укладання економічних угод.

Правителі Пакистану пробили «чергове дно», заявивши про свою підтримку китайського уряду, навіть коли він об’явив війну про ти Ісламу та уйгурських мусульман у Східному Туркестані. В інтерв’ю з «AlJazeera» президент Пакистану Аріф Алві виразив «повну упевненість у тому, що Китай знає як вчиняти з тими, хто знаходиться під його владою». Ця відповідь пролунала, коли його спитали про жорсткі дії Пекіну проти багатостраждальних уйгурських мусульман. Він також виразив свою підтримку Китаю, незважаючи на те, що сотні тисяч мусульман утримуються у концентраційних таборах і піддаються тортурам, у тому числі — примусова стерилізація жінок і чоловіків і запровадження китайських шпигунів у мусульманські дома.

Згідно заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Пакистані, така підла позиція цілком очікувана від правителів, які не судять згідно Книги Аллаха, підкресливши, що такі правителі квапляться нормалізувати відносини з усіма, хто веде відкриту війну проти мусульман, будь то Китай на Сході або Америка та Росія на Заході, і вони є союзниками пригноблювачів. На завершення Хізб ут-Тахрір звернувся до мусульман Пакистану: «Досить терпіти правителів, які надають політичну, військову і економічну підтримку тим, хто нападає на нашу релігію і порушує нашу святість! Ми повинні залишити їх, тому що вони залишили нас, і ми повинні прагнути встановити державу Халіфат за методом пророцтва. Лише тоді наші правителі будуть захищати нас і об’єднають наші ісламські землі, і ми станемо сильними, та такими, що навіюють страх у серця ворогів».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая