Огляд новин «Ар-Рая» 15.05.2019

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У благословенний місяць перемог ми звертаємось до офіцерів і солдатів мусульманських армій.

Хто із вас бажає стати героєм Ісламської Умми, таким як Салахуддін, звільнивши мусульман від нинішніх хрестоносців? Покваптесь надати допомогу партії Хізб ут-Тахрір в установленні Праведного Халіфату! Нехай цей Рамадан стане переломним моментом в історії Ісламської Умми! І ніщо не нашкодить вам, якщо Аллах надасть Свою допомогу.

Махмуд Аббас бажає навчити наступну покоління мистецтву зрадництва

У межах ініціативи «Заради Палестини ми вчимося» міністерство освіти ПА випустило буклет під назвою «Приклад для нас — наш президент», у якому зібрані цитати із книг президента Махмуда Аббаса.

Міністр освіти Марван Авартані заявив, що міністерство має намір надрукувати цей буклет і поширити його серед усіх шкіл країни, додавши, що навчання учнів цим цитатам є важливою ініціативою , скерованою на розвиток їх творчих навичок, зміцнення національної ідентичності і досягнення бажаного розвитку і змінень.

Член Центрального комітету «ФАТХ» Аззам аль-Ахмад сказав, що буклет був надрукований по рішенню президента Махмуда Аббаса і поширений в усіх учбових закладах.

Цей крок міністерства освіти викликав бурливе обговорення у соціальних мережах. Одні засуджують появу культу особистості у ЗМІ та освіті, а інші просили включить у буклет заяви президента про координацію безпеки з окупантом і відмову від озброєного опору («Ultra Palestine», 09.05.2019).

«Ар-Рая»: ця жалюгідна ініціатива має лише одне значення: «ОЗП» та її уряд опустились на саме дно ганьби , яке вдовольнить лише найогидніших найманців , які не знають ані цінностей, ані моралі.

Аббас веде відчайдушну боротьбу з миті підписання підступної угоди в Осло, після якої він взяв на себе зобов’язання покласти край стражданням євреїв. За цей час було усе — координація безпеки з єврейським утворенням, бездіяльність у відношенні територій Палестини, прагнення передати окупанту три чверті палестинських земель в обмін на скудну державу, позбавлену озброєння і гідності, а також просунення першого американського плану (дві держави) з метою закріпити єврейське утворення у серці Ісламської Умми. Усього цього (і навіть деякої частини) досить для того, щоб будь-який, хто має честь, зрозумів, що ПА — це пляма ганьби на лобі кожного палестинця, який погодився з цим і мовчки спостерігав.

Таким чином підтверджується усе, про що ми говорили на протязі десятиріч і продовжуємо повторювати —«ОЗП» та ПА є інструментами колоніалізму у знищені Палестини і зміцненні окупанта. Тепер вони відкрито заявляють про своє зрадництво і навіть хочуть навчити цьому «мистецтву» наших дітей у школах, щоб стати взірцем для подражання.

Ступінь цієї підлості важко передати словами. Навіть сіоністи і Захід свідчать про досягнення Аббаса та його уряду у боротьбі з народом Палестини на усіх рівнях. Ми неодноразово чули заяви про те, що ПА — це стратегічний партнер США, Європи та іудеїв. ПА бажає навчити наших дітей тому, як стати взірцем великої ганьби!

Очевидно, що цей уряд не відмовиться від зрадницького служіння Заходу і євреям і залишиться ворогом Палестини та її народу. Тому палестинці повинні відкрито заявити правду в обличчя ПА, щоб не дати їй можливість чинити несправедливість, перш ніж ми прокинемось у той день, коли побачимо, як вона забороняє Коран і азан, як до того це зробив Мустафа Кемаль.

У Палестині влада викрала члена Хізб ут-Тахрір

Палестинська адміністрація не дотримується ніякої святості священного місяця, продовжуючи чинити несправедливість у відношенні народу і носіїв заклику . У третій день Рамадану служба превентивної безпеки викрала Мухаммада Наджиха, одного із членів Хізб ут-Тахрір, у місцевості Бака аш-Шаркія.

Викрадення було скоєно у межах огидної політики ПА по підсиленню переслідувань членів Хізб ут-Тахрір, єдиною провиною яких є несення ісламського заклику і відкрите проголошення істини. Ця влада, у якій ідуть змагання за право захищати безпеку сіоністів, вже довела свою відданість окупанту і ворожнечу по відношенню до палестинського народу.

Триваючі злочини у відношенні палестинського народу і явна ворожість до Ісламу і носіям заклику розцінюються як проголошення війни Всемогутньому Аллаху у священний місяць. Цей шлях призведе лише до ганьби у цьому світі та й майбутньому житті.

Хізб ут-Тахрір у Сирії засуджує турецько-російське патрулювання і вимагає відкрити фронти

Хізб ут-Тахрір організував демонстрації одночасно у містах Салькін та Ед-Дана до півночі від Ідлібу. У ході заходів звучало засудження турецько-російського патрулювання і вимога відкрити фронти. У місті Ед-Дана після п’ятничної молитви були підняті, на одному із яких було написано «Більше усього муджахіди страждають від керівництва і «шаріатських», а не від народу, який віддає своїх синів , захищаючи честь і релігію». На другому плакаті було написано «Ми разом з тими муджахідами, які захищають революцію і революціонерів, а не з тими , хто захищає гарантів-вбивць». Іще один плакат ніс наступне послання «Турецько-російський патруль — ці дві сторони однієї медалі, що означає вбивство і виселення людей». На другому плакаті було написано «Проблема потребує не скорботи, а усунення неполадок у керівництвах фракцій, які зв’язались з деякими країнами і виконують їх веління».

Окрім того, у місті Ель-Баб до сходу від Алеппо у п’ятницю відбулась демонстрація у знак солідарності з жителями південних районів Ідлібу та північних районів Хами. Активісти повідомляють, що акція пройшла у центрі міста у мечеті Умара ібн аль-Хаттаба при участі десятків жителів. Згідно отриманої інформації , протестуючі вимагали від фракцій на півночі та сході Алеппо почати наступ на позиції сил Асада, щоб допомогти фронтам на півночі Хами. Також були підняті плакати з написами «Крові шахідів досить для скинення будь-якого тирану», «Ідліб — вільний, і він залишиться таким», «Вас залишили усі, окрім Аллаха», «Крики по допомогу приглушаються таємною змовою, зрадництвом і залишенням без допомоги».

Сотні тисяч палестинців зібрались на молитву у мечеті аль-Акса

Незважаючи на обмеження, введені єврейським утворенням, у мечеті аль-Акса в окупованому аль-Кудсі 180 тис. палестинців зібрались на першу п’ятничну молитву місяця Рамадан, повідомляє генеральний директор управління ісламськими фондами аль-Кудса шейх Аззам аль-Хатіб.

Також зазначається, що окупаційні сили встановили заборону на в’їзд в аль-Кудс для здійснення молитви чоловікам із західного берегу у віці до 40 років та усім жителям сектору Газа («Arab48», 10.05.2019).

«Ар-Рая»: ця велика кількість палестинців, яка зібралась на п’ятничну молитву в аль-Кудсі, незважаючи на численні обмеження, накладені євреями, є кращим доказом непохитності народу і свідченням ступеня його прихильності Ісламу, святиням і благословенній землі у той час, коли ідуть розмови про майбутні плани і змови під керівництвом Америки і зрадництво мусульманських правителів.

Це чіткий сигнал усім, хто згоден відмовитись хоча б від дюйму палестинської землі , про те, що жителі Палестини не приймуть цього і будуть стійко відстоювати свою землю за допомогою Аллаха, руйнуючи змови ворогів та їх прислужників.

Гранти Катару — це не гуманітарна допомога , а брудні політичні засоби для ліквідації палестинської справи

Емір Катару Тамім ібн Хамад Аль Тані вирішив виділити 480 млн. дол. палестинському народу на Західному березі та у секторі Газа.

«Ця підтримка виходить із братських уз , а також арабських і регіональних зв’язків між катарським і палестинським народами. Наша мета— допомогти братському палестинському народу у вдоволенні необхідних життєвих потреб у важких умовах , створених «ізраїльськими» окупаційними силами і скороченням міжнародної гуманітарної підтримки», — пишеться у заяві МЗС Катару («Sama News», 07.05.2019).

«Ар-Рая»: хіба жителі сектору Газу майже не кожен місяць переживають масову різанину з боку єврейських сил лише для того, щоб отримати гуманітарну допомогу від Катара?!Чи можна вважати, що ця допомога — дійсно гуманітарна , якщо вона надходить у Газу по домовленостям з окупантом?

Політика Катару узгоджується з планами колоніальних держав і з інтересами єврейського утворення, які намагаються звести палестинську проблему у гуманітарне питання сектора Газа, що, на їх думку, вимагає переговорів з усіма міжнародними, регіональними і місцевими сторонами для пошуку рішень життєвих проблем , пов’язаних лише з їжею, електрострумом і переправами.

Правда полягає у тому, що ліквідація голоду, зубожіння, пригноблення, вбивств та принижень, а також осади і руйнувань , на які наражаються жителі Гази та усієї Палестини, буде досягнута лише шляхом мобілізації мусульманських армій для руйнування фортеці євреїв і викорінення їх утворення. Цієї чести не будуть удостоєні правителі Катару або до них подібні зрадники, які фінансують і просувають проекти колоніальних держав , включаючи ліквідацію палестинської справи шляхом зведення проблеми у чисто гуманітарне питання.

Чи дійсно Військова рада Судану бажає зробити Шаріат джерелом законодавства?!

У Перехідній Військовій раді Судану на заявили, що у цілому згодні з пропозиціями лідерів опозиції щодо структури перехідного режиму, але додали, що Ісламський Шаріат і місцеві звичаї повинні стати джерелом законодавства.

«Ми бажаємо, щоб Ісламський Шаріат, звичаї і традиції у Республіці Судан були джерелом законодавства», — сказав прес-секретар Ради Шамсуддін Каббаши.

«Ар-Рая»: очевидно, Військова рада Судану має на увазі застосування Шаріату так, як це робив її попередник аль-Башир, тобто застосування деяких шаріатських покарань, а не усієї системи Ісламу. Військова рада несерйозно ставиться до застосування Ісламського Шаріату; швидше, своїми заявами вона бажає обманути народ Судану і спробувати заручитись його підтримкою , як це зробив аль-Башир, будучи на чолі першої Військової ради. Колишній голова держави так і не застосував Ісламський Шаріат і відмовився від того, що вимагає — збереження єдності і захист від невірних кожної п’яді мусульманських земель. Він віддав невірним одну третину південної частини країни і більше 80% багатств мусульман. Якщо б Військова рада серйозно ставилась до застосування Ісламу, то передала би владу партії Хізб ут-Тахрір, яка прийняла готову до здійснення ісламську конституцію і детально роз’яснила ісламську систему і політику.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая