У Нідерландах делегація Хізб ут-Тахрір відвідала китайське посольство, щоб засудити деспотичну політику проти мусульман-уйгурів

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У межах глобальної кампанії на підтримку уйгурів у середу, 10 квітня 2019 року, Хізб ут-Тахрір у Нідерландах направив делегацію у китайське посольство у Гаазі з метою засудити репресивну політику китайського режиму проти уйгурів у Східному Туркестані.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Нідерландах пише: «Делегація хотіла вручити листа з офіційним зверненням, проте у посольстві відмовились його прийняти , навіть викликали поліцію і почали вимагати затримати відвідувачів. Немає нічого дивного у такій безкультурній поведінці представників китайського режиму, який утримує у концентраційних таборах мільйони невинних чоловіків і, жінок і дітей.

Сьогодні у Східному Туркестані кояться етнічні чистки, там вимушують мусульман зрікатися від своєї релігії, а уся міжнародна спільнота мовчки спостерігає, як китайська влада систематично переслідує уйгурських мусульман.

Можливо, увесь світ закриває очі на проблеми мусульман-уйгурів лише з економічних або інших міркувань , але ми запевняємо, що Ісламська Умма ніколи не забуде страждань , завданих китайською владою мусульманам.

Ми закликаємо Ісламську Умму об’єднатись під єдиним ісламським керівництвом — під владою Халіфату, щоб зібрати воєдино сили і допомогти усім пригнобленим народам світу, мусульманським і немусульманським».

 

Огляд новин «Ар-Рая»
24.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню