Міністерства оборони Росії та Туреччини беруть участь у змові проти революції Шаму

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

«Міністерства оборони Росії та Туреччини заявили поро необхідність прийняття рішучих заходів по забезпеченню безпеки у демілітаризованій зоні Ідліб», — пише «S.N.N.».

«Незважаючи на провокації, підкреслена важливість та продовження співпраці між розвідками та озброєними силами двох держав для встановлення миру та підтриманні стабільності в Ідлібі», — говориться у спільній заяві оборонних відомств двох держав.

«Ар-Рая»: жителі Шаму відчувають на собі ці «рішучі заходи, коли проливається їх чиста кров і руйнуються їх дома ракетними пусковими установками, які зрівнюють з землею те, що «гаранти» називають демілітаризованою зоною». Ці заходи здійснюють артилерійськими обстрілами з територій російських баз, розташованих навколо звільнених районів. Так що вони мають на увазі, коли говорять про безпеку?!

Більше ані для кого не приховається велика змова ворогів проти північних районів Сирії, навіть від тих, хто довгий час обманювався турецькою роллю у цьому питанні. Спільна заява Міноборони двох держав ясно показує, що усі ці злочини відбуваються зі згоди та допомоги турецького режиму. Додайте до цього нещодавні заяви російського МЗСу, які підтвердили, що сочинська угода є тимчасовим рішенням, скерованим на припинення бойових дій, при цьому кінцева мета залишається незмінною — відновлення влади Дамаску на усій території Сирії, а потім додайте зустрічі турецької та сирійської делегації у Москві.

Можливо? усе це зніме пелену з очей тих, хто прив’язався до Туреччини, забувши про свою революцію та її цілях. Можливо? Народ Шаму переосмислить цілі революції і надихнеться іменем Аллаха та шляхом Його Пророка (с.а.с.), щоб отримати перемогу та покінчити з пригноблювачами.


Огляд новин «Ар-Рая»
27.02.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая